Fortnite ساز: ‘اپل قفل شده و فلج’ فروشگاه App

حماسه بازی مدیر عامل شرکت Tim Sweeney گفت که فروشگاه برنامه اپل است که یک “مطلق انحصار” و گوگل را کنترل اندروید “اساسا وجود رقابت فروشگاه” در CNBC کردن کوچه در جمعه اضافه کردن صدای خود را به یک گروه کر از مخالفان پیش از این مدیران عامل شهادت در کنگره در هفته های آینده.

خصوصی برگزار شد Epic Games ناشر و توسعه دهنده از Fortnite است که همواره یکی از برنامه های است که باعث می شود بیشتر پول در موبایل نرم افزار فروشگاه. اما از آنجا که Fortnite را در برنامه خرید کالاهای دیجیتال مانند لباس شخصیت ها هر دو اپل و گوگل را 30 درصد کاهش از بازی درآمد با توجه به سیاست های فروشگاه.

“اپل قفل شده و فلج اکوسیستم با ابداع مطلق انحصار در توزیع نرم افزار در کسب درآمد از نرم افزار” Sweeney گفت CNBC جولیا Boorstin.

در سال 2019 این شرکت منتشر شد, حماسه, بازی, فروشگاه, یک پلت فرم برای توزیع نرم افزار در رایانه های ویندوز و مک که در آن اولیه نقطه فروش برای سازندگان بازی است که طول می کشد کمتر از 12% هزینه از فروش.

اما حماسه فروشگاه بازی هنوز برای راه اندازی در اپل چون اپل سخت دستورالعمل جلوگیری از رقابت نرم افزار فروشگاه در فروشگاه App.

“آنها جلوگیری از یک کل دسته از کسب و کار و برنامه های کاربردی از فرا گرفته در اکوسیستم خود موجب حذف رقبا از هر جنبه از کسب و کار خود را که آنها در حال حفاظت از” Sweeney گفت.

در علاوه بر این به Fortnite حماسه می سازد Unreal Engine نرم افزار است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای ایجاد 3D مبتنی بر بازی های ویدئویی است. این شرکت به ارزش 18 میلیارد دلار پس از سونی سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری در اوایل این ماه. Tencent نیز سهامداران عمده.

گوگل بیش از حد

Sweeney گفت: در ماه ژوئن که این شرکت هنوز برنامه ای برای آوردن حماسه فروشگاه بازی برای آندروید. در مصاحبه با CNBC در روز جمعه او اشاره کرد که گوگل قوانین پیچیده که راه اندازی به عنوان به خوبی.

“گوگل در اصل عمدا خفه رقابت فروشگاه با داشتن رابط کاربری موانع و انسداد” Sweeney گفت.

قبلا حماسه, بازی Fortnite منتشر شده با عنوان “سمت بار” نصب است که آیا نیاز به دانلود از طریق گوگل بازی فروشگاه app را قادر می سازد شرکت به گریز گوگل را 30 درصد کاهش دهد. اما فرایند نصب نمی شد ساده صدمه زدن به تصویب و گوگل در نهایت متهم Fortnite از داشتن یک نقص امنیتی در آن نصب است. Fortnite راه اندازی در Google Play در اوایل این سال است.

در نهایت هر چند یکی از Sweeney بزرگترین شکایت مراکز حدود 30% هزینه هر دو اپل و گوگل را از در برنامه خریدهای. در اپل کاربران ملزم به پرداخت برای کالاهای دیجیتال از طریق فروشگاه App اپل سیستم پرداخت. برنامه های که دور زدن مکانیزم می توان از فروشگاه App. گوگل نیاز به توسعه دهندگان برای استفاده از Google Play حسابداری به عنوان به خوبی. برنامه های دیگر است که مقدار زیادی از پول را از طریق برنامه های مانند بازی گروه, ناشر Tinder نیز علنا به انتقاد از 30 درصد هزینه.

در اوایل این هفته اپل پرداخت تحقیقاتی که پیشنهاد کرد که در آن آی فون App Store بود نه مادی متفاوت از نظر شیوه و یا هزینه از رقبا از جمله گوگل.

“اگر هر توسعه دهنده می تواند قبول خود را پرداخت و اجتناب از 30 درصد مالیات توسط اپل و گوگل ما می تواند پس انداز همراه برای تمام مصرف کنندگان ما و بازیکنان می توانید یک معامله بهتر در مورد. و شما می خواهم اقتصادی رقابت” Sweeney گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme