فرمانداران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تاخیر تغییر coronavirus داده دور از CDC در حالی که سناتورهای دموکرات فشار برای معکوس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای حضور در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن 14 ژوئیه سال 2020 است.

درو Angerer | گتی ایماژ

ملت فرمانداران اواخر یکشنبه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای به تاخیر انداختن تصمیم خود برای تغییر کنترل ایالات متحده coronavirus بیمارستان داده به دور از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حالی که سناتورهای دموکرات جمعه تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای معکوس تغییر دهید.

این مقاومت مواجه می آید پس از این دولت بی سر و صدا به کارگردانی بیمارستان به ارسال داده ها در Covid-19 بیماران در دسترس تجهیزات پزشکی و دیگر اطلاعات به طور مستقیم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ داده های پورتال به جای CDC ملی بهداشت و ایمنی شبکه. HHS گفته مقامات CDC گزارش داده زیرساخت ها بود از رده خارج و منجر به یک هفته تاخیر در جمع آوری اطلاعات و مانع ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر.

CDC کشیده داده سهشنبه شب, نقشه کشی, انتقاد شدید پنج شنبه و باعث آژانس برای بازگرداندن بسیاری از داده ها بعد از آن روز. آژانس, اما نه به روز رسانی اطلاعات سه شنبه و پس از آن گفت: هیچ برنامه ای برای نگه داشتن آن زمان در وب سایت رفتن به جلو.

حرکت به پرسش های مطرح شده در مورد یکپارچگی داده ها و جلب اعتراض عمومی. برخی از محققان سابق و مقامات بهداشتی می گویند که آنها نگران هستند که CDC است که در کنار دلایل سیاسی و HHS می تواند خودداری از داده های عمومی است.

“ملی فرمانداران انجمن به نمایندگی از فرمانداران در تمام 55 متحده و سرزمین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای به تاخیر انداختن تغییرات به بیمارستان گزارش مورد نیاز اعلام کرد روز دوشنبه برای 30 روز” این گروه در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه. “علاوه بر این فرمانداران اصرار دولت به این اطلاعات در دسترس عموم است.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان صندلی از ملی انجمن فرمانداران و جمهوری گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه که “تغییرات ناگهانی تحمیل بار اضافی بر دولت در بخش بهداشت و درمان, بیمارستان, سیستم های که در حال حاضر مشغول به کار در ظرفیت کامل.”

فرماندار مریلند لری هوگان گفت: دولت در حال حرکت به یک حرکت به یک مرحله 2 باز شروع این جمعه در ساعت 5 بعد از ظهر در یک کنفرانس مطبوعاتی در دولت خانه در بالتیمور مریلند در ژوئن 03, 2020.

مایکل رابینسون | واشنگتن پست | گتی ایماژ

روز جمعه 46 سناتور دموکرات از جمله سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز با ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس و Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx اصرار دولت برای معکوس کردن این سیاست تغییر کند.

“ما نوشتن امروز به شما می خواهم به عقب نشینی خود را گیج کننده و مضر تغییرات به بیمارستان گزارش مورد نیاز برای Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19),” سناتور نوشت. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سوء مدیریت از COVID-19 پاسخ و عدم توجه به بهداشت عمومی تخصص همچنان به قرار دادن این کشور در یک موقعیت خطرناک است.”

سناتور اضافه شده است که این تغییر سیاست را افزایش می دهد بار در بیمارستان سازش داده ها به صورت متحده و کاهش شفافیت به مردم است.

“مردم آمریکا شایسته به دانستن دامنه واقعی این بیماری همه گیر و تنها می تواند اتفاق می افتد اگر کارشناسان بهداشت عمومی رهبری در جمع آوری و گزارش اطلاعات دقیق و شفاف” سناتور نوشت. “توسط ناگهان تغییر گزارش روند نیاز بیمارستان ها به گزارش HHS و دور زدن CDC ما نگران هستند وجود خواهد داشت اختلال در داده های جمع آوری شده و سوالات در مورد صحت آن داده است.”

HHS مقامات بارها و بارها گفت که آژانس “متعهد به شفاف” و CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: در اوایل این هفته که آژانس هنوز دسترسی به داده ها. اما CDC گفت: آن را دیگر نمی خواهد به روز رسانی بخشی از آن وب سایت است که نمایش برخی از اطلاعات اخلال در جریان اطلاعات برای عموم و شخص ثالث محققان. هنوز معلوم نیست که چه مقدار اطلاعات در دسترس خواهد بود به جلو رفتن و که در آن است که اطلاعات منتشر خواهد شد.

“از طریق HHS محافظت از ما را انتشار داده از همه گزارش بيمارستان آیا آنها گزارش به طور مستقیم از طریق TeleTracking و یا از طریق کشورهای خود را و یا بیمارستان دولتی انجمن” یک HHS سخنگوی CNBC گفت و اضافه کرد که آژانس در حال کار با CDC برای تولید داشبورد جدید که انتظار می رود go live “در چند روز.” “از آنجا که از این تغییر داده خواهد شد میزبانی در همان صفحه وب, اما هنوز هم در دسترس خواهد بود در CDC.gov.”

با وجود تغییر سیاست های پنسیلوانیا وزارت بهداشت به کارگردانی بیمارستان ها به ادامه گزارش داده به طور مستقیم به دولت, وزارت بهداشت, در علاوه بر این به HHS سخنگوی Nate وردل گفت CNBC.

“بیمارستان ها نیاز به ادامه به ارائه گزارش اطلاعات به وزارت, به عنوان آنها انجام شده است برای چند ماه در حال حاضر و ما امیدواریم که هر بیشتر گزارش الزامات خواسته شده از آنها توسط دولت فدرال نمی کاستن از توانایی خود را برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کسانی که در نیاز یا نیاز به تغییرات بیشتر و تغییرات به جمع آوری داده ها است که بخش در حال انجام است” او در بیانیه ای گفت.

در روز پنج شنبه, آیداهو, وزارت بهداشت و رفاه سخنگوی Niki Forbing-Orr گفت: “بخشنامه صادر شد ناگهان” است که آن را ارائه “چالش های قابل توجهی” برای دولت زمانی که می آید به اطلاعات-ردیابی است.

“ما در روند بررسی جزئیات این فرآیند جدید برای تعیین دقیقا چگونه آن را تحت تاثیر توانایی ما برای مشاهده و گزارش اطلاعات coronavirus.idaho.gov برای عموم به نمایش اما آن را قطعا باید در کوتاه مدت تاثیری بر آگاهی ما از تعداد زیادی از مردم در بیمارستان و در بخش مراقبت های ویژه و در هواکش,” او گفت: CNBC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر