سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شد دوباره بعد از قاضی می گوید کتاب ممنوعیت قصاص

مایکل کوهن سابق وکیل شخصی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در خود آپارتمان در منهتن پس از آزادی از زندان فدرال به خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در زیر خانه حبس در نیویورک 21 مه سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

مایکل کوهن از زندان آزاد شد جمعه یک روز پس از یک قاضی حکم داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تهران وکیل شد و نادرست بازگشت وجود دارد در اقدامی تلافی جویانه برای عدم موافقت با ممنوعیت انتشار یک کتاب در مورد برنامه ریزی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فقط صحبت با مشتری به عنوان او را ترک FCI Otisville گفت:” کوهن ” وکیل Danya پری.

“او بسیار احساس خشنودی است که این دادگاه را تایید کرد او اساسی قانون اساسی حق آزادانه صحبت می کنند و علنا و او به نظر می رسد به جلو به انجام دقیقا همان است که.”

کوهن بود که برای اولین بار furloughed از زندان در اواخر ماه مه بود و توسط پسرش که سوار او را به آپارتمان خود در منهتن در شرق فوقانی جانبی. او را در خدمت کردن باقی مانده خود را از سه سال کیفری حکم وجود دارد در زیر خانه حبس.

مدت خود را با توجه به پایان Nov. 22, 2021.

کوهن و 53 اصل بود furloughed به عنوان بخشی از یک اداره زندان برنامه به منظور کاهش جمعیت اهل بیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما او را به زندان برده شد در تاریخ 9 ژوئیه در دیدار با آمریکا را مشروط رسمی به بحث در مورد شرایط خود را در خانه حبس.

جفری Levine, وکیل دیگری برای کوهن گفت که در این جلسه کوهن بود خودداری کردند در این وضعیت است که ممنوعیت او از صحبت با خبرنگاران ارسال در رسانه های اجتماعی و انتشار یک کتاب. کوهن قصد دارد به انتشار این کتاب خواهد بود که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

دادستان گفت: کوهن شد مبارز در جلسه و حاضر به موافقت با هر یک از شرایط مانند ممنوعیت صحبت به felons داشتن اعضای خانواده خود انجام خرید مواد غذایی و ارسال به نظارت الکترونیکی.

کوهن شکایت وزارت دادگستری و اداره زندانها در این هفته به دنبال آزادی خود را. او ادعا کرد که او reimprisoned چرا که او در حال نوشتن مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب.

قاضی فدرال منهتن آلوین Hellerstein در روز پنج شنبه توافق کردند که حاکم در یک جلسه که کوهن حبس شد “تلافی جویانه.”

“هدف از انتقال آقای کوهن از کردند و خانه حبس به زندان تلافی جویانه است و این تلافی جویانه به دلیل تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق برای انتشار یک کتاب و بحث در مورد هر چیزی در مورد این کتاب و یا هر چیز دیگری که او می خواهد در رسانه های اجتماعی و دیگران” Hellerstein گفت.

Hellerstein همچنین اشاره کرد که مقامات به حال هشدار داد کوهن که او را فرستاده به زندان اگر او موافق نبود به شرایط بدون هر گونه مذاکره است.

اداره زندانها را تکذیب کرد که کوهن حبس شد تلافی گفت: پنج شنبه که هر گونه ادعای “است که آشکارا نادرست است.”

اما ورا Eidelman, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه که به کمک کوهن مبارزه قانونی گفت: “با این آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به خوبی به یاد داشته باشید که آن را نمی تواند کسی را در زندان برای نوشتن یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور.”

کوهن گناه التماس کرد در سال 2018 به دروغ گفتن به کنگره جرائم مالی و مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. کمپین اتهامات مربوط به صدا در نیاوردن پول پرداخت شده قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دو فیلم Stormy Daniels and Playboy, مدل, Karen McDougal, که گفت که آنها تا به حال رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تهمت را رد کرده است ادعای خود را.

کوهن خواهد بود موضوع را به تعدادی از محدودیت در خود جنبش اشتغال و تماس با افراد دیگر به عنوان بخشی از خانه خود را با خود بردهاند.

اما این محدودیت در پی توسط فدرال مشروط مقامات که او نه صحبت با خبرنگاران پست در رسانه های اجتماعی و یا انتشار یک کتاب است که به احتمال زیاد محدودتر هم بطور قابل توجهی پایین با توجه قاضی حکم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر