گوگل طول می کشد در زوم و شل ناخواسته تماس های ویدئویی و چت به جیمیل برای کاربران کسب و کار

سوندار پیچای مدیر ارشد اجرایی از الفبا, Inc., حرکات در حالی که صحبت کردن در بحث هوش مصنوعی در Bruegel اقتصادی اروپا فکر می کنم تانک در بروکسل, بلژیک, روز دوشنبه آذر. 20, 2020. پیچای خواست آمریکا و اتحادیه اروپا به منظور هماهنگ کردن روش های نظارتی در هوش مصنوعی, تماس خود را تراز مهم است.

گیرت Vanden Wijngaert | بلومبرگ | گتی ایماژ

گوگل محبوب خود برنامه جیمیل بیشتر از بهره وری نیروگاه.

الفبای فرعی است که شامل برنامه های کاربردی بیشتری را به کسب و کار نسخه از Gmail به طوری که کاربران نیازی به سوئیچ به برنامه های دیگر و یا زبانه های مرورگر, آن می تواند کمک به نگه داشتن کارکنان راضی از کسب و کار شرکت نرم افزار و می خواهید به اتخاذ جایگزین خدمات مانند شل یا زوم.

که به نظر مهم برای ایجاد ابر کسب و کار است که موجب افزایش گوگل و الفبای تبلیغات هسته ای. Coronavirus صدمه دیده گوگل درآمد تبلیغ در سه ماهه اول اما به عنوان مدارس و ادارات تعطیل و مردم شروع به تکیه بیشتر بر خدمات دیجیتالی است که می تواند کمک به آنها را به ادامه ارتباط برقرار که منجر به بیشتر تصویب از خدمات گوگل مانند دیدار با خدمات تلفن.

در حال حاضر با در دسترس خواهد بود در داخل از Gmail برای کسب و کار مشتریان همراه با Google Docs و Google چت سرویس برای تیم در ارتباط است. در سال 2018 گوگل چیزی شبیه به Gmail افزایش آن با stripped-down نسخه از تقویم گوگل و گوگل نگه دارید به انجام برنامه لیست.

مردم می توانید چت و کار بر روی اسناد و مدارک در نونما Gmail.

گوگل

در افزایش Gmail اگر مردم در حال چت و آنها می خواهند به همکاری در یک سند با هم آنها همان زمان واقعی همکاری شده است که از مزایای بزرگ از Google Docs. به عبارت دیگر Gmail نخواهد بود “کم-fi و یا جهان موازی” مانند آنچه ممکن است پیدا کردن از مایکروسافت که در ویندوز برنامه های بهره وری بیشتر از ویژگی های غنی تر از نسخه وب گفت: Javier Soltero گوگل معاون رئیس جمهور که قبلا در دفتر مایکروسافت در مصاحبه ای با CNBC در روز سه شنبه.

با وجود محبوبیت Gmail که بیش از 1.5 میلیارد کاربر فعال در دفتر باقی می ماند محبوب تر از G Suite بسته نرم افزاری. G مجموعه دارای 6 میلیون کسب و کار مشتریان و Soltero امید به تغییر است. او گفت که این شرکت خواهد شد در تلاش برای روشن کردن محصول و اوراق بهادار برای مصرف کنندگان و کاربران کسب و کار.

“ما نمی شود تعریف همه چیز در شرایط ‘هی وجود دارد این دیگر مصرف کننده چیز’,” او گفت:.

او همچنین گفت که گوگل تا به سرعت کار خود را در چت و تماس تصویری دو حوزه است که او گفت: این شرکت تا به حال نیاز به برداشتن گام های بزرگ در.

گوگل چت ابزاری است که در خدمت به عنوان یک جایگزین برای شل گرفتن وظایف مشترک که در دسترس خواهد بود در داخل Gmail. چت در حال آمدن است به Gmail در اندروید و iOS سیستم. و افرادی که میزبان تماس های تصویری در گوگل, دیدار, زوم رقیب خواهد بود قادر به تصمیم می گیرید که کاربران می توانند به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را. علاوه بر این پس از یک میزبان ejects تماس تصویری از شرکت کنندگان در دیدار با فرد قادر نخواهد بود به دست کشیدن و دسترسی دوباره مگر اینکه میزبان گسترش جدید دعوت.

G مجموعه مشتریان می توانید انتخاب کردن در به یکپارچگی و کارمندان گوگل در حال فکر کردن در مورد چگونه به آنها را به مصرف کنندگان, سخنگوی نوشت: در یک ایمیل.

تماشا کنید: الفبای ‘protected’ از coronavirus رکود در تبلیغات: CFRA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر