خواه لیندزی گراهام سناتور. رد تهمت تقاضا که اوباما شهادت در روسیه پروب

ناصرو | No comments

سناتور لیندزی گراهام (R-SC) صحبت می کند به رسانه ها در راه خود را به جمهوری پارلمانی راه اندازی.

مایکل Brochstein | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. روز پنج شنبه به ضرب گلوله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که خود سلف سابق رئیس جمهور باراک اوباما بود به نام شهادت قبل از کنگره است.

“من فکر می کنم آن می تواند یک سابقه بد برای وادار کردن رئیس جمهور سابق تا قبل از کنگره” گراهام یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل.

“که باز کردن می توانید از کرم ها و دلایل من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب” گراهام گفت.

اما سناتور می کند برنامه ریزی برای برگزاری جلسات در مورد مسائل مربوط به روسیه بررسی کرد و در بیانیه ای روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی در اوایل صبح روز پنجشنبه که “اگر من یک سناتور و یا نماینده کنگره اول شخص من تماس بگیرید برای شهادت در مورد بزرگترین سیاسی جرم و جنایت و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا تا کنون است که رئیس جمهور سابق اوباما است. او همه چیز را می دانست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب گذاشته شده توسط گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا در توییت: “آیا آن @LindseyGrahamSC فقط آن را انجام دهد. بیشتر Mr. Nice Guy. بیشتر صحبت کنید!”

تهمت نمی گویند در صدای جیر جیر خود را آنچه که او فکر می کند اوباما باید شهادت دهد.

رئیس جمهور ramped تا حملات خود علیه اوباما در هفته گذشته پس از وزارت دادگستری تعجب حرکت به اخراج آن پرونده مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی. فلین به حال التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح و پس از آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

بیش از آخر هفته, تهمت استفاده از اصطلاح “Obamagate” در میان کشت توییتهایی و رسانهها حمله FBI را انجام فلین در مورد.

این عبارت به نظر می رسد به عنوان یک کلی دیگری برای اتهامات متعدد علیه اوباما و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد که ان بی سی نیوز گزارش داد در حال حمایت نمی شواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی توصیف سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی انتخابات روسیه دخالت و ممکن است کرملین هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و ممکن است انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور خود را به عنوان یک “جعل.”

زمانی که یک خبرنگار در کاخ سفید در روز دوشنبه پرسید: چه جرم تهمت بود متهم اوباما از ارتکاب رئیس جمهور مشخص نیست.

“شما می دانید چه جرم است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

تاریخ و زمان آخرین جمعه, یاهو, اخبار, صوتی منتشر شده از اوباما گفت: در یک تماس خصوصی است که وزارت دادگستری را به رها کردن آن پیگرد قانونی فلین ساخته شده او نگران است که “حکومت قانون در معرض خطر است.”

سخنگوی اوباما پاسخ نداد به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز پنج شنبه در صدای جیر جیر.

گراهام در نظر دارد برای برگزاری جلسات کنگره در ماه ژوئن در مورد فلین مورد و دیگر جنبه های مولر کاوشگر از جمله اینکه آیا مولر “باید همیشه منصوب شده است به عنوان مشاور ویژه.”

گراهام گفت: در بیانیه خود که او قصد دارد برای برگزاری جلسات کنگره در ماه ژوئن در مورد فلین مورد و دیگر جنبه های مولر کاوشگر از جمله اینکه آیا مولر “باید همیشه منصوب شده است به عنوان مشاور ویژه.”

به می گویند که ما در حال زندگی در غیر معمول بار کتمان حقیقت است” گراهام در بیانیه اضافه شده است. “ما نشسته جمهور (تهمت) را متهم سابق رئیس جمهور (اوباما) بخشی از یک treasonous توطئه برای تضعیف ریاست جمهوری خود. ما رئیس جمهور سابق نشان می دهد رئیس جمهور فعلی است و از بین بردن حاکمیت قانون با رد این ژنرال فلین مورد است.”

اگر گراهام و یا دیگر سناتور شد به حکم اوباما به شهادت آن خواهد بود یک حرکت ساخته شده و ظاهرا بدون سابقه در تاریخ ایالات متحده است. برخی از رؤسای جمهور سابق و تعداد انگشت شماری کوچک از نشستن رئیس جمهور – از جمله جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن – باید به طور داوطلبانه شهادت تحت سوگند JustSecurity گزارش شده است.

— CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>