“سنگ آبگرم بسته: خداحافظ خانم آمریکایی تخم مرغ کرم”
2 مارس سال 1972

سنگ آبگرم بسته است. آب نبات فروشگاه که شد خانه پاک برای هیپ ییپ-خیابان عجایب جشنواره در شرق ایجاد کرد در حال حاضر padlocked خود ویندوز با پوشش کاغذ روزنامه و مقوا. به پایان آمد به سرعت و به طور غیر منتظره هفته گذشته هنگامی که یک پرواز تیم ملی مالی undertakers خال خال شد هولنج دور نوشابه, ماشین, پول نقد, ثبت نام و دیگر transplantable بخش هایی از جسد.

آن را بیش از حد در اواخر روز برای عبور از سنگ آبگرم برای به دست آوردن یک محل به عنوان یک نبوی فال از روستای شرق-پایین سمت شرق کاهش است. بیش از حد بسیاری از قدیمی صحنه مانند فیل مور و برقی سیرک در حال حاضر خورده. اما end of Gem آبگرم هنوز هم نرخ یک ذکر به عنوان یک نقطه عطف منفی از پایین منهتن زندگی به این دلیل که گوشه ای از آن را اشغال کرده بودند برای آخرین 70 سال یا بیشتر بود که نه تنها تکیه گاه برای هیپ چیزی بلکه برای تمام محله است.

سنگ آبگرم نقطه عطفی تولد. آن را در نیمه راه بین فیل مور و برقی سیرک همیشه باز و آماده به شلاق تا مناسب تخم مرغ و کرم و فروش سیگار و یا ارائه هر مجله یا زیرزمینی مقاله شما در ذهن داشت. خارج در گوشه ای دیگر از چیزهایی که به طور مداوم در حال تغییر دست و اگر شما انجام شد شرق ایجاد کرد دیر یا زود شما به پایان رسید تا در Gem آبگرم.

که یکی از شلوغ ترین گوشه ها در نیویورک می تواند دیگر حمایت از یک فروشگاه آب نبات است ترسناک یک علامت است که چیزی بسیار اشتباه جایی. گوشه و کنار خیابان در حال حیاتی برای محیط زیست شهری و یک گوشه مرده می توانید ترش یک محله.

هنوز هم وجود دارد مردم در خیابان دوم که می تواند به یاد داشته باشید خرید آب نبات و نوشابه در Gem اسپا قبل از جنگ جهانی اول “شما همیشه آمد در اینجا به گوشه ای می گوید:” یک مرد “از آنجا که دیگر مردم همیشه در آمد در اینجا به گوشه ای بود و این که چگونه شما پیدا کردن آنچه که قرار بود.”

این تابع همان گوهر آبگرم انجام شده در دیدنی و جذاب آن در سال گذشته و مردم هنوز هم به گوشه ای از عادت اگر چه بسیاری از تخم مرغ خامه و مجله تجارت منتقل شده است چند درب پایین خیابان به Optimo سیگار فروشگاه که در آن Micky Fischman و همه Akermann که پا به نقض.

“چرا جم آبگرم نزدیک ؟” می گوید Fischman. “از آنجا که آن را بیش از حد سخت به باک این روز است. من شنیدم هزینه های آنها 300 دلار در روز است.”

یک توضیح دیگر سرزنش قیمت بالا از توتون و تنباکو و شکوفایی تجارت در bootleg سیگار اگر چه روشن نیست که درست است که انجام این خرید و که انجام فروش است. اما در حالی که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که در مورد فروشگاه آینده هر کس موافق است که گوهر آبگرم مدیون بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول و دلار مطمئن هستند که سخت تر است از آنها یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که یک panhandler می توانید گیاه خود را در مقابل آبگرم و متوسط 30 دلار یک شب.

اما این همه بخشی از گذشته از زندگی دیگر. به افرادی که سر و صدا دستگیره و زیرچشمی نگاه کردن از طریق papered ویندوز در سکون داخل وجود دارد تنها یک چیز شما می توانید می گویند. سنگ آبگرم بسته است.

(یادداشت سردبیر: گزارش of Gem آبگرم مرگ ممکن است 40+ سال زودرس.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی