گلدمن ساکس می گوید: موج دوم coronavirus می تواند تغذیه تجدید نظر منفی نرخ بهره

ناصرو | No comments

رئیس فدرال جروم پاول در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در واشنگتن, DC.

گتی ایماژ

یکی دیگر از “شکست بزرگ” در اقتصاد ایالات متحده می تواند بی درنگ فدرال رزرو در نظر گرفتن کاهش نرخ بهره به قلمرو منفی — اما چنین سیاست های پولی نخواهد بود “بسیار مفید” یک گلدمن ساکس استراتژیست گفت: در روز پنج شنبه.

رئیس بانک فدرال جروم پاول روز چهارشنبه تصریح کرد که بانک مرکزی با توجه به نه منفی نرخ بهره در این نقطه حتی به عنوان دیگر بانک های مرکزی مانند بانک مرکزی انگلستان — به نظر می رسد باز به ایده.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی می تواند تغییر تغذیه ذهن منفی نرخ بهره ژاک Pandl گلدمن ساکس’ co-رئیس جهانی ارز, نرخ و بازارهای در حال ظهور استراتژی مطرح شده احتمال موج دوم coronavirus موارد است که می تواند از خط خارج آینده بهبود اقتصادی است که بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران انتظار می رود.

“اگر اقتصاد است یکی دیگر از شکست بزرگ … که در آن شما باید یک موج دوم از عفونت و آن واقعا بهبود البته پس از آن من فکر می کنم که باز می شود تا امکان یک محدوده از دیگر اقدامات گفت:” CNBC “و نشانه های آسیا.”

اما “حتی در این سناریو من فکر می کنم سیاست های مالی خواهد بود گام اول است. من فکر نمی کنم که نرخ برش به قلمرو منفی خواهد به طور بالقوه می تواند بسیار مفید باشد حتی در آن محیط زیست,” او گفت:.

“اما چه کسی می داند سیاستگذاران در حال رفتن به می خواهم به چیزهای جدید را امتحان کنید اگر اقتصاد واقعا در تلاش برای یک دوره از زمان,” او اضافه شده است. “بنابراین در این سناریو شاید آنها می توانند آن را در نظر بگیرند در غیر این صورت من فکر می کنم آن را بسیار کم احتمال در این نقطه است.”

Pandl نمی لازمه منفی نرخ بهره نمی تواند مفید باشد. اما بسیاری از تحلیلگران به مدت طولانی شک اثربخشی چنین سیاستی با استناد به تجربه برخی از کشورهای اروپایی و ژاپن است که باید تلاش برای رشد اقتصاد خود را حتی پس از اتخاذ منفی نرخ برای سال.

قدرت در دلار آمریکا نمی خواهد آخرین

شاخص دلار که بیانگر ارزش دلار در برابر سبد ارزهای اصلی — صعود پس از پاول رد کرد رفتن به منفی نرخ.

دلار باقی ماند قوی در هفته های اخیر سرمایه گذاران به دنبال دارائی های ایمن به پارک پول خود را در پس از coronavirus همه گیر مرطوب چشم انداز اقتصادی در سطح جهان است.

اما همانطور که اقتصاد جهانی بهبود در سال های آینده چنین قدرت در ارز خواهد محو گفت: Pandl. او توضیح داد که دلار آمریکا تخمین زده شده است بالاتر از حد ارزشگذاری حدود 20 درصد است که به معنای کاهش — هنگامی که آن را در نهایت می آید — می تواند “بسیار قابل توجه است.”

“نرخ بهره در آمریکا شده اند عامل اصلی حفظ دلار به خوبی پشتیبانی از بیش از چند سال گذشته و منبع حمایت است که در حال حاضر از بین رفته ایالات متحده نرخ در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح پایین است که ما دیده ایم در بقیه جهان است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>