مایکل فلین سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, خروجی دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در دوشنبه 24 ژوئن 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در روز سه شنبه پرسید: یک دادگاه تجدید نظر فدرال به منظور کاهش دادگاه به کمک مالی وزارت دادگستری برانگیز, درخواست برای رد این پرونده جنایی.

فلین نیز خواسته ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا به این پرونده به دور از پایین قاضی دادگاه که تا کنون حاضر به ثبت نام کردن در آن اخراج صورت درخواست.

که قاضی فلین وکلا استدلال خود تجدید نظر تشکیل پرونده توسط برنامه ریزی برای ادامه این صورت “نامحدود” با وجود خواسته از وزارت دادگستری است “مالش نمک در ژنرال فلین زخم باز از” این “سوء” از دادستان در این مورد.

دادگاه تجدید نظر پرونده آمد روز پس از قاضی مورچه سالیوان منصوب سابق قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری را بسیار غیر معمول درخواست برای رها کردن پرونده فلین در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن ،

سالیوان همچنین خواسته است تا قاضی سابق جان Gleeson به تجزیه و تحلیل که آیا او باید نگه فلین در جنایی تحقیر برای دروغ برای دو بار شفاعت گناه به جرم این که او در حال حاضر می گوید که او بی گناه است ،

بازنشسته ارتش سپهبد اذعان کرده تحت سوگند به دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در مورد بحث های خود را با روسیه سفیر ایالات متحده در هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد.

فلین که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مشاور امنیت ملی بود و در انتظار صدور حکم در این زمان است که وزارت دادگستری در یک بمب حرکت در این ماه گفت: آن را می خواستم سالیوان به بازی شیر یا خط در این مورد.

فلین وکیل سیدنی پاول در دادگاه تجدید نظر پرونده سه شنبه پیشنهاد کرد که سالیوان است “بیش از [خود] اقتدار و طرز وحشتناکی آزار [خود] اختیار با عدم کمک مالی دولت حرکت به اخراج جنایی اطلاعات و به جای انتصاب یک amicus [Gleeson] به مخالفت با این حرکت و به پیشنهاد تحقیر و دروغ علیه ژنرال فلین.”

پاول همچنین اشیاء به سالیوان تصمیم گیری اجازه می دهد تا افراد و گروه های درگیر در این مورد به فایل خلاصه پرونده حقوقی اعتراض یا حمایت از این مورد را اخراج.

پاول نوشت که سالیوان در اخیر اقدامات نادیده گرفته شده در قانون اساسی حکومت است که “قدرت به تعقیب” استوار “تنها در قوه مجریه.”

“دادگاه منطقه از هیچ قدرت اتخاذ نقش دادستان و یا تغییر مسائل در مورد با دعوت و یا انتصاب [Gleeson و دیگر احزاب خارج از] برای انجام تحقیقات یا پیگرد قانونی است که دادگاه مناسب بداند” پاول نوشت.

در همین حال روز شنبه, Sullivan, صدور یک فرمان کارگردانی Gleeson به فایل خود استدلال حقوقی ژوئن 10, که آن هم روزی که هر حزب در خارج می تواند فایل های به اصطلاح دوستان-of-the-دادگاه استدلال در اخراج درخواست و یا امکان تحقیر شارژ.

سالیوان برنامه ریزی شفاهی شنیده می شود برای آن دسته از مسائل در جولای 16.

وزارت دادگستری درخواست برای رد این مورد پس از آن به این نتیجه رسیدند که آن را به حال یک وظیفه برای رها کردن این اتهامات پس از پیدا کردن که FBI نیست باید زمینه را برای انجام یک ضد جاسوسی بررسی فلین در زمان نمایندگی او در مصاحبه دادستان کل ویلیام Barr گفته است.

تیموتی شیا موقت, U. s. دادستان برای منطقه کلمبیا در اخراج درخواست نوشت که حتی اگر فلین دروغ گفته بود دولت “باور ندارد آقای فلین اظهارات مواد” در یک حقوقی حس.

وزارت دادگستری نیز آن را باور نمی کند قادر خواهد بود برای اثبات فلین گناه از اظهارات نادرست فراتر از شک معقول درخت روغن قلم نوشت.

سابق وزارت دادگستری کارکنان را محکوم کرده اند حرکت به رها کردن این مورد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را ستایش از این تصمیم.

پاول در پر کردن سهشنبه نوشت که وزارت دادگستری “است و قدرت تنها به اخراج این محاکمه” و “ارائه یک مستند حرکت در توضیح دلایل آن” که شامل شکست به نوبه خود بیش از برخی از اسناد به فلین قبل از خارج دادستان منصوب شد به نقد و بررسی این مورد است.

“این فاحش دولت سوء و سه سال سوء استفاده از ژنرال فلین و خانواده اش, گریه کردن برای پایان دادن به این مصیبت بلافاصله و به طور دائم” وکیل نوشت.

“منطقه قاضی دستور فاش کردن طرح خود را به ادامه در این مورد به طور نامحدود مالش نمک در ژنرال فلین زخم باز از دولت سوء رفتار و تهدید او با جنایی تحقیر.”

— گزارش های اضافی توسط CNBC کوین Breuninger.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی