Champja | گتی ایماژ

Scammers تظاهر به تماس با ردیاب کار برای بهداشت عمومی ادارات به سرقت اطلاعات خصوصی کمیسیون تجارت فدرال هشدار داد در روز سه شنبه.

ظهور تماس با ردیابی کلاهبرداری پرسش در مورد اینکه آیا عموم خواهد اعتماد تماس با ردیاب زمانی که آنها تماس بگیرید و یا متن به طور غیر منتظره به عنوان تمرین می شود بخشی کلیدی از استراتژی آمریکا برای جلوگیری از انتقال Covid-19.

“تعامل مردم با تماس با ردیاب باید به طور گسترده ای پذیرفته شده و به منظور محافظت از دوستان و خانواده و اعضای جامعه از آینده بالقوه عفونت” با توجه به CDC تماس ردیابی هدایت.

تماس با ردیابی است که بهداشت عمومی ادارات تلفن افرادی که آزمایش مثبت برای یک بیماری عفونی و پیدا کردن جایی که آنها شده اند به طوری که آنها می تواند به دیگران هشدار می دهند که در تماس نزدیک با آنها را تست کنید یا منزوی. 11,000 تماس با ردیاب در سراسر ایالات متحده در حال تماس با افراد در معرض خطر بالا برای Covid-19 NPR برآورد شده در ماه آوریل و ایالات متحده اعلام کرد قصد دارد به استخدام ده ها هزار نفر بیشتر است.

“وجود دارد هیچ سوال تماس, ردیابی نقش حیاتی در کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19” می نویسد: FTC را کالین Tressler. “اما scammers تظاهر به تماس با ردیاب و بهره گیری از چگونگی روند کار نیز ارسال پیام های متنی.”

در حالی که مقامات بهداشت عمومی ممکن است ارسال یک اطلاعاتی متن پیغام پیش از تماس تلفنی آنها را شامل نمی شود یک لینک FTC گفت. FTC هشدار می دهد که لینک های موجود در کلاهبرداری پیام های متنی می توانید با دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی تلفن خود را به طور بالقوه اجازه می دهد که کلاهبرداران برای سرقت اطلاعات شخصی. آن را نیز می گوید که واقعی سلامت عمومی کارمندان خود را نمی خواهد از آنها بخواهید برای اطلاعات مانند امنیت اجتماعی یا شماره حساب بانکی.

FTC توصیه فیلتر های ناخواسته و پیام های متنی تبدیل در دو احراز هویت عامل و به روز رسانی نرم افزار گوشی را به آخرین نسخه. اما برای اکثر مردم نیاز به مراقب باشید در مورد نادیده گرفتن و حذف کلاهبرداری پیام.

ظهور تماس با ردیابی کلاهبرداری نیز می تواند پیچیده ناشناس دیجیتال تماس با ردیابی فناوری حمایت شده توسط اپل و گوگل که این شرکت تماس “قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی است.”

برنامه های ساخته شده با اپل-گوگل سیستم هنوز به طور گسترده ای مستقر در ایالات متحده و یا اروپا. اما هنگامی که این سیستم به طور رسمی راه اندازی شد در اواخر این ماه این برنامه را ارسال اطلاعیه به مردم با پیام های چنین به عنوان “کسی که به شما نزدیک بودند و دارای آزمایش مثبت برای Covid-19. ضربه بزنید برای اطلاعات بیشتر.” اپل-گوگل سیستم بلوتوث نیاز به درصد زیادی از مردم را به انتخاب کردن در و این شرکت باید گفت که اعتماد ضروری است برای سیستم به کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی