دولت وام مسکن نجات شمارش کاهش برای اولین بار از coronavirus آمار

کمتر از وام گیرندگان در حال حاضر در وام مسکن برنامه های امداد رسانی است که اجازه می دهد آنها را برای به تاخیر انداختن پرداخت های ماهانه خود را با توجه به کروناویروس بحران است. بازار وام مسکن است نه از جنگل است. دور از آن.

پس از یک افزایش شدید در مارس و مسطح نسبت به پایان ممکن است تعدادی از وام گیرندگان در هر دو دولتی و خصوصی-برچسب وام مسکن تحمل برنامه های کاهش 34,000 هفته گذشته با توجه به شماره های جدید از شوالیه سیاه وام مسکن تکنولوژی و ارائه دهنده اطلاعات. این اولین قطره از زمان شروع این بیماری همه گیر.

هنوز هم وجود دارد 4.73 میلیون وام در تحمل به نمایندگی از 8.9 درصد از همه فعال وام مسکن. کسانی که وام های با هم را تشکیل می دهند بیش از 1 تریلیون دلار در مزد اصلی. توسط نوع وام حدود 7.1 درصد از تمام Fannie Mae و Freddie Mac وام و 12.3 درصد از FHA/و وام های مسکن در گذشت.

“کاهش بود و در واقع بیشتر میان دولت حمایت رهن که دیدم 43,000 کمتر از مجموع گويد قصد دارد از هفته گذشته این بود که تا حدی جبران افزایش 9,000 جدید برنامه های وام مسکن برگزار شد در پرتفوی بانک و خصوصی-برچسب اوراق بهادار گفت: Anthony Jabbour مدیر عامل شرکت شوالیه سیاه.

اکثریت قریب به اتفاق وام در تحمل حدود 3.5 میلیون نفر هستند که مورد حمایت دولت. دولت برنامه هایش بخشی از مراقبت عمل اقتصادی امداد بسته اجازه می دهد تا وام گیرندگان به دست پرداخت های ماهانه برای حداقل 3 ماه تا یک سال. پرداخت آن باید ساخته شود تا در آینده یا از طریق برنامه بازپرداخت و یا زمانی که خانه فروخته شده و یا وام مسکن refinanced.

در حالی که کاهش کلی وام در تحمل امیدوار کننده است وجود دارد یک پرچم قرمز در داده ها. در ماه آوریل نزدیک به نیمی از تمام وام گیرندگان که رفت به تحمل در واقع به پایان رسید تا ساخت خود را ماهانه پرداخت وام مسکن بعد از همه. به عنوان از آوریل 26, که سهم سقوط کرد و فقط 22%.

“اگر این روند صادق است از طریق پایان ماه بازار باید آماده برای یکی دیگر از احتمال افزایش نرخ کوتاهی برای مه” گفت: Jabbour. “همچنین گسترش مزایای بیکاری در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در ژوئیه 31. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه است که تاثیر هر دو تحمل درخواست و به طور کلی وام مسکن delinquencies.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme