از آزادی در دست است. به عدالت در سی

فاصله بین: از آزادی در دست است. به عدالت در سی
2 دسامبر 1965

آزادی می سی سی پی — در اساطیر از جنبش Amite شهرستان مترادف است با نهم دایره جهنم.

آن را به این فقیر از راه دور منطقه از جنوب غربی می سی سی پی در مرز لوئیزیانا که parris در باب (باب موسی) آمد و در ماه اوت سال 1961 به تلاش SNCC اول ثبت نام رای دهندگان کمپین. مورد ضرب و شتم دو بار و در زندان سه بار parris در سمت چپ جکسون برای چهار ماه بعد.

آن را در Amite شهرستان که هربرت لی 52 ساله و پدر نه نفر به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در 25 سپتامبر سال 1961 توسط یک عضو از می سی سی پی امور خارجه مقننه E. H. هرست. لی شده بود یکی از معدود محلی سیاهان برای حضور در Farris را رای دهندگان ثبت نام مدرسه.

آن را در Amite شهرستان که لوئیس آلن شاهد به لی قتل شد shotgunned به مرگ در خانه اش در تاریخ 31 ژانویه سال 1964 و پس از او ساخته شده بود در تماس با وزارت دادگستری. Amite County Sheriff دانیل جونز شش پا و پنج پسر برایان جونز که بنا به گزارش ها آگهی های کلان در این منطقه است.

آن Amite شهرستان است که به دلیل تاریخ آن از بی قانونی دیدم نه تنها داوطلب در طول سال 1964 تابستان پروژه. آن Amite شهرستان است که تا شش ماه پیش تا به حال تنها یک ثبت نام نگرو رای دهندگان با وجود این واقعیت است که سیاهان را تشکیل می دهند و اکثریت جمعیت شهرستان. آن است که Amite شهرستان که امروز باقی مانده است کاملا تفکیک شده و هرگز تجربه مدنی-حقوق اعتصاب خط و یا یک اقدام مستقیم تظاهرات.

Amite شهرستان روستایی است خاک رس قرمز کشور در خارج از جریان تاریخ — اما نه فقط از نظر حقوق مدنی است. آن را از دست رفته انقلاب صنعتی به عنوان به خوبی. Amite تنها 80 مایلی جنوب می سی سی پی, پایتخت جکسون. آن بخشداری نامیده می شود — برای برخی از این دلیل به خاک سپرده شده در تاریخ — آزادی جمعیت 650.

تعداد زیادی از نوجوانان در سن سیاهان فرار به باتون روژ و شیکاگو در هر سال به دلیل سرکش فقر از شهرستان. کارشناسان تخمین می زنند که مهاجرت از می سی سی پی به طور کلی شده است چهار سیاهان در ده.

بسیاری از سیاهان در بدوی Amite خود مزارع خود است که باعث می شود آنها را کمتر در معرض اقتصادی تلافی جویانه توسط سفید پوستان خود را از شهری برادران.

این استقلال احتمالا حساب حداقل در بخش, برای رکورد فوق العاده ای از خشونت فیزیکی در این شهرستان است.

حاشیه مزارع

بسیاری از Negro مزارع حاشیه ای شرکت. حضور در همه Negro دبیرستان مرکزی در ماه نوامبر کاهش یافته و به 50 درصد از آنجا که بسیاری از کودکان نیاز به ریز ریز کردن عصا و انتخاب پنبه در مزارع. وجود دارد تنها یک آجر Negro خانه در کل شهرستان است و یکی از تامین مالی توسط FHA وام. بیش از 90 درصد از Negro خانه هیچ توالت داخل سالن. کمتر از یک پنجم باید تلفن. تقریبا همه بستگی دارد در چاه های حفر شده توسط دست به آب. مواد غذایی باید خریداری شود در لیبرتی که در آن سیاهان هنوز هم می تواند مورد ضرب و شتم تا در تصادفی در خیابان گاهی اوقات با دیگر سیاهان پرداخت به انجام عمل است. هیچ مرد سفید تا به حال محاکمه در Amite شهرستان برای خشونت در برابر یک سیاه پوست.

یک هفته در Amite یک کبودی تجربه. سیاهان دروغ مدنی-حقوق کارگران و اختراع بیماری به جای صورت ثبت نام در آزادی. یک جلسه در یک کلبه چوبی به نام کلیسای روش گاندی “agape” با آواز و سرودهای preachments از عشق تو دشمن است. 60 سال از کشاورز می گوید که چگونه پسر عموی او بود و اخته در سال 1962 و می پرسد که آیا “هر مکان بر روی زمین که در آن رنگ مردمی درمان می شوند meaner از در Amite شهرستان است.”

این جنبش در Amite, سقط در سال 1961 توسط کشتار لی و تکرار اسامی از parris در احیا شد 11 ماه پیش. در آن زمان 22 ساله مارشال Gans یک خاخام را از کالیفرنیا آمد به زندگی در مزرعه E. W. Steptoe. در نقطه او شروع canvassing جامعه وجود دارد تنها یک ثبت نام نگرو در کل شهرستان است. این مرد بدنام در منطقه برای یک عمو تام بود و در واقع همراهی به دادگاه توسط E. H. هرست مرد مسئول لی مرگ است.

در کارکنان

Steptoe, 56, با چهره ای پایمال زمان است که یک چهره افسانه ای در شهرستان است. او برای اولین بار سعی کردم به ثبت نام در سال 1953. او در سال 1954 تاسیس محلی فصل NAACP اما دیدم اولین جلسه خود شکسته توسط کلان و county sheriff با یک تفنگ. در سال 1964 Steptoe تنها نگرو در شهرستان مایل به پناهگاه سفید داوطلبان. در حال حاضر او در SNCC کارکنان.

شده اند وجود دارد هیچ زرق و برق دار آزادی روز در Amite. هیچ چشمگیر راهپیمایی در دادگاه. بدون الهام بخش تظاهرات با نام های بزرگ. مارتین لوتر کینگ روی ویلکینز و جیمز کشاورز هرگز پا در این جامعه جدا. وجود دارد که تنها شده طولانی و داغ روز که در طی آن یک زن و شوهر از SNCC کارگران و یک زن و شوهر از محلی سیاهان راه می رفت جاده ها شن صحبت کردن با وحشت به سختی با سواد سیاهان.

در ماه ژوئن این سال کارول روگوف از بروکلین و فندق لی از Panola ایالت می سی سی پی, پیوست, Gans و Steptoe در خسته کننده تکراری خرحمالی سازماندهی. سرانجام در 14 ژوئن 1965, 22 سیاهان رفت به دادگاه مراجعه و ثبت شد.

نقطه بالا

در ماه نوامبر چند صد سیاهان بود نام خود را قرار داده در رجیستری کتاب است که نقطه بالا. بقیه هنوز وحشت زده و تنها فدرال ثبت القاء می تواند آنها را به خطر سرنوشت هربرت لی.

ترس و عشق است. این پیوستار در آن جنینی جنبش در Amite استوار است. در بسیاری از بخش های دیگر می سی سی پی مدنی-جنبش حقوق به هم ریخته است. فعالان که در دولت برای یک سال یا بیشتر در حال سوخته.

از سوی دیگر دولت میلیون دلار Headstart برنامه انحراف مسیر مبارزان جوان که ممکن است در غیر این صورت تبدیل به جنبش نسل دوم. تازه شکل گرفته یکپارچه و متوسط می سی سی پی دموکراتیک شورای چالش برانگیز است رادیکال پیامبران از می سی سی پی آزادی حزب دموکرات برای کوچک نگرو رای دادن. بسیاری از بهترین SNCC سازمان نقل مکان کرد به آلاباما سیاه-کمربند شهرستانهای استان است.

می سی سی پی است و دیگر خونین مرزی. بوروکراسی ساخت لرز saintliness منسوخ شده است.

Amite شهرستان است و حتی یک نسل پشت شهرستانها مانند جکسون و گرینویل. یازده سال پس از تصمیم دیوان عالی کشور نه تنها نگرو در شهرستان حضور یکپارچه مدرسه. هفده ماه پس از امضای 1964 حقوق مدنی عمل می کنند نه تنها یک مکان اقامت desegregated. سه ماه پس از امضای 1965 رای گیری-حقوق لایحه فدرال ثبت شده است و در عین حال به نظر می رسد در Amite شهرستان (Goldwater در زمان 93 درصد از آرا در سال 1964).

ویژه کرامت

این جنبش در Amite است در یک دوره قبل از آن از هر جای دیگری در کشور است. آن است که خالص و مذهبی غيرآلوده توسط سازمانی در مبارزه و hyper-ستیزه جویی. آن است که فقط در دو انفرادی سازمان و یک تعداد انگشت شماری از محلی سیاهان. حوزه است و کشاورزان که مجبور به ویژه کرامت از افرادی که کار ناچیز خاک.

اما نیز وجود دارد که عمیقا ریشه ترس و submissiveness.

پنج قتل سیاهان از جمله لی و آلن از سال 1961 حل نشده باقی می ماند و uninvestigated. چند ماه پیش برای اولین بار در تاریخ محلی Negro جرأت به پرونده اتهام سفید که ضرب و شتم او را در خیابان در آزادی. به اتهام پرتاب شد در خارج از دادگاه.

“سیاهان احساس گفت:” کارول روگوف “که دادگاه در آزادی متعلق به مردمی سفید. آنها به یاد داشته باشید که چگونه لی به ضرب گلوله کشته شد درست در کنار دادگاه است.” او اذعان می کند که بسیاری از سیاهان باقی می ماند و از ترس دیده می شود با او ، حتی باغی محلی سیاهان فکر می کنم یک تظاهرات در لیبرتی باید صبر کنید برای یکی دیگر سن.

حادثه ای است که اتفاق افتاده است در Amite دراماتیزه کل آسیب پذیری از سیاهان به خشونت تصادفی. چهار نفر از ما — از دست روگوف خانم لی یک زن محلی به نام Juanita گریفین و خودم — شد قرار دادن پوستر برای کشاورزی تثبیت و حفاظت از خدمات در انتخابات است. یک مرد در یک کامیون وانت بدون مجوز دیدم ما و شروع به تعقیب ما در کامیون خود را با رانندگی تا باریک جاده شن. راننده اجازه بدهید از یک زن و یک کودک و یک سیاه پوست که بودند با او. او سه پاس; آخرین بار رانندگی در آمریکا سر او ما را مجبور به خندق. لعن او به دنبال ما تا زمانی که ما به جاده اصلی رسید.

روز بعد ما صحبت کرد و به اف بی آی که ادعا کرد “هیچ حوزه قضایی است.” “شکایت با کلانتر جونز” عامل گفت. سیاه پوست سواری با راننده نمی خواهد با ما صحبت می کنند و قطعا با اف بی آی است.

هنوز نوپای جنبش در اینجا مشخص می شود یک نوع از عشق است. اکثر سیاهان در Amite عمیقا مذهبی است. جلسات معمولا در کلیساها برگزار می شود. هیچ سنت از آزادی آواز. به جای جلسات آغاز شده است با باپتیست سرودهای مانند “عیسی دست نگه دارید من در حالی که من در اجرای این مسابقه” و “پروردگار بیا اینجا.” هیچ کس نمی داند “ما باید غلبه بر.”

چهار جلسات

من با حضور چهار جلسات در طول یک هفته در اینجا. برای اولین بار برگزار شد در کوه زائر کلیسا در Steptoe زمین است. در اینجا بود که parris در انجام خود را به رای دهندگان ثبت نام کلاس ها در سال 1961. هربرت لی به خاک سپرده شده است در کلیسا و او 15 ساله بود در میان 75 افرادی که پر از 10 نیمکت های چوبی.

کشیش Curtis داوسون که برای اولین بار سعی کردم به ثبت نام در سال 1961 به صحبت نشست.

“ما باید عشق همه” او شروع به amens welled از نیمکت.

“مردم سفید از شمال به مراقبت بیشتر در مورد ما از ما در مورد مراقبت از خودمان است.”

“بله خداوند آن را می گویند،”

“آنها همه چیز را برای ما. آنها دورتر با ما از ما با خودمان است اما ما باید به redish (ثبت نام) برای خودمان. ما می توانید انجام دهید که برای آنها است.”

“درست است. آمین.”

در جلسه دیگری کشیش توضیح داد حق رای در یک کتاب مقدس قیاس.

“خدا به موسی گفت:” او شروع “را انتخاب کنید تا چوب. اما گفت موسی آن مار. اما خداوند او اصرار داشت آن را انتخاب کنید و هنگامی که موسی آن را تبدیل به یک شمشیر. و این که چگونه از رفتن به دادگاه در لیبرتی به نظر می رسد. در حال حاضر به نظر می رسد مانند چیدن یک مار, اما هنگامی که شما آن را انتخاب کنید تا آن را تبدیل به شمشیر از آزادی است.”

متاسفانه بسیاری از سیاهان از Amite ندارد یقین درونی موسی. تا زمانی که دولت فدرال آنها را متقاعد است که رفتن به ثبت نام نیست مثل چیدن یک مار Amite سیاهان نمی خواهد ثبت نام در اعداد بزرگ به اندازه کافی برای رقیق کردن ترور بسیار کمتر تغییر وضعیت آنها.

“پروردگار بیا اینجا. فدرال برای ثبت نام اینجا بیا اینجا.” ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر