چند مقامات جمهوری خواه در حال تبادل کشورهای خود را که ممکن است برای سالن های آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در حال حرکت آن را از کارولینای شمالی بیش از coronavirus مربوط به اجتماعی محدودیت فاصله.

در یک سری از توییت در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “خواهد بود با اکراه مجبور” به حرکت کنوانسیون است که برای هفته Aug. 24 در شارلوت اگر دولت نمی سهولت در اجتماعی فاصله محدودیت اجازه حضور کامل.

پس خود را صدای جیر جیر متعدد فرمانداران جمهوریخواه و حزب عدالت و ارائه شده کشورهای خود را به عنوان پتانسیل میزبان.

“تگزاس خواهد خوش آمدید رئیس جمهور تهمت و RNC کنوانسیون” تگزاس حزب جمهوری خواه رئیس جیمز دیکی گفت CNBC در بیانیه ای.

اما همه در تگزاس حاضر است به استقبال RNC با آغوش باز.

“آخرین چیزی که ما در حال حاضر نیاز است که جمع زیادی از سراسر کشور بازدید کنندگان از آمدن به دالاس داده شده و ما در حال حاضر در ‘red’ ما بالاترین سطح تهدید” برای Covid-19 گفت: دالاس کانتی قاضی رس جنکینز. “هیچ جرم. می گویند همان چیزی که به دموکرات ها — لطفا در جایی دیگر.”

حزب جمهوری خواه از تگزاس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

گرجستان chimed در بیش از حد. “با امکانات در سطح جهانی و رستوران ها و هتل ها و نیروی کار گرجستان افتخار خواهد بود با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید هلو دولت realdonaldtrump,” گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ توییتی در روز سه شنبه.

اما آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات گفت: این طرح به بازگشایی این شهر تطبیق ندارد با کمپ تمایل به میزبان RNC.

“مانند کارولینای شمالی شهر آتلانتا است که پس از یک مرحله به مرحله داده محور با رویکرد بازگشایی. این طرح نمی تامل میزبانی یک گردهمایی بزرگ رویداد در ماه اوت” پایین گفت. “در واقع چند دیرینه شهرستان-پشتیبانی و حمایت رویدادهای در حال حاضر لغو شده است به منظور تطابق با دستورالعمل CDC.”

علاقه وجود دارد از فلوریدا نیز با چند مقامات در دولت فشار برای کنوانسیون برگزار می شود وجود دارد.

پس از حدس و گمان از که در آن کنوانسیون ممکن است نقل مکان کرد جو Gruters صندلی از فلوریدا از حزب جمهوریخواه گفت: ان بی سی نیوز که آن را “استقبال می این فرصت را برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.”

“فلوریدا متعهد به حصول اطمینان از امن و رویداد موفق به رئیس جمهور تهمت و همه شرکت کنندگان” Gruters گفت.

در روز سه شنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تکرار شدند. “فلوریدا دوست دارم به RNC او گفت:” در یک نشست خبری با خبرنگاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش خواسته چندین دستیاران در مورد داشتن جمهوریخواه در فلوریدا, نیویورک تایمز گزارش داد. در دوشنبه, صدای جیر جیر هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد به گزارش زده و یکی فلوریدا محل از نظر – خود دورال رفت و آمد مکرر.

“من باید بهره صفر در حرکت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دورال در میامی به عنوان دروغ گزارش خبر جعلی @nytimes در نظم به هم بزنید تا مشکل. سالن تقریبا به اندازه کافی بزرگ & می خواهم به ماندن در N. C. که gov. حتی نمی دانم اگر او می تواند اجازه دهید مردم در؟”

معاون رئیس جمهور مایک پنس جانبداری با مغلوب ساختن پیشی جستن بر او فشار برای کارولینای شمالی به آرامش اجتماعی فاصله راهنمای کنوانسیون نشان داد علاقه به حرکت آن را به تگزاس فلوریدا و یا گرجستان است.

“این ملی کنوانسیون به معنای واقعی کلمه را چند ماه به سازماندهی و آماده سازی” پنس گفت: در مصاحبه با “فاکس و دوستان” دوشنبه. “و شما می دانید وجود دارد متحده در سراسر کشور است. ما فکر می کنیم از ما فکر می کنم از Florida Georgia – آخرین دو کشور بازدید هفته گذشته را ساخته اند که پیشرفت فوق العاده ای در بازگشایی جوامع خود و بازگشایی اقتصاد خود است.”

در ضمن شهر شارلوت دو برابر را در دموکرات کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“با سلامت و ایمنی ما ساکنان و بازدید کنندگان اولویت بالا بودن شهر شارلوت ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از فرماندار کوپر و متخصصان بهداشت عمومی در تعیین بهترین و امن ترین راه برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه گفت:” شارلوت شهردار ششم Lyles یک دموکرات است.

“در حالی که من باقی مانده است سازگار در اظهارات من در مورد RNC برگزار شد در شارلوت علم و اطلاعات را در نهایت تعیین آنچه که ما در مجموع برای شهرستان ما است.”

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 5.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 346,632 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و نزدیک به 100,000 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی