GM کروز استخدام سابق تسلا و شفاف مهندس منجر به ایمنی

ناصرو | No comments

کروز منشاء بدون راننده شاتل

کروز

کروز جنرال موتورز اکثریت متعلق به خود رانندگی وسیله نقلیه واحد به استخدام یک مهندس سابق از تسلا و برق خودرو راه اندازی شفاف خود را به عنوان رئیس جدید ایمنی.

لوئیس ژانگ آغاز ژوئن 1 با سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت در تازه ایجاد شده نقش معاون رئیس جمهور از ایمنی محصول کروز گفت. او گزارش کروز افسر ارشد فناوری Kyle Vogt از بنیانگذاران این شرکت است که نظارت بر ایمنی.

ژانگ اخیرا به عنوان مدیر ارشد ایمنی خودرو, homologation و کامپیوتر-مهندسی به کمک برای شفاف آغاز در سال 2015. قبل از آن او در تسلا به عنوان یک مدیر ارشد خودرو سیستم های ایمنی و موقعیت های دیگر برای بیش از پنج سال است.

“در آن طول می کشد بسیاری از ذهن های بزرگ کار با هم در یک تولیدی راه برای حل این مشکل دشوار به خود رانندگی وسایل نقلیه” ژانگ گفت: در یک رسانه وبلاگ پست دوشنبه اعلام کرد او را استخدام. “کروز حق دارد استعداد و فرهنگ شرکت برای رسیدن به این هدف بلند پروازانه.”

ژانگ پیوستن کروز می آید هفته پس از این شرکت تایید کرد قصد دارد برای کاهش حدود 8 درصد از نیروی کار خود را در درجه اول در خارج از آن عملیات مهندسی.

کروز در ماه گذشته همچنین تایید کرد که علاوه بر این که از برجسته ترین مخترع و فناوری اجرایی رجینا E. Dugan به هیئت مدیره. او به عنوان رئیس گوگل فن آوری های پیشرفته و محصولات و منجر Facebook سخت افزار گروه شناخته شده به عنوان ساختمان 8 از جمله یک پروژه برای کنترل رایانه از طریق ذهن کنترل کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>