برانکس اتاق بازرگانی است نگران خرده فروشی نرخ خالی موشک وار رفتن خواهد شد با توجه به تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر.

اسپنسر کیمبال | ما

در حال حاضر دلتنگ چشم انداز رشد اقتصادی در طول زمان دوره فقط بطور قابل توجهی بدتر است.

تولید ناخالص داخلی که برگه مجموع کالا و خدمات در سراسر اقتصاد در مسیر دهانه 42.8 درصد در ماه آوریل به ماه ژوئن دوره با توجه به در حال اجرا اندازه گیری نگهداری می شود توسط فدرال رزرو آتلانتا.

این ردیاب به نام GDPNow شده است نشان می دهد یک قطره از 34.9% یک هفته پیش اما قایق از اطلاعات ضعیف اقتصادی از آن به بعد باعث شد تا بانک مرکزی و منطقه را رقم حتی بیشتر است. این رها کردن به راحتی بدترین در بعد از جنگ جهانی دوم دوران.

در بالای تمام شغل های بد به تازگی گزارش های اداره آمار روز جمعه گزارش داد که خرده فروشی در سقوط 16.4% در ماه آوریل بود که حتی بدتر از 12.3 درصد است که اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز پیش بینی شده بود. که زیر اخبار شنبه که دیگر نزدیک به 3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته در حال اجرا هشت هفته در مجموع در طول coronavirus مستند به 36.5 میلیون نفر است.

گزارش های اقتصادی به طور کلی در حال اجرا پایین تر از حتی به شدت کاهش انتظارات. این Citigroup اقتصادی تعجب شاخص که ابزار اندازه گیری داده ها در برابر وال استریت آمار آن در پایین ترین نقطه در پایان آوریل در پرونده که بازگشت به ژانویه سال 2003 است.

گرفتن داده ها با هم, Atlanta Fed در حال حاضر می بیند مخارج مصرفی فردی که 68 درصد از تولید ناخالص داخلی در حال سقوط توسط 43.6% در Q2 را از مارس 8 برآورد -33.9%. ناخالص خصوصی سرمایه گذاری داخلی که در حال حاضر 17 درصد از تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به سقوط توسط 69.4% از یک -62.8% برآورد یک هفته پیش.

GDPNow می تواند فرار است و نه یک پیش بینی فی نفسه بلکه یک برآورد در حال اجرا بر اساس داده های زمان واقعی. با این حال, آن است که تنها تا حدودی بدتر از برجسته دیگر تخمین می زند.

گلدمن ساکس به عنوان مثال به تازگی رشد پیش بینی شده برای پاییز 39 درصد برای سه ماهه. این شرکت هر چند می بیند یک جهش بزرگ در طرف دیگر با Q3 افزایش 29 درصد است. نیویورک تغذیه تولید ناخالص داخلی Nowcast است ردیابی در 31.05%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی