خواه عمل راجر سنگ التماس مغلوب ساختن پیشی جستن برای عفو یا جمله تخفیف به زندان تسلیم بافندگی

راجر سنگ, مشاور سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری, مرکز می رسد دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

در مواجهه با یک سفارش به گزارش به هفته آینده دیرین جمهوری خواه عمل راجر استون در سه شنبه التماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای هر یک از عفو و یا تخفیف از 40-ماه کیفری حکم.

“من می خواهم رئیس جمهور به می دانم که من خسته از همه من راه حل های قانونی و تنها یک عمل بخشش ارائه خواهد شد عدالت در مورد من و صرفه جویی در زندگی من!” سنگ گفت: در یک پیام متنی به بلومبرگ خبرنگاران با توجه به یک داستان جدید با خروجی.

این پیام یک روز پس از نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به عفو سنگ و یا در غیر این صورت جلوگیری از دوستان خود و سیاسی متحد از داشتن برای رفتن به زندان رفت و آمد خود را از جمله.

سنگ و یک وکیل برای عمل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر خود را در متن پیام به بلومبرگ. یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه ژوئن که “راجر بود قربانی یک فاسد و غیر قانونی شکار ساحره است که خواهد شد به عنوان بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ است. او می تواند خواب خوبی در شب!”

که صدای جیر جیر در پاسخ به محافظه کار فعال چارلی کرک که تا به حال نوشته شده است: “هرگز فراموش نکنید: راجر سنگ را خدمت می کنند زمان بیشتری را در زندان از 99 درصد از این تظاهر کنندگان از بین بردن امریکا همه به خاطر او از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این نه عدالت است. RT برای عفو راجر سنگ!”

دو هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پست که گفت: “از آن زمان به #PardonRogerStone.”

سنگ 67 بود به اعدام محکوم و در محاکمه در پاییز گذشته در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی از دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد است.

قاضی امی برمن جکسون که محکوم سنگ به 40 سال قفل شده است تا در اواخر ماه ژوئن به او اجازه تاخیر زندان خود را تسلیم دو هفته پس از او نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس اما نیاز او را محدود به خانه اش در فلوریدای جنوبی.

همانطور که در حال حاضر سنگ تسلیم شدن به زندان است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14.

سنگ وکلا در دوشنبه خواسته دادگاه تجدید نظر فدرال برای ناحیه کلمبیا به ابطال جکسون گفت: آنها می خواهند سنگ برای شروع دوران محکومیت خود را زودتر از سپتامبر. 3.

وکلای دفاع از اشاره به “COVID-19 همه گیر و پزشکی مستند زندگی را تهدید خطرات بهداشتی که سنگ را اگر زندانی در این زمان است.”

روز دوشنبه دادگاه تجدید نظر به دستور وزارت دادگستری برای پاسخ به سنگ درخواست در دادگاه تشکیل پرونده توسط چهار شنبه ظهر.

خود اعتراف سیاسی کثیف و شیاد سنگ محکوم شد در هفت جنایی فقره مربوط به دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری برای به دست آوردن اطلاعات از سند افشا گروه ویکی لیکس در مورد ایمیل های به سرقت رفته توسط عوامل از جان پودستا سر از نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و از کمیته ملی حزب دموکرات.

او همچنین از محکوم شد فشار سابق خود را دوست کمدین سفت Credico به پشت خود نهفته است.

سنگ جذاب است اعتقاد خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal