گوگل ممنوعیت تبلیغات از در حال اجرا در داستان كردن افشا و خنثی coronavirus تئوری های توطئه

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai

Pradeep گور | نعناع | گتی ایماژ

گوگل از ماه آینده ممنوعیت ناشران از استفاده از آگهی خود را پلت فرم برای نشان دادن تبلیغات در کنار محتوا است که به ترویج تئوری های توطئه در مورد Covid-19. آن را نیز ممنوعیت تبلیغات است که ترویج این نظریه. در موارد که در آن یک سایت خاص منتشر آستانه معینی از مواد است که نقض این سیاست آن خواهد ban کل سایت از استفاده از آگهی خود را عامل.

الفبای گوگل در حال حاضر منع تبلیغات از در حال اجرا در برابر محتوا است که باعث می شود مضر ادعا می کند در مورد پیشگیری از بیماری و بی اساس درمان از جمله ضد واکسن تبلیغات و یا مطالب که کاربران را تشویق می کند به چشم پوشی از درمان است. این شرکت در حال حاضر مصرف آن را یک گام بیشتر و ممنوعیت تبلیغات در برابر محتوا است که ادعا می کند در برابر معتبر علمی اجماع. ممنوع ادعا می کند که شامل تئوری های توطئه مانند واکسن در حال تلاش برای ژنتیکی تغییر جمعیت که بیل گیتس ایجاد Covid-19 یا این که این بیماری بود bioweapon ساخته شده در یک آزمایشگاه.

گوگل دریافت حدود 135 میلیارد دلار درآمد حاصل از تبلیغات در سال 2019 در بخشی از طریق برنامه هایی مانند حستبلیغ و مدیر تبلیغات که در آن وب سایت است که می تواند تایید اجرای برنامه تبلیغات در سایت های خود را با استفاده از گوگل. حدود 15 درصد از درآمد گوگل در سه ماهه اول در آمد از “گوگل اعضای شبکه’ خواص” که این شرکت گفت: در گزارش سالانه خود در درجه اول می آید از سایت های شرکت کننده در, ادموب, AdSense Google Ad Manager برنامه.

گوگل آغاز خواهد شد اجرای تغییر در اوت. 18 و می توانید حذف ads از تک مقالات و یا در برخی موارد کل سایت. وقتی که می آید به از بین بردن ads از یک کل سایت این شرکت گفت: برای بسیاری از سیاست های خود آن را به یک درصد آستانه برای سیاست نقض قبل از آن را به طور کامل demonetize یک وب سایت است. (تخطی از برخی سیاست ها مانند یک پیشگیری از کودک آزاری مواد در نظر گرفته شده است توسط این شرکت به قدری فاحش است که آنها در نتیجه فوری سایت-سطح عمل).

خبر می آید همان هفته به عنوان CNBC اولین گزارش داد که گوگل آغاز کرده بود در حال اجرا تبلیغات دوباره در بازار مالی سایت صفر پرچین. در اواسط ماه ژوئن گوگل گفت: آن گرفته شده بود اقدام علیه صفر پرچین از آنجا که از بخش نظرات سایت که در گوگل گفت: به طور مداوم نقض سیاست خود را در برابر خطرناک و موهن مواد. گوگل گفت: صفر پرچین به دادگاه تجدید نظر demonetization پس از تصمیم گیری برای حذف محتوا و اجرای نظر اعتدال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر