جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 تورهای یکی از امکانات شرکت در وارن میشیگان است که قادر به تولید سطح 1 ماسک صورت.

جنرال موتورز

جنرال موتورز تنظیم شده است به گزارش اول خود را-درآمد سه ماهه قبل از زنگ روز چهارشنبه به عنوان شرکت هایش با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف کارخانه ها و ویران فروش.

وال استریت پیشبینی سود هر سهم از 30 سنت در درآمد حاصل از $31.1 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد جنرال موتورز در سه ماهه اول سال جاری نیست و ساده است هر چند که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

تحلیلگران و سرمایه گذاران برای دیدن چقدر پول نقد, GM سوخته در سه ماهه و همچنین هر گونه راهنمایی برای سه ماهه دوم و فراتر از آن با توجه به قدرت ترازنامه و راه اندازی مجدد آمریکا تولید آن متوقف شد و در ماه مارس است.

از خودروسازان دیترویت جنرال موتورز خواهد شد بهترین موقعیت برای آب و هوا یک بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس. برای سال های خودروساز به شدت کاهش هزینه ها و خارج شد سود بازار از جمله اروپا برای تقویت ترازنامه خود را.

جنرال موتورز را در سه ماهه اول ایالات متحده فروش خودرو کاهش یافت 7.1% از یک سال پیش این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته.

جنرال موتورز بر خلاف آن تالار گفتمان رقیب فورد موتور نیست انتشار نتایج اولیه به صورت سه ماهه در تلاش برای رسیدن سرمایه گذاران برای نتایج آن است. فورد سوخته از طریق $2.2 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه اول و هشدار داده بود که بیش از 5 میلیارد دلار تنظیم pretax از دست دادن سه ماهه دوم.

از ایالات متحده بر اساس خودروسازان جنرال موتورز بزرگترین عملیات در چین که در آن Covid-19 شیوع سرچشمه در اواخر ماه دسامبر و توقیف کارخانه ابتدا در اواخر ماه ژانویه است.

جنرال موتورز گفت: در پایان ماه مارس است که آن را تا به حال حدود 32 میلیارد دلار پول نقد در دسترس از جمله 16 میلیارد دلار از آن گردان تسهیلات اعتباری. این شرکت در ماه گذشته امضا 364 روز گردان توافق نامه های اعتباری از $1.95 میلیارد دلار برای استفاده انحصاری توسط GM مالی شرکت خودرو وام بازو.

این خودروساز همچنین اعلام کرد یک فرمت از یک $3.6 میلیارد دلار در سال گردان تسهیلات اعتباری به مارس سال 2022 برای کمک به تقویت نقدینگی است.

خودروسازان در سراسر جهان مجبور شده اند برای انجام کارخانه نورد خاموش شدن ناگهانی با توجه به Covid-19. چه آغاز شده به عنوان یک مشکل در چین آغاز سال به سرعت رشد کرد و به یک منبع پایه موضوع و سپس جهانی و همه گیر است که تعطیل امکانات ایالات متحده آمریکا است که باقی می ماند بسته شده است.

خواست ایالات خودرو اتحادیه کارگران جنرال موتورز و فورد و فیات کرایسلر اعلام کرد قصد دارد به طور موقت نزدیک گیاهان خود را با توجه به کروناویروس در مارس 18.

فیات کرایسلر گفت: این انتظار به آغاز بازگشایی آن در آمریکای شمالی عملیات هفته مه 18.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی