یک تکنسین آزمایشگاه بصری بازرسی از یک ویال پر از تحقیقاتی بیماری کروناویروس (COVID-19) درمان مواد مخدر remdesivir در علوم جلعاد تسهیلات در La Verne, کالیفرنیا, مارس 11 سال 2020 است.

Gilead Sciences | کرج

Gilead Sciences زده است صدور مجوز توافق با پنج generic داروسازان به داروی ضد ویروس remdesivir در 127 کشور و نه از جمله ایالات متحده آمریکا شرکت کرد.

داروسازان Mylan, Cipla, Ferozsons آزمایشگاه Hetero آزمایشگاه و خیلی خوشحال Lifesciences خواهد ساخت remdesivir برای توزیع در “کم درآمد و پایین-کشورهای با درآمد متوسط و همچنین چندین بالا-متوسط و کشورهای با درآمد بالا” که چهره بهداشت و درمان-مراقبت از موانع در میان coronavirus گیر این شرکت اعلام کرد.

این معامله این است که “حق” تا زمانی که سازمان بهداشت جهانی می گوید: Covid-19 شیوع دیگر بهداشت جهانی بحران و یا “تا زمانی که یک محصول دارویی دیگر از remdesivir یا یک واکسن تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19 هر کدام که قبلا” این شرکت اعلام کرد.

غذا و داروی آمریکا در تاریخ 1 مه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای جلعاد را remdesivir دارو برای درمان Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان در کمی بیش از چهار ماه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

داخل وریدی مواد مخدر کمک کرده است و کوتاه شدن زمان بهبودی برخی از بستری Covid-19 بیماران جدید کارآزمایی بالینی نشان می دهد. بدون اثبات شده دیگر درمان پزشکان به احتمال زیاد با توجه به توان استفاده از آن برای درمان coronavirus.

جلعاد مدیر عامل دانیل o’day گفت CNBC در اوایل این ماه است که این شرکت مشغول به کار بود به گسترش زنجیره تامین پس از یادگیری از دیگر جدی شیوع بیماری هایی مانند آنفلوانزا است.

این شرکت گفته است که انتظار دارد به تولید بیش از 140,000 دور از آن 10 روز رژیم درمانی تا پایان این ماه و پیش بینی آن می تواند 1 میلیون گلوله در پایان این سال است. جلعاد گفت: از آن خواهد شد قادر به تولید “چند میلیون” دور از داروی ضد ویروس در سال آینده.

در اینجا یک لیست از 127 کشور که به مواد مخدر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی