گلدمن ساکس درآمد هستند — در اینجا اعداد

دیوید سلیمان مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس Jan. در 23 سال 2020 است.

آدم Galacia | CNBC

گلدمن ساکس در گزارش درآمد سه ماهه دوم قبل از باز کردن بل چهار شنبه.

این بانک به دست آورده $6.26 سهم در سه ماهه دوم در درآمد حاصل از $13.3 میلیارد دلار است.

درآمد 41 درصد بیشتر از یک سال پیش و این شرکت دومین سه ماهه درآمد حاصل از همیشه است. تجارت راند سود با درآمد ثابت درآمد در آینده در $4.24 میلیارد دلار به بالاترین سطح در 9 سال. سهام تجارت درآمد $2.94 میلیارد و بهترین سه ماهه در 11 سال است.

در اینجا چیزی است که وال استریت انتظار می رود:

درآمد: $3.78 هر سهم 35% کاهش از یک سال قبل از آن با توجه به Refinitiv.

درآمد: $9.75 میلیارد و 3 درصد بالاتر از سال قبل است.

تجارت درآمد: درآمد ثابت: $2.53 میلیارد; سهام: $2.04 میلیارد دلار است.

بانکداری سرمایه گذاری درآمد: $2.1 میلیارد دلار است.

این می تواند گلدمن را لحظه ؟

انتظارات مدیر عامل داود سلیمان بانک در حال اجرا بالا پس از جی پی مورگان چیس و سیتی گروپ ارسال شده قوی تجاری و مشورتی نتایج است که به کمک بانک ضرب و شتم برآورد سود برای سه ماهه دوم.

از شش بانک بزرگ ایالات متحده گلدمن می شود بیشترین سهم از درآمد خود را از وال استریت از جمله فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری بانکی. برای چند سال گذشته است که یک ضرر به این شرکت به عنوان بانکداری خرده فروشی سوخت ارزان مصرف کننده سپرده شده است محور این صنعت افزایش سود.

در حال حاضر در میان رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس گلدمن مدل ممکن است به اثبات می شود یک مزیت است. شرکت با قریب به اتفاق وام های مصرف کننده عملیات در حال حاضر در معرض میلیاردها دلار بالقوه پیش فرض و کشیدن در حال حاضر باعث ولز فارگو به پست اول خود را از دست دادن فصلنامه پس از بحران مالی است.

اما افزایش بی ثباتی و بی سابقه اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو برای حمایت از بازارهای اعتباری را ایجاد بهترین محیط برای تجارت و مشاوره در بدهی و حقوق صاحبان سهام واگذارشده در سال است. در جی پی مورگان به عنوان مثال تجارت و سرمایه گذاری بانکی هر دو بریده بالاترین رکورد در سه ماهه دوم.

گلدمن شده است در پیشرفته مذاکرات برای حل و فصل آن 1MDB رسوایی برای حدود 2 میلیارد دلار از اواخر سال گذشته است. یکی holdup شده است نیویورک-بر اساس تلاش بانک ها برای جلوگیری از ورود به یک گناه برای نقش خود را در این قسمت با توجه به گزارش.

گلدمن سهام کاهش یافته است 7 درصد در این سال در مقایسه با 36 درصد کاهش KBW شاخص بانک.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر