رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید نیویورک ‘موجو ‘ بازگشت’ به عنوان coronavirus موارد سقوط و نیویورک آغاز می شود بازگشایی

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواست مردم هیجان زده در مورد بازگشایی شهر نیویورک باقی می ماند هوشمند و هوشیار در اجتماعی خود فاصله شیوه برای محافظت در برابر پتانسیل افزایش تعداد مثبت Covid-19 موارد است.

“نیویورک خم منحنی بودن و هوشمند است. ما در حال جشن گرفتن. ما باز می گردیم. ما در حال بازگشایی. ما هیجان زده هستیم. ما موجو را به عقب. انرژی ما را به عقب. بزرگ. اقامت هوشمند” کومو گفت: در اخبار جلسه دوشنبه.

او گفت: نیویورک است و در ادامه کاهش آن در حالی که کشورهای دیگر که بازگشایی زودتر شروع به دیدن خوشه در تعداد موارد مثبت.

“نگاهی به حقایق اطراف ما. کشورهای دیگر سنبله رفتن تا” او گفت: با اشاره به یک نمودار جدید موارد گزارش شده در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا. “که داستان احتیاطی دوستان من.”

روز یکشنبه ایالت نیویورک اداره 58,054 coronavirus تست و تایید 702 موارد جدید است که بالاترین درصد مثبت نتایج آزمون پس مارس 16 کومو گفت.

او افزود که در نیویورک در حال انجام تست های بیشتر از هر دولت دیگر در این کشور و هر کشور در جهان بر اساس سرانه.

“چرا ما بازگشایی? چرا که این اعداد می گویند ما می توانیم. هیچ حدس می زنم. هیچ ایدئولوژی. بر اساس اعداد ما می توانیم بازگشایی,” او گفت:.

دوشنبه علامت 100 روز پس از نیویورک را تایید کرد, اول خود را coronavirus مورد با توجه به کومو. فرماندار تبریک ساکنان برای بازمانده “بدترین وضعیت در کشور رک و پوست کنده در یکی از بدترین شرایط در جهان نه تنها مسطح منحنی اما خم منحنی.”

دولت گزارش 42 مرگ و میر مربوط به Covid-19 روز پنج شنبه به مناسبت کمترین روزانه مرگ و میر در هشت هفته. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و تعدادی از زندگی از دست رفته از این ویروس شده اند در یک, کند, کاهش مداوم از ارتفاع از شیوع این بیماری در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل زمانی که نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند و هر روز با توجه به دولت داده است.

کومو نسبت به بازیابی به نیویورک’ “خالص عملکرد رفتار” و گفت: دولت بازگشایی دستورالعمل تنها کار خواهد کرد اگر نیویورکی به دنبال آنها.

“ما می دانیم که کار می کند اگر آن را دنبال کرد. بنابراین همان دستورالعمل اعمال به شهر نیویورک و اگر ما به دنبال این دستورالعمل ها در شهر نیویورک وجود دارد باید سنبله درست مثل وجود ندارد سنبله در سراسر بقیه دولت,” او گفت:. “اگر ما تغییر رفتار ما, اگر ما رجعت اگر ما درهم و برهم, اگر ما از خود راضی, اگر ما کمی مغرور, پس از آن ما می خواهم یک مشکل است.”

کومو گفت: دولت خواهد شد نگه داشتن یک چشم ویژه در شهر نیویورک و در نظر دارد برای انجام 35,000 آزمون در هر روز در این شهر به تنهایی نزدیک به نظارت بر بازگشایی وجود دارد. مقامات بهداشت بلافاصله واکنش نشان می دهند اگر آنها هر گونه افزایش در عفونت رای دادن.

فرماندار نیز خواست با معترضان در این شهر به تست. دولت پوشش هزینه های آزمون و اولویت 15 تست سایت در سراسر شهر نیویورک برای افرادی که شرکت کرده اند در سال های اخیر تظاهرات کومو گفت.

او هفته گذشته اعلام کرد که نیویورک خواهد بود گسترش امکانات تست به تظاهر کنندگان. کومو گفت: در سراسر کشور تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید درو حدود 20000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی و 30000 در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme