گرجستان فرماندار بازگشایی coronavirus بیمارستان صحرایی در آتلانتا مرکز کنوانسیون

یک اتاق در یک موقت بیمارستان در بازدید گرجستان کنگره جهانی مرکز دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در آتلانتا. گرجستان.

رون هریس | استخر | AP

گرجستان در حال برنامه ریزی برای بازگشایی یک بیمارستان صحرایی در آتلانتا گرجستان کنگره جهانی مرکز به عنوان دولت مبارزه با افزایش بستری شدن در بیمارستان و شکستن رکورد جدید Covid-19 موارد با توجه به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ،

مرکز کنوانسیون اول تبدیل به یکی از سالن نمایشگاه به 200 تخت موقت جایگزین مرکز مراقبت در مارس اما مقامات بسته تسهیلات در ماه مه. دولت پس از گزارش شکستن رکورد جهش اضافی جدید Covid-19 مورد از اواسط ماه ژوئن.

با توجه به انتشار از کمپ این تسهیلات استفاده خواهد شد دولتی تجهیزات مانند تخت بیمارستان و تجهیزات پزشکی تهیه شده از طریق گرجستان اضطراری مدیریت و امنیت داخلی آژانس در اوایل این سال است.

دولت برای اولین بار قصد دارد به “اهرم یک قرارداد جدید برای افزایش ظرفیت تخت با مترو-منطقه آتلانتا بیمارستان” قبل از استفاده از این مرکز با توجه به انتشار.

“بیش از دو هفته گذشته ما را تجربه کرده اند افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان و پس از یک افت در نمونه های جمع آوری شده در طول تعطیلات آخر هفته ما در حال حاضر انتظار می رود روند بالاتر مورد اعداد به نتایج جدید می رسند” با توجه به انتشار از کمپ ،

نیاز به فضای اضافی می تواند نشانه ای از بدتر شدن شیوع در گرجستان بود که برای اولین بار دولت شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در اواخر ماه آوریل است.

گرجستان وزارت بهداشت گزارش 4,484 موارد جدید جمعه, شکستن رکورد روزانه شمارش. بسیاری از دولت موارد گزارش شده در چهار شهرستان در منطقه آتلانتا بیشتری.

وجود دارد بیش از 2.300 مردم در دولت بیمارستان با Covid-19 همانطور که از روز شنبه با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

دولت گزارش شده است 43 درصد افزایش در تعداد آن از بستری شدن در بیمارستان بر اساس هفت روز به طور متوسط در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر