سوزان رایس ممکن است نمی توان به صراحت گفت که او می خواهد به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا — اما مشاور پیشین شورای امنیت ملی نبوده است خجالتی در مورد پیشنهاد او را بیش از حاضر آماده و واجد شرایط برای پر کردن این نقش اگر او می خواهد به او.

“را که یک روز که همه به من می گویند” برنج گفت: رادیو نمایش میزبان ریکی شکلک هفته گذشته زمانی که او اظهار نظر در چقدر خوشحال او خواهد بود اگر او به پایان رسید تا بحث معاون رئیس جمهور مایک پنس.

و پس از اشاره به نقاط قوت از دیگر زنان در نظر گرفته شده توسط بایدن برنج گفت که از نظر خود او قوت “اگر من می توانید آن را قرار داده که در راه است که من آن را در خدمت در شاخه های اجرایی در کاخ سفید است. در سطوح بالای دولت فدرال برای تقریبا دو دهه است.”

“من می دانم که چگونه همه چیز را کار می کنند و چگونه برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود,” او گفت: لبخند.

برنج که به خدمت در دولت اوباما به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل و سپس به عنوان مشاور امنیت ملی در واقع یک مدت طولانی و قابل توجه در سیاست خارجی رزومه.

قبل از برگزاری در سطح ارشد, پست, برنج, یک استنفورد گراد به حال چهار سال از روی لئامت دادن در اواسط 1990s در شورای عالی امنیت ملی در دولت پرزیدنت بیل کلینتون و پس از صرف کلینتون در دوره دوم به عنوان دستیار وزیر امور خارجه برای امور.

برنج سیاست خارجی لغو احکام صادره ی — و او از دو دهه سابقه کار و برخورد با بایدن زمانی که او یک سناتور ایالات متحده و باراک اوباما رئیس جمهور معاون رئیس جمهور در گذشته به تنهایی می توانست او را مشروع مدعی برای این نقش به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر.

برنج تنها کسی که در, معاون ریاست جمهوری, لیست کوتاه است که صرف صدها ساعت در فرد با بایدن که در مکان های حق بیمه در اعتماد و شخصی تفاهم در لیست خود را از در حال اجرا همسر VP مدارک.

در هفته های اخیر به 55 ساله برنج آمده است در نظر گرفته شود میان جلو دونده برای آن موقعیت است.

بایدن گفت: برای انتخاب یک زن به معاون نامزد ریاست جمهوری و در روز سه شنبه گفت که او قصد دارد به اعلام انتخاب خود را در هفته اول ماه اوت است.

در میان دراماتیک عمومی پاسخ به مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید بایدن نشان داده بی سابقه تمایل به در نظر گرفتن چندین زن سیاه — برنج در میان آنها — برای این نقش است. برنج را در اواخر پدر امت برنج در سال 1979 شد دومین فرد سیاه و سفید تا کنون منصوب به فدرال رزرو هیئت مدیره.

“من نمی دانم که وجود دارد دیگر زن آمریکایی آفریقایی تبار در این کشور و یا هر کاری دیگر از شاید هیلاری کلینتون که راه راه است که او در سیاست خارجی” مجلس اکثریت شلاق تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. گفت: اطلس پس از دادن بایدن یک لیست از پتانسیل VP میدارد که شامل برنج.

برنج در دسترس بود برای مصاحبه با CNBC.

اما یک فرد نزدیک به او گفت: “او را به مبارزه برای هر چیزی است.”

“این شده است هرگز در مورد او” این منبع گفت. “همانطور که او خودش گفته است, او متمرکز بر کمک به انتخاب جو بایدن در نوامبر چرا که او معتقد است که ضروری است به آمریکا در آینده است که ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

یکی از پتانسیل علامت در برابر برنج در چک لیست مدارک برای معاون رئیس جمهور است و در واقع او هرگز اجرا, برای, بسیار کمتر برگزار می شود انتخابی دفتر بر خلاف دیگر زنان در نظر گرفته شده توسط بایدن به عنوان یک همسر در حال اجرا.

در حالی که برنج پیشنهاد کرده بود در سال 2018 توییتر نوشته است که او را به چالش بهداشت ، سوزان کالینز R-مین, او هرگز به دنبال از طریق در آن است.

آخرین major-حزب معاون نامزد ریاست جمهوری که هرگز قبلا برگزار انتخابی بود سارجنت شرایور که نامزد دموکرات ایالت جورج مک گاورن در حال اجرا mate در سال 1972 است.

شرایور اولین مدیر سپاه صلح. او همچنین به عنوان رئیس جمهور لیندون جانسون مدیر دفتر فرصت های اقتصادی و سپس به عنوان رئیس جمهور ریچارد نیکسون سفیر فرانسه است.

اما شرایور شد آنومالی در جهات مختلف.

او به طور اتفاقی از یک برادر در قانون از رئیس جمهور جان اف کندی و دو سناتور برادر رابرت و ادوارد کندی در زمانی که کندی نام نزدیک به مقدس در حزب دموکرات است. شرایور نیز شنود گذاشته شد به عنوان دومین همسر در حال اجرا برای McGovern پس از آن از سوی دیگر ، توماس ایگلتون میسوری کاهش یافته بلیط های زیر آیات است که او تحت شوک الکتریکی برای درمان افسردگی است.

برنج نیویورک تایمز گفت در مصاحبه این هفته “درست است من هرگز اجرا برای دفتر از طرف خودم اما من در حال اجرا برای دفتر نمایندگی از دیگران است.”

“اگر من تصمیم به انجام آن وجود دارد هیچ چیز در مورد آن است که در آن صورت احساس ناراحت کننده و یا نا آشنا” گفت: برنج که در حال حاضر برجسته بازدید از محقق در دانشگاه به دانشکده خدمات بین المللی است.

در پاییز گذشته او منتشر نیویورک تایمز پرفروش خاطرات “دشوار عشق: داستان من از چیزهایی که ارزش مبارزه را دارد.”

در علاوه بر این به برنج فقدان انتخابی دفتر تجربه حداقل یک مورد در رزومه خدمت به عنوان U. N. سفیر در سال 2012 زمانی که چهار متحده ترکیب کارکنان کشته شده در بنغازی لیبی نیز ممکن است وزن برابر او با برخی از رای دهندگان.

این بنغازی حمله که به کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی کریس استیونس شده است یک سرگرمی اسب برای انتقاد جمهوریخواهان از برنج و همچنین از هیلاری کلینتون بود که اوباما وزیر امور خارجه در آن زمان است.

برنج متهم شد, ایران با اعضای کنگره گمراه کننده عمومی با بیان, در اخبار, مصاحبه روز پس از این حمله که آن را “یک واکنش خود به خود” به تظاهرات در برابر سفارت آمریکا در قاهره که خود باعث شد با خشم در برابر یک فیلم ضد اسلامی.

بعدا روشن شد که این حمله در بنغازی هماهنگ بود توسط یک جنگجوی اسلامی ،

برنج متکی بود سازمان سیا ارزیابی خود را ادعا می کنند و تا به حال با اشاره به اخبار مصاحبه ها بود که بر اساس اطلاعات اولیه.

اوباما در دفاع از او از منتقدان بیانیه.

اما سال بعد او برگشت و نام او از در نظر گرفتن به عنوان کلینتون جانشین خود به عنوان وزیر امور خارجه با اشاره به نیاز به جلوگیری از یک “بسیار طولانی مدت بسیار سیاسی بسیار منحرف” سنا تایید روند.

یکی دیگر از عوامل است که می تواند وزن در برابر رودز محقق است که او شهرت برای بودن بلانت در ارتباط با دیگران است.

تعدادی از اخبار پروفیل از برنج استفاده کرده اند از نظر “تیز آرنج” و “brusque” برای توصیف او.

وقتی پرسیده شد که در مورد آن دسته از خصوصیات این منبع نزدیک به برنج گفت: “ما نمی خواهد حتی با داشتن این گفتگو اگر او یک مرد است.”

“منظورم این است که هیچ کس دعوا رایس اثربخشی یا صداقت” این منبع گفت. “واقعیت این است که او همواره در مورد نتیجه گرفتن برای مردم آمریکا.”

برنج خودش در اخبار مصاحبه کرده است با اشاره به سیاست خارجی مواضع و کار خود را برای نامزدهای دیگر به عنوان نقطه فروش است که او را با ارزش به بایدن به طور خاص به عنوان همسر در حال اجرا.

“جو بایدن نیاز به تصمیم گیری به عنوان به که او فکر می کند خواهد شد بهترین خود را در حال اجرا همسر و من تمام تلاش خود کشی در تجربه من از سال در, دولت, سال ساخت بوروکراسی کار” برنج گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” به تازگی.

“من مشغول به کار بر روی چندین مبارزات انتخاباتی. من شده است در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک جانشین و من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای کمک به جو بایدن انتخاب و به کمک او موفق شد به عنوان رئیس جمهور آیا من خود را در حال اجرا همسر یا من کوبنده درب,” او گفت:.

او همچنین گفت: “من فقط می خواهید برای دریافت جو بایدن منتخب و دموکرات ها کنترل سنا و حفظ خانه به دلیل … ما در یک لحظه که در آن دموکراسی ما در خطر است, که در آن ما نقش رهبری در جهان در خطر است که در آن زندگی ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در خط از دست رفته به بی کفایتی و بی عاطفه رهبری است که می تواند مراقبت کمتر است. ما رو به تغییر است.”

در مصاحبه دیگری با رولاند مارتین “فیلتر نشده, روزانه, دیجیتال, نشان می دهد,” برنج گفت: “تجربه من و آنچه که من را به همکاری با جو بایدن به نمایندگی از این کشور است که من سال تجربه در سطوح ارشد در شاخه های اجرایی.”

“بنابراین آنچه که من می دانم این است که چگونه به تصمیم گیری برای ایجاد سیاست از سازمان های مختلف با بودجه های مختلف و منافع مختلف و محدودیت های, چگونه برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود” برنج گفت: مارتین.

اگر برنج است که شنود گذاشته باشند به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر وجود دارد مطمئن می شود تمدید توجه به او پرداخت می شود پسر جان دیوید برنج-کامرون یکی از دو فرزند او با شوهر سابق شبکه خبری ABC تهیه کننده اجرایی ایان کامرون. دختر خود را ماریس برنج-کامرون.

چند اخبار در سال 2018 به ذکر است که جان دیوید برنج-کامرون در زمان خدمت به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه استنفورد دانشگاه, واکنش باشگاه بود و یک حامی قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مادر من و من یک رابطه بزرگ و مادر من معتقد است که به شدت در رایگان و احترام تبادل ایده ها” برنج-کامرون گفته فاکس نیوز در یک سال 2018 ،

“ما مخالف در بسیاری از استاندارد جمهوریخواه/دموکرات اختلافات,” او گفت: خروجی. “ما توافق دارند که امریکا بزرگترین کشور جهان تا به حال دیده می شود و در نتیجه ما معتقدیم که آمریکا نقش مهمی بازی به عنوان یک نیروی آزادی و عدالت در صحنه جهانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی