مایکل کوهن دادستان سابق و دلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسی می شود گوش دادن به Rep. الیاس کامینگز (D-MD) به بیانیه پایانی خود کوهن پس از شهادت قبل از خانه نظارت کمیته در کاپیتول هیل 27 فوریه 2019 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

مایکل کوهن سابق وکیل شخصی و دلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد شد یک وعده آزادی از زندان روز شنبه یک روز پس از یک وکیل از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان فرستاده او را تهدید نامه هشدار علیه او انتشار یک گزارش “بگو همه” کتاب قبل از سال 2020 انتخابات.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت که کاخ سفید نه دخالت مستقیم یا غیر مستقیم در هر گونه تصمیم گیری را به تاخیر کوهن برنامه ریزی اولیه منتشر شده از یک زندان فدرال در ایالت نیویورک است.

کوهن با توجه به مجموعه ای رایگان به خانه حبس جمعه از تسهیلات در Otisville به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس گسترش در میان زندانیان و نگهبانان.

او به اتمام 14 روز در قرنطینه مورد نیاز که برای انتشار.

اما 53 ساله سابق وکیل بود که در میان وعده سه سال کیفری جمله گفته شد او نمی خواهد رفتن از خانه در روز جمعه را به خانواده اش در منهتن به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

آن است که روشن نیست اگر کوهن آزادی که در اصل تایید شده توسط اداره فدرال زندانها شده است به طور دائم لغو.

کوهن نسخه اصلی تاریخ است که احتمالا در حال حاضر او در حال حاضر تاریخ انتشار شد در نوامبر 2021.

دفاع از خود وکیل راجر آدلر و BOP بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در روز پنج شنبه چارلز سخت تر از یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان فرستاده کوهن نامه ای هشدار دهنده او را که او را در خطر قانونی اگر او نوشت: یک کتاب در مورد زمان کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به چندین نفر.

نامه آمد و 11 ماه پس از دیلی بیست گزارش داد که کوهن بوده است “نوشتن انفجاری بگو همه کتاب در مورد روی لئامت دادن خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکیل “و قصد دارد در انتشار آن قبل از انتخابات.”

“بازیگر و کمدین تام آرنولد است که در تماس منظم با کوهن در حالی که او در زندان بوده است می گوید: کوهن به او گفتم این کتاب را بکشد هیچ مشت” روزانه وحش گزارش شده است.

آرنولد گفت: اخبار سایت, آن را مانند “آرواره ها’—شما نمی بینید آرواره های بسیار اما شما شنیدن موسیقی و برای مغلوب ساختن پیشی جستن او می داند که مایکل در حال آمدن است و مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر شنیدن ‘آرواره’ موسیقی است.”

“او به من گفت او شده است به نوشتن یک کتاب و او را عصبانی. او به من گفت که او در حال رفتن به نشت لوبیا. آنچه که او به از دست دادن در حال حاضر؟” آرنولد گفت: با توجه به Daily Beast.

کوهن گناه التماس کرد در سال 2018 به جرائم مربوط به تسهیل hush پرداخت پول در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دو زن که ادعا می کنند آنها به امور جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن جرائم مالی و دروغ گفتن به کنگره در مورد جزئیات طرحی برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو.

تهمت را رد کرده است داشتن رابطه جنسی با دو زن, ستاره فیلم Stormy Daniels and Playboy, مدل, Karen McDougal.

کوهن برای سال شناخته شده به عنوان شدید مدافع از مغلوب ساختن پیشی جستن. او پس از تبدیل به یک سخت منتقد رئیس جمهور است.

– گزارش های اضافی توسط CNBC کریستینا Wilkie

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی