یک طراح مد با پوشیدن ماسک محافظ آثار در یک مشتری در یک آرایشگاه در آتلانتا و جورجیا, ایالات متحده روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 است.

داستین اتاق | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

پس از گرجستان در زمان به طور گسترده ای مورد انتقاد گام برای راه اندازی مجدد آن اقتصاد کتک ماه گذشته دولت جدید دیده می شود Covid-19 موارد به طور پیوسته صعود اما نه سنبله.

آن را می تواند تا اواخر این ماه به دانستن این که آیا گرجستان حرکت به بازگشایی — محکوم توسط مقامات بهداشتی فدرال و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و باعث می ترسید coronavirus تجدید حیات به گفته کارشناسان بهداشت و درمان در دولت است.

گرجستان یکی از اولین متحده به لغو محدودیت های آن طراحی شده است به منظور محدود کردن این بیماری همه گیر را گسترش زمانی که کالیفرنیا ، برایان کمپ اجازه دهید کسب و کار از جمله سالن ورزشگاه و بولینگ alleys باز کردن درهای خود را در ماه آوریل 24. دولت مجاز رستوران به سر ناهار خوردن در سرویس در آوریل 27 با محدودیت. کمپ را حفظ خواهد کرد, میله, سالن های موسیقی و کاباره ها بسته حداقل تا آخر این ماه, او گفت:.

گرجستان و بسیاری از کشورهای چهره بسیار زیاد فشار به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را به عنوان عوارض از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی مانت. در میان کسانی که واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری در کشور حدود 17 درصد ثبت شده اند ادعا می کند پس از شیوع بیماری از طریق وزارت امور خارجه در اواسط ماه مارس.

اما گرجستان چهره یک تعادل ظریف در تلاش برای kickstart آن فعالیت اقتصادی است. بیش از 35,000 گرجی به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 اردیبهشت 11 با توجه به COVID پیگیری پروژه.

که بیرون می آید به حدود 13 درصد از حدود 262,000 مردم آزمایش یا یک و هشت از آنجا که این پروژه شروع به ردیابی اطلاعات.

موارد جدید در دولت به نظر می رسد که plateaued در هفته های اخیر افزایش حدود 700 در هر روز پس از گرجستان آغاز شده بازگشایی در آوریل 24. اما به دلیل این بیماری دوره کمون و تاخیر در اطلاعات گزارش کاملتری عکس چگونه محدودیت های بلند تحت تاثیر قرار Covid-19 را گسترش ممکن است تا روزهای پایانی ممکن است با توجه به باب Bednarczyk در دانشگاه اموری و جان دریک در دانشگاه گرجستان است.

Bednarczyk استادیار در اموری است رولینز دانشکده بهداشت گفت: حتی یک پایدار فلات به جای کاهش مداوم در موارد نگران کننده خواهد بود.

“در حال حاضر ما واقعا از جنگل برای چه اتفاق می افتد با این” او گفت:.

دریک یک استاد اکولوژی بود منجر نویسنده در مارس مطالعه که برآورد گرجستان اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده در ماه مارس کاهش Covid-19 نفر از 81 درصد می تواند به نجات نزدیک به 3,000 زندگی می کند. آن را پیدا آرامش از محدودیت های اعمال شده می تواند به عنوان بسیاری از 38,000 بیشتر موارد و 1500 اضافی مرگ و میر در ماه ژوئن 7.

او گفت: یک تعداد انگشت شماری از ابهامات مانند چقدر از مردم فاصله از یک دیگر توافق خود را و چگونه موثر پوشش صورت در توقف انتقال می تواند تاثیر چقدر تسهیلات افزایش تعداد موارد است.

برخی از صاحبان کسب و کار نیز تصمیم به باز کردن درهای خود را حتی اگر آنها گزینه ای برای راه اندازی مجدد عملیات.

به عنوان کارشناسان از جمله کلید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی دکتر Anthony Fauci هشدار در مورد پتانسیل برای یک تجدید حیات در ایالات متحده است که بازگشایی سرعت بیش از حد کمپ گفت: او می تواند ارزیابی مجدد استراتژی خود را اگر شرایط تغییر کند.

“بسیاری از آنها هشدار داد از” موج دوم “و پرسید: اگر ما مایل به تغییر البته اگر شرایط کاهش” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “اجازه بدهید من روشن است: ما ادامه خواهد داد برای پیگیری شماره و در ادامه به توجه [گرجستان کمیسیون بهداشت و درمان دکتر کاتلین] Toomey مشاوره. ما را هر اقدام لازم را برای حفاظت از زندگی و معیشت گرجی.”

با وجود گمنام در طرح چگونه این بیماری را در کشور گرجستان در هفته های آینده دریک گفت: اقدامات احتیاطی از قبیل حفظ اجتماعی, فاصله, ضد عفونی سطوح و پوشش صورت را نمی خواهد صدمه دیده است به عنوان متحده لغو محدودیت.

“ما می دانیم که آنها در حال رفتن به یک اثر منفی آنها فقط قصد کمک کند. بنابراین مردم باید انجام دهند کسانی که همه چیز” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی