رو تغییر دهید ؟ وجود یک کمبود سکه به دلیل coronavirus توقف جریان فیزیکی ارز

رئیس فدرال جروم پاول گفت: کنگره در روز چهارشنبه که گردش فیزیکی سکه دارای زمین به توقف در میان شیوع کروناویروس اما که بانک مرکزی در حال کار برای رفع این جریان است.

این موضوع به نور آمد و پس از تشکر. جان رز R دنیاست. گفت: بانک ها در تنسی در حال گزارش است که آنها در حال دریافت کوچکتر از حد معمول مبالغ سکه در هر هفته. رز پرسید: پاول اگر بانک مرکزی آگاه بود از هر گونه کمبود در تولید و توزیع ارز و اگر برنامه ای برای افزایش تخصیص به سطح معمول خود را.

“آنچه اتفاق افتاده این است که با بسته شدن بخشی از اقتصاد جریان از سکه ها را از طریق اقتصاد است … به نوعی متوقف شده است. مکان های که در آن شما می خواهم برای دادن سکه های خود را دریافت و اعتبار … آن نشده اند کار” پاول گفت.

“بنابراین یک سیستم کل جریان به نوعی به توقف آمده. ما به خوبی از این امر آگاه: ما در حال کار با نعناع و ما در حال همکاری با بانک مرکزی. و به عنوان اقتصاد بازگشایی ما شاهد سکه شروع به حرکت در اطراف دوباره,” او اضافه شده است.

گسترش Covid-19 سراسر ایالات متحده بیش از نیمه اول سال منجر به افزایش در پرداخت تماس که بیشتر آمریکایی ها پناهگاه در محل و فروشگاه آنلاین با استفاده از پی پال یا کارت های اعتباری است. اما بی سابقه دولت تحمیل تعطیلی کسب و کار نیز منجر به کاهش در نرخ که در آن پول نقد فیزیکی و ضرب سکه و ارز دست.

شرکت های که تولید بخش قابل توجهی از درآمد خود را در پول نقد فیزیکی از جمله رستوران ها و فروشگاه رفاه به طور معمول واریز درآمد خود را در بانک های محلی. که به طور منظم فعالیت در رابطه با به طور منظم جریان پول جدید از ایالات متحده خوشبوکننده کمک می کند تا بر ملت بانک با سکه و سپس به reallocate به محلی گردش خون.

تا زمانی که ایالات متحده مانند نیویورک در بهار امسال به دستور رستوران ها و دیگر فرد, تجارت, بسته, چرخه طبیعی ایالات متحده آمریکا پول کند و شکست خورده به روز کردن بانک ها در حد معمول است.

پاول نظرات در مورد ایالات متحده سکه آمد و به عنوان بخشی از شهادت او قبل از کمیته خدمات مالی مجلس روز چهارشنبه از شهادت شش ماهه به کنگره است. او هشدار داد که مجلس سنا کمیته امور بانکی در روز سه شنبه از “عدم قطعیت قابل توجهی” در مورد اقتصاد بازیابی از coronavirus و گفت: کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme