Ghislaine ماکسول به دنبال انتشار در $5 میلیون وثیقه در جفری اپستاین جنسی کودک مورد می گوید: منع تعقیب توسط معامله

Ghislaine ماکسول صحبت می کند و در دایره قطب شمال فروم در ریکیاویک ایسلند اکتبر 2013.

دایره قطب شمال از طریق رادیو فردا

Ghislaine ماکسول انگلیسی مقتدر به اتهام تسهیل جفری اپستین سوء استفاده جنسی از دختران زیر سن قانونی در روز جمعه در خواست وثیقه 5 میلیون و استدلال کرد که پرونده منع شده است توسط یک غیر پیگرد قانونی معامله است که در حال حاضر مرده اپستاین امضا شده با مقامات فدرال سال پیش.

ماکسول که برگزار شده است بدون وثیقه پس از اینکه هفته گذشته بازداشت شده در نیوهمپشایر نیز پیشنهاد جدید در دادگاه تشکیل پرونده که از او منتشر می شود به خانه حبس با نظارت الکترونیکی در نیویورک به عنوان جنایی درآمد حاصل.

وثیقه شنوایی برای او برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در دادگاه فدرال در منهتن.

“خانم ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق دارد به برائت او به وکلا علامت کوهن و جفری Pagliuca نوشت: در پر کردن آنها.

وکلای خواست یک قاضی به مجموعه شخصی تعهد باند برای ماکسول در مقدار $5 میلیون. که اوراق قرضه خواهد بود امن توسط شش شرکت و امضاء کنندگان و همچنین به عنوان توسط ملک در بریتانیا به ارزش $3.75 میلیون.

وکیل گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر زندانیان حکم ماکسول آزادی به قید وثیقه نه تنها برای دلایل بهداشتی بلکه به او اجازه دهد برای کمک به او دفاع قانونی.

وکلا اشاره کرد که آنها در حال حاضر مشکل برقراری ارتباط با Maxwell, 58, از او قفل شده است تا در یک زندان فدرال در بروکلین.

همچنین استدلال برای وثیقه بر این اساس که او “دارای روابط قوی به جامعه” دارای تابعیت آمریکایی است اقامت در ایالات متحده برای چندین دهه و هیچ سابقه کیفری

ماکسول اگر اعطا وثیقه موافق به دریافت بازدیدکننده داشته است در خانه از هر کسی به غیر از خانواده و دوستان نزدیک و وکلا با توجه به وکيل پرونده.

آنها همچنین گفت ماکسول که یک هیات امنیتی است که می تواند گزارش به مقامات و که او نیز توافق برای محدود کردن هر یک مسافرت به شهر نیویورک و لانگ آیلند و چند شهرستان از شمال به شهرستان.

تشکیل پرونده گفت که ماکسول بود نه تماس با سابق خود را دوست پسر اپستاین برای بیش از یک دهه قبل از مرگ او در ماه اوت در یک زندان فدرال در منهتن از چه رسما حکومت از خودکشی یک زن توسط حلق آویز.

دادستان قبلا گفته اند که آنها می خواهند ماکسول بازداشت بدون وثیقه خواستار پرواز افراطی خطر است. دادستان اشاره کرد او دارای چندین پاسپورت و تابعیت در سه کشور از جمله بریتانیا و فرانسه و ثروتمند است.

اما وکیل او در پر کردن خود نوشت که او “است که در سمت چپ این کشور حتی یک بار پس از اپستاین بازداشت یک سال پیش حتی اگر او آگاه بود از انتظار و بسیار شایع تحقیقات جنایی.”

ماکسول که دختر مرده کج رسانه بارون رابرت ماکسول دستگیر شد در 156 هکتار ملک در برادفورد, N. H. در جولای 2 بر یک و شش-تعداد کیفرخواست آن صادر شد توسط یک هیئت منصفه فدرال در منهتن. T

$1 میلیون ملک خریداری شد ماه پیش توسط یک نهاد قانونی تنظیم برای تغییر قیافه واقعی خریدار واقعی هویت.

او متهم به همدستی با اپستاین به سوء استفاده جنسی از کودکان به عنوان جوان به عنوان 14 در اواسط 1990s و برای دروغ گفتن تحت سوگند در دعوی قضایی مدنی در مورد اتهام رفتار خود را به عنوان procurer.

اپستاین 66 درگذشت در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی کودکان که اتهامات مربوط به اتهام انجام از سال 2002 از طریق 2005 شامل ده ها تن از دختران زیر سن قانونی. مرگ او پس از یک قاضی او را تکذیب کردند به قید وثیقه.

ثروتمند سرمایه گذار اپستاین بود یک دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون و همچنین بریتانیا شاهزاده اندرو.

اپستاین گناه التماس کرد در سال 2008 به ایالتی فلوریدا اتهامات جنایی که شامل پرداخت پول برای رابطه جنسی با یک دختر زیر سن قانونی و در خدمت 13 ماه در زندان است.

که درخواست پس از اپستاین قطع یک معامله در سال 2007 با دادستان فدرال در جنوب فلوریدا برای جلوگیری از محاکمه به اتهام فدرال در ازای اعتراف به گناه در دولت مورد.

ماکسول وکلا در روز جمعه تشکیل پرونده نوشت که او “پیگرد قانونی منع شده است توسط اپستین’ غیر دادستان توافق با وزارت دادگستری” که آنها نوشت “را پوشش می دهد هر گونه بالقوه co-توطئه گران از اپستاین.”

وکلا گفت: اتهامات عنوان شده علیه او از “توطئه ترفند از افراد زیر سن قانونی و حمل و نقل از افراد زیر سن قانونی هزینه و زمان منع و در غیر این صورت از نظر قانونی ناقص” است و دو دروغ اتهامات “به موضوع اخراج در چندین زمینه های قانونی است.”

در پرونده ماکسول وکلا گفت که پس از اپستاین مرگ “از تمرکز رسانه ها به سرعت منتقل شده به مشتری ما—اشتباه در تلاش برای جایگزین او برای Epstein — حتی اگر او می خواهم تا به حال هیچ تماسی با اپستاین برای بیش از یک دهه شده بود به اتهام یک جرم و جنایت و یا یافت شده است مسئول در هر گونه دعوی قضایی مدنی و همواره هرگونه اتهامات ادعا در آوریم.”

“بسیاری از این داستان و آنلاین پست شد و تهدید و اذیت و آزار به مشتری ما و کسانی که نزدیک به او” وکلای نوشت.

“اما گاهی اوقات ساده ترین نکته این است یکی از مهم ترین: Ghislaine ماکسول نیست جفری اپستین” وکلای نوشت.

“او نه به نام دولت کیفرخواست از اپستاین در سال 2019 با وجود این واقعیت است که دولت بوده است و تحقیق در این مورد برای سال. در عوض زمان کیفرخواست بر اساس اتهامات اخلاقی که گفته می شود رخ داده است و تقریبا بیست و پنج سال پیش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر