طبقه کارگر در دیوار سنت: مرثیه ای برای دیدار پرستان

21 مه 1970

به نظر می رسد ما باید تحت امتیاز ریچارد نیکسون. نه تنها او بازی ساختگی ستودنی اما در هفته گذشته او نشان داده استعداد برای ventriloquism با پیدا کردن صدای خود را برای اکثریت خاموش. اما این شرم آور است که در آن مردان کار بودند چوبی-رهبری یا hatted به اندازه کافی برای صعود بر زانو خود را.

در نگاه اول به نظر می رسد نامتجانس است که طبقه کارگر می شدند به سوی Nilton. سبک خود را به آنها نیست. والاس بله. یک چهره در جمعیت های کوچک و تنها و بیکس جاده ای که اجرا می شود از طریق خاک کشاورزان کشور و مکث در ساعات اولیه صبح در کامیون متوقف می شود. اما نیکسون اودیسه نیست حتی در یک کار مرد نقشه. کلاس مناظره, benchwarmer برای تیم ملی فوتبال در خوب قدیمی Whittier, کالج, مردی که می بیند Knott را بری به امریکا مزرعه مبارک استاد ارزان شات (یا “خجالتی رپ هنرمند” به استفاده از یک کارگر را مدت) یک whiner در شکست و یک paranoiac حرفه ای.

پس چرا اخیر اتحاد بین نیکسون و کارگران ؟ lt عروسی خود را اب و تاب و متاسفانه شرایط خود را. کلمه کلیدی این است که “اکثریت.”

اگر شما از یک طبقه کارگر و خانواده شما همیشه می خواستم به تعلق دارند. تنها اشرافی سیاستمداران برای “آغاز فروتن.” هر کسی که در آنجا متولد شد نمی خواهم به خانه بروم دوباره.

آن نیست که این کلاس دچار فقر از سیاه پوستان است که هر دو حوزه و یا مشتعل روح است. طبقه کارگر همواره در زندگی مالی قومی و فرهنگی از دست به دهان است. وجود دارد کافی بود اما نه به اندازه کافی. شما ایرلندی یا ایرلندی-آمریکایی ؟ ایتالیایی و ایتالیایی-آمریکایی ؟ شما آمده است یک راه طولانی نوزاد از یک “چنگ” و یا یک “wop” اما آیا شما تا به حال بود به خدا صادقانه آمریکا در سینه خود و یا در خود مغز ؟

مدارس بودند به عنوان نیمی نژاد به عنوان هر چیز دیگری. شما می دانستم که خود را تعلیم و دستور مذهبی می تواند خواندن تمام کتاب معنا نیست که هر چیزی و آموخته بود که یک درس اساسی. هنگامی که شما فارغ التحصیل شانس بودند هشت به پنج شما را به صورت هوشمند یهودی. یا شاید یک پروتستان اگر هر کدام از آنها به جز هنری کابوت لاج می تواند شناسایی شود.

بنابراین شما می خواستم در. یک هویت است, اما بیشتر غیر هویت در ترکیب با کسانی که در اطراف نقل مکان کرد و بدون اختلال. نه بالا. می دانستم بهتر از آن است. “فقط یک قطعه کوچک از تغییر” به عنوان براندو گفت: در “در بارانداز” اما مطمئنا یک قطعه کوچک از قطعه ای از قطعات شما می خواهم تا به حال هرگز. “به دوست, دوست خوبی,” به عنوان ویلی Loman گفت. “اکثریت” به عنوان نیکسون می گوید. و یا یک به طور منظم “مرد” تشریع اعضای طبقهی کارگر خود را عابدانه آرزو می کنم.

اما یک فکر وجود دارد محدودیتی در حق آنها خواهد پرداخت به تعلق دارند. به نظر می رسد wreaking ویران در یک بنای یادبود برای چهار مرده بچه ها سفت تعرفه به پرداخت برای چنین لنگی شرکت به عنوان نیکسون و Agnew, هر چند در نگاه به گذشته آن بوده است که برای مدت زمان طولانی.

بچه ها پراکندگی که “قطعه کوچک از تغییر” خواستار آن است که توسط سیاه پوستان و پورتو Ricans دریافت برابر اشتغال در محدود اتحادیه های کارگری. بدتر, آنها موهن بمقدسات به جمله “به طور منظم” آثار به عنوان پیش نویس لژیون آمریکا و مرگ برای شخص دیگری را تصور از کشور خود. بنابراین stomping, جمجمه-ترک خوردگی با ابزار پنج در یک ضرب و شتم (هر چه اتفاق افتاده به سالن جامعه اخلاق یکی یکی؟) تنها یک موضوع از زمان. و البته برخی از مک لوهان را غارتگر است (“من هستم شاشیدن روی پرچم تا اینجا CBS”) و کسانی که purveyors از عشق که oink oink خود را در پشت روزنامه کمک کرده اند تا سرعت عمل دوربین های نورد و خاموش کردن چراغ ها در بسیاری از تظاهرات مسالمتآمیز.

بنابراین در حال حاضر بیشتر متعصب کارگران همراه خود را عجیب و غریب و متضاد مطرح رژه و امامت را برای آیندگان شبانه در 6. این شرم آور دیوید مریک حرکت نمی کند و خط خطی-و-star-struck در سمت راست و بمب-ترکیدن-در-هوا-بخش چپ و حرکت آنها را به پناهگاه جدید برای تابستان به kinks خود عمل می کنند.

اما کارگران زده اند و بدون تحریک به هر حال. خود نشانهای خیابان به آنها گفت که در نهایت اعتبار برای همه-آمریکا باشگاه که هیچ کس دیگری در صحنه برخوردار — عضلانی و nastiness به استفاده از آن. هیچ تعجبی نداشت که شایع ترین خشونت های اتفاق افتاده در روز جمعه — payday در است که به معنی زود boozing و 90-اثبات میهن پرستی. و وال استریت کارگران را تشویق می کردند آنها را بر روی دوش آنها با سرمایه داری, اسپرم, صدای تیک تیک, نوار.

طبقه کارگر در نهایت از آن ساخته شده — کثیف جان Glenns و تام Seavers نه تنها پذیرفته اما ستایش توسط کسانی که آنها را به عنوان خود را betters. در یک مقاله خوب در New York Post, Tim Lee به نقل از احساس یکی از ironworkers: “… من عیسی مسیح راه رفتن میان آنها و مردم در میان جمعیت فریاد زد: “خدا شما را برکت دهد و تماسهای مکرر من در پشت. که proudest روز از زندگی من است.” نیاز و سرسپردگی است که در نقل قول با من گیر کرده.

من می دانستم که این مردان زمانی که آنها بهتر از آن است. در طول سال به تحسین من از میل شدید خود را برای سختی کار و حس قوی از خانواده و در بسیاری از تلخ شب من شده گرم با طنز خود را. علاوه بر این, من شده اند با گیرنده خود مهربانی و زمان دوباره. این قشر زحمتکش جامعه است که سخاوتمندانه با کیفیت از مهاجران اولیه’ انبار-raisings. یکی کمک همسایه خود رنگ آپارتمان جدید خود را و یا حرکت خود را از مبلمان. این فروشگاه تا به حال یک صمیمیت و استاندارد است که پلاستیک پروس سوپر مارکت ها هرگز نمی تواند رسیدن به. پس از آن وجود دارد لحظه های شادی و غم و اندوه است. مردان جمع شده در اطراف یک نوعی ماده پلاستیکی میز در آشپزخانه نوشیدن یک دور جدید متولد شده و زنان در اتاق نشیمن ارائه تسلیت برای مرده. به نظر می رسد عجیب و غریب که این قوی مردم (هر دو در بدن و روح) به دنبال تصویب یک دسته از یقه سفید نوکران.

دفتر کارگران و کارمندان که هر روح ترک خیابان که خود را جمهوری خواه کارشناسی ارشد به آنها گفت که به حذف خود FDR را فشار دهید و یا از دست دادن شغل خود. آنهایی که باقی مانده است در حال حاضر به شما بگویم که چگونه دموکراتیک خود شرکت است چرا که در خود سالانه تفرج “پیر مرد خود پیوست و سافتبال بازی. خاص به راست در پنجم و هنگامی که آن را بیش نشسته حق با ما و نوشیدن آبجو کنسرو. قدیمی پس به طور منظم و جو در قلب است.” در ضمن جو به طور منظم به bitching در او برای اقدام مشترک تا زمانی که او به او گفت که برای جلوگیری از یک کس, از آنجا که همه از جمله مزخرف تعداد زیادی به این ها هنگامی که او به مذاکره حقوق و دستمزد.

و البته وجود دارد که نسل جدیدی در خیابان — با اولین ضربه محکم و ناگهانی-لبه کلاه خود را وابسته مورد و محکم زخم چتر تلاش مانند جهنم برای فراموش کردن پدر خود را تمیز نگه می دارد از کشتی ها و یا تخلیه سطل زباله به او را از طریق یک دوره مدیریت کسب و کار, بنابراین در حال حاضر او می تواند راه رفتن را به گاو و خرس در شب جمعه و سفارش Beefeaters تا به جای یک آبجو و یا یک چاودار و زنجبیل. بنابراین او ریشه برای ارواح از خود خشونت آفت خود را به نگه داشتن جدید-یافت در جهان امن است. و کسی چه می داند ؟ اگر او می شود شانس او فقط ممکن است با کسی مثل جولی در “دوستیابی برای بازی.”

پس از آن بیش از حد وجود دارد کارگران بسیار مورد نیاز تصویر از ماچو. گمان می کنم فکر می رود سخت در کار دینامیت در کیسه. بنابراین کلمه اغلب شنیده می شود در طول تظاهرات (به جز ایالات متحده) شد بچه — لیندسی شد; با معترضان به حال هیچ ترس و یا پیش نویس زیرا همه آنها زدن و تماشاگران ساخته شده است که نشانه صلح نیز گنجانده شده است. شبح یا همجنس گرایی به نظر می رسد به امد و شد زیاد بسیاری از این مردان است. به نظر می رسد مضحک و غیر منطقی به این اتهامات از یک نسل است که احتمالا شده است با زنان بیشتر در 15 سال از معدن و کارگران دیده است در 30.

پدیده در حال رشد در ’50s بود که وقتی کسی از شما خواسته که چگونه بسیاری از شما تا به حال به ثمر رساند که هفته او صحبت کردن در مورد خود ارضایی و نه زنا. مردان باید به اعتراف خود را حسادت. به عنوان یک کلاس ما مالیده ما groins در برابر بارها و shuffleboards از ما تا به حال در برابر زنان است. و هنگامی که شما را دیدم سخت-کلاه حمل خسیسانه لباس پوشیدن خانم آزادی بر روی شانه های خود می دانستم او پرواز هیچ یک از حرکت خود را.

اما غم و اندوه است که طبقه کارگر اجازه داده است خود را به اتحادیه های کارگری به غارت آنها را از خود غرور و مردانگی در کار خود را. مانند سوسیالیستی هق هق خواهران از شرکت تلفن آنها تصمیم گرفتند برای “امنیت” (تضمین حقوق بازنشستگی مراقبت های پزشکی و 37 توستر و وفل آهن هنگامی که تبدیل شدن آنها به درگیر) و درستی کار خود را سر در گم می شود. تنها شر آنها تا کنون دیده ام در اتوماسیون از دست دادن شغل و نه بد از زندگی خود را به خون کار می کنند.

به عنوان یک طبقه از آنها reneged خود به استاندارد پذیرش — موفقیت در یک شغل مناسب و معقول. زمانی که سیاه پوستان و پورتو Ricans در زمان همان مسیر از فراموشی آنها (به عنوان کارگران و کارمندان دولت) آنها هنوز هم نگاه به عنوان “پیک و spicks.” یک کلاس نمی توانند دور پایه و اساس زندگی خود را بدون جنون ناشی.

اما غم انگیز ترین پلاکارد در چشم در این تظاهرات یکی اعلام “خدا برکت استقرار.” این احساساتی که فکر می کنم که کارگران واقعا معتقدم که آنها بخشی از قدرت ساختار همان ساختار است که یکسره با استفاده از پسران خود را به عنوان گوشت دم توپ در جنگ آنها واقعا نمی دانند که یک جنگ است که رانده شده تا نرخ بیکاری در میان خود به بالاترین سطح در یک دهه. همان معشوق استقرار که مورد تجاوز جنسی کیفیت زندگی روزانه خود را با هدایت خود را به دلار مالیات به تری و ماجراهای دزدان دریایی, ساختمان, بزرگراه آنها هرگز استفاده و اعطای معافیت های مالیاتی به چربی گربه که استهزاء در آنها. هر چه اتفاق افتاده به خود ساخته شده است در گه آشکارسازهای که به آنها گفتم تنها راه برای برنده شدن در این کنگره مدال بود به خانه می آیند در یک جعبه. هفته گذشته نیکسون دست از ده در کاخ سفید مراسم به عنوان اگر آنها crackerjack جوایز به اضافه کردن برخی از زرق و برق به این گوری جنگ. به shilled قدرتمند است که انتظار می رود برای پیوستن به آنها را در گول زدن منزجر کننده است.

این مردان نبودند مطرح شده به آمار دختران و پسران در خیابان و به تف بر رشد زنانی که با آنها اختلاف نظر دارند. در بهترین حالت خود آنها به عنوان سخاوتمندانه یک گروه به عنوان من تا کنون ملاقات کرد. آسان عباراتی مانند “نئاندرتال” و یا “فاشیستی” باید به سمت چپ به گرانیت-زبان مائوئیست ها. جانسون و نیکسون فرستاده اند و خود را فرزندان و بستگان کردن به مرگ, و آن را سخت برای هر مرد به اعتراف خود مسئله برای درگذشت خمره گه. اما آن را سخت تر هنوز هم زمانی که پیام می آید از پیش نویس معوق دانشجویان که کارگران ذهن آن ساخته شده است. اما درک خود را استثمار می رود تنها تا کنون. آنها هنوز هم هستند مردان با مفرد ذهن و روح است که آگاهانه در حال فروش هر دو برای پذیرش به ملال انگیز رویا “احترام.”

هملت تراژدی بود “شود و یا نمی شود.” انتخاب کیهان — همه یا هیچ در تمام. موافق ترین ویلی Loman اودیسه کمتر عمیق از او توطئه با نیروهایی که از بین بردن او را. اما آن را کمتر عمیق? هملت بود; Loman جمعیت که خنثی زمین هرگز-maaike و می تواند-باید-maaike.

بنابراین طبقه کارگر مانند کشور که در آنها کار باید تنزل به یک پتانسیل unfulfilled. نه کاملا شکست اما نه پرماجرا به اندازه کافی به تلاش برای تحقق واقعی. روح و جان و روح خود را از کشور اقامت دارند نه در بهشت و نه در جهنم.

بنابراین اکثریت خاموش تراژدی خواهد آمد دایره کامل. در پایان هیچ یک از سوگواری برای شهروندان از برزخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی