نقشه های گوگل ارائه خواهد شد جدید هشدار در مورد محلی Covid-19 محدودیت

ناصرو | No comments

یک نمونه Covid-19 هشدار بر روی نقشه های گوگل.

گوگل

گوگل روز دوشنبه اعلام کرد که نقشه های گوگل به زودی ارائه خواهد شد Covid-19 هشدار است که شما ممکن است نیاز به دانستن در مورد در حالی که شما در حال رانندگی و یا سوار بر حمل و نقل عمومی. ویژگی های جدید در حال نورد از به نقشه های گوگل بر روی آی فون و اندروید در هفته های آینده.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رانندگی به مرکز آزمون این که آیا آن یک مرکز پزشکی یا خرده فروشی محلی شریک ارائه آزمون های گوگل را به شما یادآوری به “بررسی واجد شرایط بودن و تسهیلات دستورالعمل برای جلوگیری از تبدیل دور و یا باعث اضافی راست در محلی سیستم بهداشت و درمان” شرکت گفت. تست مکان در برخی از کشورها برای مثال هنوز هم نیاز به قرار ملاقات ارجاع و یا محدود کردن آزمون به بیماران خاص. این هشدار را شروع خواهد شد به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا, اندونزی, اسرائیل, فیلیپین و کره جنوبی.

گوگل گفت: آن را نیز به شما هشدار می دهند اگر یک Covid-19 ایست بازرسی در مسیر خود را شروع اول با مرز بین کانادا و مکزیک است. “شما یک هشدار در جهت صفحه نمایش و پس از شروع ناوبری اگر مسیر خود را نهفته این محدودیت” گوگل گفت.

به همین ترتیب آن را به شما اجازه می دانم که اگر حمل و نقل عمومی تحت تاثیر قرار شده است Covid-19 و اگر خطوط حمل و نقل در حال اجرا در برنامه های مختلف با توجه به محدود خدمات. حمل و نقل هشدار ظاهر خواهد شد در آرژانتین, استرالیا, بلژیک, برزیل, کلمبیا, فرانسه, هندوستان, مکزیک, هلند, اسپانیا, تایلند بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>