سود سهام ETFs در پایین در افسردگی.

شرکت ها شده اند دارایی سهامداران پرداخت به عنوان coronavirus همه گیر کاهش می یابد و فعالیت های اقتصادی و وزن آن در مجموعه ای از صنایع که نیست boded خوبی برای سود سهام بر اساس ارز داد و ستد وجوه است.

محبوب ترین سود ETFs در عملکرد ضعیفی بازار گسترده تر ، این SPDR S&P سود سهام ETF (SDY) پایین است حدود 19 درصد iShares را انتخاب کنید سود سهام ETF (DVY) پایین است بیش از 25 درصد و SPDR نمونه کارها S&P 500 به بالا سود سهام ETF (در spyd) به پایین است که تقریبا 32 درصد است.

یکی از بزرگترین decliners در سال 2020 شده است جهانی X SuperDividend ETF (SDIV) با 42% از دست دادن.

“در طول Covid-19 بحران دیده اید … اختلاف بین عملکرد tech نام است که کمک به برخی از عملکرد عالی در مخل فن آوری وجوه و کوچک تر-درپوش ارزش نام که تمایل برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از ویژگی های بالا-سود سهام و استراتژی های” جی Jacobs رئیس تحقیقات و استراتژی جهانی X گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

در حالی که اختلاف بهره مند است و جهانی X وجوه متمرکز در محاسبات ابری و رباتیک SDIV دچار تجارت حدود 10 دلار که از اوایل روز شنبه.

بالای آن منابع عبارتند از B&G, غذاهای متنوع گاز و نفت Kumba سنگ آهن گل یاس بین المللی و Sinopec.

“این کلاه کوچک ارزش نام باید واقعا تلاش,” جاکوبز گفت. “آنها نمی برد همان ریکاوری است که ما دیده ایم در طول ماه گذشته و علاوه بر این وجود دارد [در حال] نگرانی در سراسر جهان است که با برخی از این وام اضطراری از سوی دولت است که آنها در حال رفتن به نیاز بسیاری از شرکت ها برای جلوگیری از پرداخت سود سهام خود را حداقل برای زمان حال.”

اما سرمایه گذاران اشتها برای درآمد پافشاری کرده است “برای بخشی بهتر از یک دهه” و به احتمال زیاد قصد ندارم دور, او گفت:.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می تواند تکان دادن از این قیمت برای چند ماه آینده, اما ما نمی بینیم که توانایی برای به دست آوردن درآمد تغییر در هر زمان به زودی” جاکوبز گفت. “اگر هر چیزی ما باید نرخ بهره پایین تر در سراسر جهان در حال حاضر به خصوص برای اوراق قرضه دولتی. و من فکر می کنم بسیاری از سرمایه گذاران نگران هستند که … بازار در حال حاضر بسیج. که در آن وجود دارد فرصت باقی مانده است ؟ این یکی از مناطق که در آن وجود دارد قطعا فرصت بیشتری برای بهبود در ارزش دارایی به دلیل آن است نه شرکت در این تجمع که ما دیده ایم در tech نام.”

SDIV 2% افزایش یافت در اوایل روز چهارشنبه تجارت.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی