Ghislaine ماکسول مدنی پرونده انتشار در خود نگه دارد به عنوان متهم جفری اپستاین conspirator فایل درخواست

Ghislaine ماکسول صحبت می کند و در دایره قطب شمال فروم در ریکیاویک ایسلند اکتبر 2013.

دایره قطب شمال از طریق رادیو فردا

کلید اسناد دادگاه در یک مورد مربوط به انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول را نمی توان به صورت عمومی منتشر شد به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه به اتهام جفری اپستاین جنایات جنسی conspirator خواسته یک دادگاه تجدید نظر برای جلوگیری از افشای آنها.

در چهارشنبه ماکسول وکیل پرسید قاضی فدرال منهتن Loretta Preska به تجدید نظر در تصمیم خود از هفته گذشته به عمران افترا در صورت اسناد منتشر شده شروع پنج شنبه.

این فایل شامل صدها صفحه از رسوبات و ماکسول و ویرجینیا Giuffre که متهم اپستاین از نظر جنسی سوء استفاده از او به عنوان یک نوجوان.

Giuffre همچنین ادعا می کند که ماکسول پیشین و دیرین محرم ثروتمند سرمایه گذار اپستاین, استخدام او را برای سوء استفاده و همچنین کارگردانی او به داشتن رابطه جنسی با کشت غنی و قدرتمند از مردان است.

Preska در شب چهارشنبه را تکذیب کرد آنچه که او به نام “یازدهم-ساعت درخواست” برای تجدید نظر از unsealing سفارش توسط ماکسول که در حال حاضر برگزار شد در بروکلین فدرال زندان به تازگی پرونده اتهامات جنایی که او فعال اپستین سوء استفاده از چندین زیر سن قانونی دختران در اواسط 1990s.

اما قاضی در یک نوشته حاکم نیز با تاخیر تا چند روز از انتشار برخی از اسناد کلیدی در مورد به ماکسول زمان برای درخواست فایل.

انتشار رسوب متن ماکسول و Giuffre و هر سند که به نقل از یا افشای اطلاعات در آن رونوشت با تاخیر حداقل تا دوشنبه Preska گفت.

اما هر مهر و موم و سند می کند که استناد یا اشاره به اطلاعات از کسانی که متن باید پنجشنبه منتشر شد, قاضی دستور داد.

ماکسول وکیل بی درنگ ثبت درخواست از Preska تصمیم به unseal فایل ها با ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای این مدار 2 در منهتن.

درخواست تجدید نظر می تواند تاخیر هر نسخه از فایل به طور نامحدود.

Giuffre و ماکسول قبلا حل و فصل دعوی در مرکز مورد که در آن Giuffre اتهام او شده بود هتاکان توسط ماکسول.

اما میامی هرالد روزنامه که بررسی اپستاین منجر به دستگیری او در فدرال قاچاق جنسی کودکان اتهامات در ماه جولای سال 2019 کرده بود شکایت کرد به برنده انتشار اسناد و مدارک.

در سال گذشته بیش از 2000 صفحات دیگر از اسناد در این مورد شد unsealed و منتشر شده به مردم در جهت مدار 2 دادگاه تجدید نظر بیش از Maxwell را به خود جلب كند.

Preska حکم هفته گذشته تنظیم صحنه برای آزادی تقریبا تمام فایل های باقی مانده.

Maxwell, 58 دستگیر شد در نیوهمپشایر در اوایل ماه جولای در فدرال اتهامات که او استخدام و مرتب دختران جوان, یک جوان 14 ساله بود مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین و در برخی موارد او پیوست و با او در سوء استفاده.

دختر رابرت ماکسول رسانه های بارون در معرض به عنوان یک متقلب پس از این مرگ مرموز در دریا نیز متهم به دروغ با دروغ گفته انکار تحت سوگند در او رسوب در Giuffre مدنی مورد دانش اپستین كرده است ،

یک قاضی دو هفته پیش رد وثیقه به ماکسول که التماس کرد گناه نیست در پرونده. قاضی گفت که ماکسول نشان “قابل توجهی” پرواز خطر او داده و ثروت او تابعیت در فرانسه که نمی استرداد شهروندان خود است.

اپستاین 66 کشته خود را در ماه اوت گذشته در یک زندان فدرال در منهتن کمتر از دو ماه پس از دستگیری در قاچاق جنسی کودکان که اتهامات مربوط به خود را متهم به سوء استفاده از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی از سال 2002 از طریق 2006 در خوابگاه در منهتن و در پالم بیچ فلوریدا.

او قبلا خدمت 13 ماه در زندان در فلوریدا پس از شفاعت گناه در سال 2008 به دولت جنسیت, جرم اتهام, که یکی از آنها درگیر پرداخت پول برای رابطه جنسی از یک دختر زیر سن قانونی.

قبل از محکومیت خود را در آن مورد اپستاین شمارش بود در میان خود را با مشخصات بالا دوستان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون و همچنین بریتانیا شاهزاده اندرو.

Giuffre گفته است که او ادعا استخدام توسط ماکسول رخ داده است زمانی که او 17 سال داشت و کار به عنوان دستیار در آبگرم در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ

او همچنین ادعا می کند که یکی از مردان او کارگردانی شده توسط Maxwell به داشتن رابطه جنسی با شد اندرو که دومین پسر ملکه الیزابت دوم است. اندرو را رد کرده است او ادعا می کند.

دادستان در ایالات متحده به دفتر دادستان منطقه جنوبی نیویورک که تسلیم اتهامات عنوان شده علیه هر دو اپستاین و ماکسول باید گفت: ماه ها است که آنها می خواهند برای مصاحبه با اندرو در مورد اپستاین اما همچنین گفت که دوک یورک است رد تلاش های خود را با وجود عموم ارائه این کمک.

اندرو وکلا در ماه ژوئن را تکذیب کرد که مورد بود. آنها در آن زمان گفت که اندرو سه بار تا کنون این سال ارائه شده برای کمک به وزارت دادگستری ایالات متحده در تحقیقات خود را.

ان بی سی نیوز گزارش داد که در ماه دادستان تا به حال به طور رسمی به دنبال از طریق دولت بریتانیا به سوال اندرو در کاوشگر.

هفته گذشته در کاخ سفید در کنفرانس خبری که در آن از او خواسته شد در مورد ماکسول پرونده جنایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم.”

رئیس جمهور اشاره کرد که او “ملاقات او چندین بار در طول سال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر