فرفره کارگران در حال پیدا کردن آن سخت تر به پول به عنوان فزاینده بیکاری درایوهای تا رقابت

چاد Polenz یک اورلاندو فرفره کارگر و YouTuber گفت: او را ترک بر روی تقاضا برنامه های تحویل با توجه به سیل کاربران جدید بسیاری از آنها به تازگی بیکار و به دنبال درآمد اضافی.

برای دو سال گذشته چاد Polenz را در آغوش فرفره اقتصاد شیوه زندگی است.

Polenz زندگی می کند که در اورلاندو فلوریدا کرده Instacart, حال بارگذاری, Lyft, آمازون فلکس و دیگر خدمات به عنوان یک راه برای به حداکثر رساندن درآمد خود را. او را دوست دارد تنوع و حتی راه اندازی یک کانال یوتیوب جایی که او ارائه می دهد راهنمایی برای رانندگان و مصاحبه های دیگر فرفره کارگران است.

اما در ماه مه با افزایش بیکاری فزاینده با توجه به کروناویروس همه گیر Polenz دیدم درآمد خود را شیرجه رفتن به 50 دلار در روز یا حدود یک سوم از قبل خود درآمد. فرفره اقتصاد بود ناگهان “غرق تازه,” او گفت:. بنابراین Polenz ترک و تصمیم گرفتند به جای جمع آوری ایالتی و فدرال بیکاری درآمد که او گفت: او را فراهم می کند با پول بیشتر از او می تواند ارائه مواد غذایی.

“چگونه شما را به یک زندگی زمانی که شما در حال رقابت با بسیاری از مردم است؟” Polenz گفت.

Coronavirus از خط خارج شده اقتصاد و بازار کار منجر به 18 هفته و با بیش از 1 میلیون تقاضای اولیه برای رفع بیکاری. عظیم استخر بیکار آمریکایی ها به سرعت اشباع بازار برای قرارداد بر اساس رانندگان و تحویل مردم فقط به عنوان ridership در خدمات مانند Uber و Lyft آمده است به توقف screeching. در یک نظرسنجی در ماه مارس حدود 200 Uber و Lyft رانندگان 81% گفت: آنها دیده می شود کاهش تقاضا در این برنامه با توجه به Rideshare مرد.

مشکل این است که در حال حاضر آماده به بدتر. فدرال مهلت قانونی برای اخراج امضا شده در ماه مارس منقضی شده جمعه شب به معنی میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر از دست دادن خانه های خود و 600 دلار در هر هفته اضافی بیکاری خشک و تا آخر این هفته. منابع CNBC گفت که جمهوری خواهان با توجه به گسترش سود در کاهش نرخ 100 دلار در هر هفته از طریق دسامبر.

با این فشارهای مالی بلندی بیشتر مردم به احتمال زیاد به نوبه خود به ارائه برای Instacart آمازون فلکس بارگذاری می خورد DoorDash, GrubHub, Postmates (که بارگذاری به دست آورد در این ماه برای $2.65 میلیارد دلار) و هدف Shipt. قبل از همه گیر فرفره کار به عنوان یک منبع ثانویه درآمد برای افرادی که بوده ام ضربه با هزینه های غیر منتظره و یا تجربه از دست دادن ناگهانی درآمد گفت: صدفی مباشر, دانشیار مدیر تحقیقات برای Aspen موسسه آینده از کار و ابتکار است.

“در طول همه گیر با از دست دادن شغل و یا افت پتانسیل در مزایای بیکاری است که کاهش در درآمد” مباشر گفت. “ما انتظار داریم که برای دیدن یکی از راه های مردم در مقابله با آن است که به دنبال این برنامه مبتنی بر فرفره درآمد.”

فرفره اقتصاد منفجر شده در دهه گذشته با تشکر از همه جا از گوشی های هوشمند و میلیاردها دلار از سرمایه و پول است که ریخت و به شرکت ها در فضا است. شغل محبوب شده اند با افرادی که نیاز به کار پاره وقت و یا برنامه های انعطاف پذیر و فن آوری اجازه می دهد تا کارگران برای دریافت پرداخت می شود به سرعت. حمل و نقل برنامه نیز باید از موانع کم برای ورود وقتی که می آید به مهارت های مورد نیاز, ساعت و سرمایه به یک 2018 J. P. Morgan Chase مطالعه است.

در حال ظهور صنعت به ارمغان آورده است سهم خود را از جنجال توسط skirting مقررات و در برخی موارد قوانین کار. کالیفرنیا نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه در سال گذشته شناخته شده به عنوان مجمع لایحه 5 (AB5) نیاز به فرفره اقتصاد کارگران به طبقهبندی به عنوان کارکنان به جای پیمانکاران.

‘انجام آنچه شما می توانید’

در حالی که Uber و Lyft تلاش کرده اند در ماه های اخیر با بسیاری از آمریکایی ها گیر در خانه, مواد غذایی, مواد غذایی و تحویل خدمات را دیده خوشه در تقاضا به دلیل مصرف کنندگان اجتناب از رستوران ها و سوپر مارکت ها. در پاسخ Instacart, DoorDash آمازون و Shipt باید همه به استخدام بیشتر رانندگان است.

هنوز دیرین فرفره کارگران می گویند که شغل سخت تر برای پیدا کردن. کتی Billingsley-هادسون که زندگی در نشویل, تنسی گفت: این شهرستان مورد استفاده قرار گیرد به ارائه مقدار زیادی از کار, اما تغییرات در حال حاضر و چه بسیار سریعتر.

“در حال حاضر آن را همه چیز در مورد انجام آنچه شما می توانید به پول” Billingsley-هادسون گفت. “این قطعا سخت تر و سخت را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که شما می توانید پول را با.”

لورا Chelton گفت آمازون انعطاف پذیری است که به طور مشابه رقابتی در منطقه سیاتل که در آن او زندگی می کند. ماه گذشته سیاتل شورای شهر تصویب یک سفارش نیاز به تحویل مواد غذایی شرکت به کارگران پرداخت اضافی 2.50 $در هر ساعت برای هر یک افت در محدوده شهرستان. که رهبری بیشتر مردم به مبارزه برای تغییرات ارائه برای تمام غذاها یا آمازون تازه است.

“من می دانم که من صرف زمان بسیار زیادی زدن تازه در این برنامه سعی کنید به گیر یک سیاتل بلوک” Chelton گفت: در Facebook پیام.

Polenz در ضمن گفت که او قصد دارد برای ادامه جمع آوری بیکاری تا زمانی که امنیت در آن, که در آن او دارای هشت سال تجربه. اگر او نمی تواند پیدا کردن یک کار انجام می دهند که او گفت: او را در نظر بگیرید بازگشت به فرفره کار می کنند.

جاناتان ویتنی یک گیگ کارگر است که همچنین باعث می شود فیلم های یوتیوب به تازگی نورد GigSharks یک سرویس است که اجازه می دهد تا کاربران را به بررسی درآمد برای برنامه های خود را در منطقه, آیا برای تحویل کنسرتهایی یا میزبانی وب در Airbnb. وب سایت مصالح نظرات و اطلاعات درآمد.

جاناتان ویتنی یک گیگ کارگر راه اندازی شد Gigsharks.com که اجازه می دهد تا کاربران بررسی درآمد برای فرفره شغل در منطقه خود است.

در طول زمان ویتنی گفت که او امیدوار است به رانندگان اجازه می دهد برای پیگیری درآمد خود را در سراسر چندین گیگ برنامه.

“بنابراین اگر رانندگان کاهش دید آنها می توانند تغییر به چیز دیگری گفت:” ویتنی که درایو برای Grubhub در اوقات فراغت خود.

ویتنی گفت: او را خوشحال فرفره اقتصاد رشد کرده است در طول بیماری همه گیر. اما او افزود که فرفره کار نباید به عنوان یک شغل تمام وقت با توجه به غیر قابل پیش بینی دستمزد و قحط و غلا از مزایای.

مباشر موافق است و گفت که فرفره کار ممکن است به ارائه “تسکین فوری” برای افراد در کوتاه مدت اما آن می تواند تشدید مالی خود را در ناامنی به دلیل نوسانات در اقتصاد و بازار کار.

“هیچ کس را باید بسته به شانس از یک الگوریتم به منظور پرداخت اجاره و یا دریافت مواد غذایی و این که مرتب کردن بر اساس آنچه که ما در حال دیدن” مباشر گفت. “به عنوان نرخ بیکاری است که به سرعت قطع ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از آن است.”

تماشا کنید: چرا سرمایه داری Bradley تاسک می گوید بارگذاری نیاز به ‘بی رحمانه بیدار’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme