جنرال موتورز به رسمیت شناختن Juneteenth جورج فلوید با لحظه سکوت

جنرال موتورز را نگه لحظه سکوت برای 8 دقیقه و 46 ثانیه روز جمعه Juneteenth به عنوان نشانه ای از همبستگی و حمایت جامعه سیاه و سفید با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری.

قاب زمان به عنوان اشاره شده در بعد از ظهر سه شنبه پیام توسط GM جمهور Mark Reuss نشان دهنده طول یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن جورج فلوید قبل از مرگ او در بازداشت پلیس. این حادثه بود که ضبط منجر به هفته از اعتراضات و تظاهرات در سراسر جهان به ویژه در ایالات متحده

از لحظه ای سکوت با توجه به این پیام رخ خواهد داد در 8:46 صبح به وقت محلی برای کارگران در شیفت و 8:46 بعد از ظهر دوم کارگران شیفت. زمان بندی برای سومین شیفت کارگران و دیگر کارکنان جهانی تعیین می شود به صورت جداگانه. آمریکا حقوق و مزایای کارگران را تشویق به شرکت در این لحظه سکوت در صبح یک سخنگوی این شرکت به تایید CNBC.

“من واقعا بر این باورند هشت به علاوه دقیقه از جامد انعکاس به نفع همه” Reuss نوشت. “من مطمئن هستم که بسیاری از شما همان احساس پر از احساسات من در حالی که تماشای وقایع اخیر آشکار شدن … با ناباوری و خشم و شرم و غم و اندوه و در نهایت دل شکستگی است. این است که ما به عنوان نوع بشر و نه به عنوان یک کشور است. ما می توانیم و باید بهتر از این باشد.”

اگر لحظه سکوت نیست “فرهنگی معنی دار” برای کارکنان در خارج از ایالات متحده Reuss تشویق مردم “را به زمان به منعکس کننده تنوع و شمول در راه خود را.”

برخی از شرکت ها و سازمان هایی مانند لیگ ملی فوتبال نایک, توییتر, و, کروز GM اکثریت متعلق به مختار خودرو فرعی ساخته اند Juneteenth که جشن رهایی از سیاه پوستان از برده داری در آمریکا تعطیلات پرداخت.

Reuss’ پیام اخیر ارتباطی به GM کارکنان زیر فلوید مرگ در مورد نژادی و بی عدالتی است. مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا نوشت: به کارکنان دو هفته پیش در مورد اینکه او چگونه بود “بی تاب و منزجر” زیر ستم و میر فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. او اعلام کرد این شرکت که در فرم “ورود هیئت مشاوران” که او را به صندلی.

جنرال موتورز استخدام حدود 180000 نفر در سراسر جهان از جمله 100,000 در ایالات متحده آمریکا

در اینجا کامل پیام از Reuss به کارکنان:

نیروی کار جهانی لحظه سکوت

این جمعه, ژوئن 19, ما در حال درخواست از نیروی کار جهانی جنرال موتورز برای مشاهده 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت به نشانه همبستگی با جامعه سیاه و پشتیبانی ما از مبارزه ادامه نژادی و بی عدالتی است. که نشان دهنده طول زمان جورج فلوید دراز مستعد بر روی زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس در گردن او قبل از مرگش در یک ضبط کشتن که منجر به اعتراضات و تظاهرات در سراسر جهان است. غم انگیز آن را حتی جدید ترین ضبط مرگ یک غیر مسلح سیاه نر در دست یک افسر پلیس سفید دیده ایم.

ایالات متحده همراه با بقیه جهان, نیاز به تغییر, و ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به ایجاد این اتفاق می افتد, از اهدای پول ما و هم به هدف به ترین در جهان فراگیر شرکت به یادآوری همه ما کارکنان ما به اهداف و ارزش های هر روز. جمعه رویداد یک راه برای انجام درست آن.

روز اتفاقی است که البته آن را به عنوان Juneteenth که نشانه ای از تاریخ که به بردگی گرفته شده آمریکایی های آفریقایی تبار آموخته رهایی ا … در 19 ژوئن 1865 Union, General Gordon گرنجر وارد گالوستون تگزاس به اطلاع آنها از آزادی خود و جنگ داخلی به پایان رسید. رهایی بیانیه صادر شده بود بیش از دو سال قبل توسط رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

این Juneteenth بزرگداشت تعطیلات پایان برده داری در امریکا, اما حوادث چند هفته گذشته و فراتر از آن را به وضوح نشان داده شده است ما هنوز یک راه طولانی از برابری. برای ایستادن در همبستگی و برای نشان دادن تعهد ما به پیشرفت علت برابری و عدالت لطفا به ما بپیوندید در رعایت 8:46 سکوت جمعه هر کجا که شما ممکن است.

ما در گیاهان در آمریکای شمالی اولین تغییر خواهد مکث در 8:46 صبح به وقت محلی. دوم تغییر خواهد مکث در 8:46 بعد از ظهر به وقت محلی. سوم تغییر زمان مشخص خواهد شد گیاه و ما دیگر جهانی تیم ها مشاهده خواهد شد به عنوان مناسب در زمان مناسب. من می دانم لحظه سکوت نمی, فرهنگی معنی دار در همه جا در سراسر جهان است بنابراین اگر برخی از ما جهانی اعضای تیم می خواهم به زمان به منعکس کننده تنوع و شمول در راه خود را, من شما را تشویق به انجام این کار.

من واقعا بر این باورند هشت به علاوه دقیقه از جامد انعکاس به نفع همه است. من مطمئن هستم که بسیاری از شما با همان احساس پر از احساسات من در حالی که تماشای وقایع اخیر آشکار شدن… با ناباوری و خشم و شرم و غم و اندوه و در نهایت دل شکستگی است. این است که ما به عنوان نوع بشر و نه به عنوان یک کشور است. ما می توانیم و باید بهتر از این.

مانند هر چیز دیگری که با ما شروع می شود. در هر روز است. ما اثر تغییر از درون که در آن ما زندگی می کنند, که در آن ما کار می کنند. آن رشد می کند و از وجود دارد. من معتقدم در مردان و زنان از جنرال موتورز و من اعتقاد دارم که شما می خواهید برای دیدن همان تغییر در جهان است که من می خواهم برای دیدن. به همین دلیل ما درخواست شما را به شرکت در این مراسم جمعه. همین دلیل است که ما تعیین شده 10 میلیون دلار برای سازمان است که در حمایت از این تغییر و ما را بیشتر در آینده است. همین دلیل است که ما ایجاد کرده اید گنجاندن مشورتی هیئت مدیره.

این نیست خالی حرکات و دلیل آنها نمی, شما می باشد.

شما تجسم روح جنرال موتورز که زیربنای هر اقدام ما را. و ارزشهای آن روح منعکس شده در رفتار ما و نحوه برخورد ما با یک دیگر در هر روز است. من می دانم که این شرکت در هسته خود معتقد به عدالت و برابری است و معتقد است که نژادی و بی عدالتی در اشتباه است و باید ریشه کن شود. من می دانم که این شرکت در هسته آن است و در مورد شمول هم کار تیمی و احترام به یکدیگر است.

که روح من از صمیم قلب شما را تشویق به مشارکت جمعه. آیا آن را برای حافظه جورج فلوید. و Rayshard بروکس. و Breonna تیلور. و Ahmaud Arbery. و بیش از حد بسیاری از دیگران که خاطرات ما افتخار است. آیا آن را هم برای خود و همکاران خود را سیاه و سفید هم تیمی برای یکی دیگر.

ما در بهترین زمانی که ما به یاد داشته باشید که ما به عنوان یک شرکت و هنگامی که ما را به مراقبت از یکدیگر. این یک فرصت برای به یاد داشته باشید که آن را جشن می گیرند و استفاده از آن به عنوان یک سنگ پله در مسیر رو به جلو به سمت نوعی تغییر است که جهان را به مکانی بهتر برای همه. با تشکر برای خواندن.

خوانده شده را علامت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme