Grubhub به ادغام با تحویل مواد غذایی شرکت فقط خوردن Takeaway.com پس شکست خورده بارگذاری مذاکرات

مت Maloney, موسس و مدیر عامل شرکت Grubhub.

آدم جفری | CNBC

Grubhub برنامه ای برای ادغام با تحویل مواد غذایی شرکت فقط خوردن Takeaway.com شرکت های چهارشنبه اعلام کرد.

معامله به Grubhub سهام ضمنی ارزش $75.15 بنحوی در مجموع حقوق صاحبان سهام و ارزش دلار 7.3 میلیارد کاملا رقیق شده بر اساس. سهام Grubhub مشخصی بیش از 7 درصد در طول بعد از ساعت معاملات.

ادغام که ترکیب دو از مواد غذایی ارائه خدمات در ایالات متحده و اروپا می آید پس از Grubhub مذاکرات با بارگذاری از طریق کاهش نگرانی بیش از ضد تراست موشکافی. هر چند هر دو طرف موافقت کرده بود در یک قیمت نسبت به شرکت های باقی مانده در مورد احتمال آنتی تراست فشار و نمی تواند به یک توافق در مورد نحوه بارگذاری خواهد حمایت Grubhub از طریق قانونی روند CNBC دیوید فابر قبلا گزارش روز شنبه. Uber سهام به پایین کمی پس از ساعت پس از اعلام.

بارگذاری ارائه شده 1.925 سهام برای هر Grubhub سهم ارزش نهادن به Grubhub در یک حجم میانگین وزنی قیمت حدود 70 دلار در هر سهم و یک شنبه نزدیک ارزش $67.04 به گفته افراد آشنا با این موضوع. فقط خوردن غذای آماده ارائه 0.67 سهام برای هر Grubhub سهم ضمنی ارزش $75.15 برای هر Grubhub به اشتراک گذاری مبتنی بر ژوئن 9 €98.60 فقط خوردن غذای آماده بسته شدن قیمت. هنوز هم فقط با خوردن غذای آماده سهام کاهش بیش از 10% در روز چهارشنبه, اخبار, کاهش عرضه به حدود 65.17 هر Grubhub به اشتراک بگذارید.

فقط خوردن ارائه یک حق بیمه به جایی که Grubhub در حال حاضر تجارت یک فرد آشنا با این موضوع گفت: CNBC قبل از معامله اعلام. به عنوان نزدیک به بازار روز شنبه, Grubhub سهام معامله شده در اطراف 59 دلار در هر سهم دادن به آن $5.4 میلیارد دلار بازار کلاه.

“مانند ridesharing مواد غذایی تحویل صنعت نیاز تحکیم به منظور رسیدن به پتانسیل کامل خود را برای مصرف کنندگان و رستوران ها” Uber سخنگو در بیانیه ای گفت. “این بدان معنی نیست که ما علاقه مند به انجام هر گونه معامله در هر قیمت و با هر بازیکن است.”

Grubhub مقابله با فقط غذا خوردن است که بعید است برای جلب آنجا نظارتی توجه به عنوان آن ممکن است در ترکیب با بارگذاری. پیشنهاد Uber-Grubhub معامله را همراه دو تا از بزرگترین تحویل مواد غذایی شرکت در آمریکا

این شرکت گفت که آنها انتظار می رود این معامله در سه ماهه اول سال 2021. Grubhub مدیر عامل مت Maloney ملحق خواهد شد فقط خوردن مدیره و منجر به ترکیب کسب و کار در شمال امریکا است. دو Grubhub مدیران ملحق خواهد شد فقط خوردن هیئت نظارت با توجه به انتشار.

انگلیسی رقابت اقتدار فقط به چراغ سبز در مارس برای انگلستان فقط خوردن و هلند مبتنی بر غذای آماده به ترکیب. در آن زمان انگلیسی ها رقابت و بازارهای سازمان گفت بعید بود غذای آماده شده اند که قادر به دوباره وارد بازار بریتانیا در راه قابل توجه خود را در آن بدون ادغام.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: Dark آشپزخانه: که در آن مواد غذایی خود را تحویل واقعا از آمده است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme