نمایی از گوگل ثبت نام نمایش غرور رنگ در ساختمان اداری در چلسی با غرور پرچم در تاریخ 21 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

گوگل روز دوشنبه گفت: آن را گسترش coronavirus از خانه کار می کنند منظور از طریق ژوئن 2021.

“به کارکنان توانایی برنامه ریزی ما در حال گسترش جهانی ما داوطلبانه کار از صفحه اصلی گزینه از طریق 30 ژوئن 2021 برای نقش های که لازم نیست به در دفتر” مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: در یک ایمیل به کارکنان. گوگل تا به حال در اصل گفت: کارکنان باید انتظار می رود به بازگشت به کار در ژانویه 2021.

این تغییر تاثیر می گذارد “تقریبا تمام” گوگل 200,000 کارکنان از جمله پیمانکاران و کارگران تمام وقت, با توجه به وال استریت ژورنال که برای اولین بار گزارش های خبری.

اکثر شرکت های فن آوری اعلام کرده اند که بخش عمده ای از کارکنان از خانه کار می کنند تا پایان سال 2020 یا نشده نهایی یک جدول زمانی. آمازون و اپل خواسته اند که کارگران در ژانویه بازگشت. توییتر اجازه داده است کارکنان برای کار از خانه “برای همیشه” در صورتی که مایل.

Facebook, like, Google, است در نظر گرفتن یک رویکرد طولانی مدت به چگونگی و زمانی که کارکنان به کار بازگشت. در مارس, مدیر عامل شرکت زوکربرگ گفت: Facebook شروع خواهد شد اجازه می دهد بسیاری از آن 50,000 کارکنان شروع به کار از خانه در یک صورت دائمی است. ظرف پنج تا ده سال زوکربرگ گفت که او انتظار دارد حدود 50 درصد از Facebook نیروی کار را به کار از راه دور.

همانطور که از روز دوشنبه ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 4.2 میلیون coronavirus موارد با حداقل 146,900 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی