مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا: “این مسئولیت من’ برای اطمینان از شرکت تغییرات پس از مرگ جورج فلوید

جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا آدرس های جمع آوری چهار شنبه 3 ژوئن 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی با شرکت رهبران صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی در شهر هال در دیترویت ،

جنرال موتورز

جنرال موتورز مدیر عامل و رئیس مری بارا قرار داده و مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود این شرکت همچنان به تمرکز بر تنوع پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور است.

“این مسئولیت من به عنوان مدیر عامل این شرکت به مطمئن شوید که آن را نمی کند سقوط دستور کار” بارا گفت: در ارتباط است “این کار است.”

خودروساز با توجه به بارا است تنظیم نزدیکی میان مدت و بلند مدت اهداف با توجه به تنوع و شمول است که کمک خواهد کرد که شرکت در حال حرکت رو به جلو است. این اهداف نیز به کارکنان اجازه می دهد به نگه دارید رهبران مسئول طرح.

نظرات خود را گسترش در نامه او فرستاده شده به کارکنان پس از مرگ فلوید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت با وجود گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

در این نامه بارا گفت که او “بی تاب و منزجر” پس از مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید مانند Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. او همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد یک “ورود هیئت مشاوران” از هر دو داخلی و خارجی رهبران که او را به صندلی.

“قرار دادن این در نوشتن کافی نیست,” او نوشت. “علاوه بر تصدیق اصول ما در حال بدست گرفتن اقدام فوری.” بارا گفت: او در حال حاضر صحبت با رهبران ارشد این شرکت با توجه به چنین اهداف است.

او در مقایسه با بی امان تمرکز این شرکت قصد دارد تا در شمول و تنوع به جنرال موتورز است تغییر به تمرکز بر ایمنی در پی یک سوئیچ احتراق فراخوان رسوایی در سال 2014. بارا گفت: او هرگز نمی خواهد در کارکنان برای فراموش کردن بحران در تلاش به بطور منظم احساس آن است.

“ما تقویت ایمنی ماهانه, اما یک بار در سال ما اختصاص یک هفته به محصول و ایمنی و ایمنی محیط کار و اطمینان مردم می دانند چرا از آن بسیار مهم است,” او گفت:. “این نوع از تعهد بیش از چندین سال … نیاز به ادامه خواهیم داد.”

سوئیچ رسوایی ناشی از این شرکت به طراحی مجدد آن فرآیندهای ایمنی و آتش برخی از کارکنان درگیر با آثار متوجه این نقص شده است که مربوط به 124 مرگ و میر و 275 صدمات.

جنرال موتورز با صرف میلیاردها دلار به خاطر هزینه ها و شهرک ها به قربانیان و خانواده های آنها از جمله 900 میلیون دلار جریمه به عنوان بخشی از توافق با وزارت دادگستری پس از دیترویت خودروساز شد متهم با کتمان اطلاعات از مقامات دولتی و سیم های تقلب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme