سابق اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل بستری با Covid-19

Herman Cain, the Godfather پیتزا نجیب زاده که دو بار برای فرار رئیس جمهور بود و به طور خلاصه در نظر گرفته شده به عنوان یک پتانسیل فدرال رزرو در هیئت مدیره نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بیمارستان بستری شد روز شنبه و در حال درمان برای coronavirus.

قابیل 74 بود گفت شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری بر اساس بیانیه ای به حساب رسمی توییتر. روز چهارشنبه او “در حال توسعه علائم به اندازه کافی جدی است که او نیاز به بستری ،” بیانیه ای گفت:.

قابیل است که در حال حاضر در حال درمان در آتلانتا-منطقه بیمارستان بیانیه ای گفت که در آن او است “استراحت راحت” است و “بیدار و هوشیار است.”

در روز شنبه – دو روز پس از قابیل گفته اند که در این آزمایش مثبت – او توییتی خود را آشکار پشتیبانی از داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem تصمیم نیاز به ماسک-پوشیدن یا اجتماعی فاصله در طول تهمت آینده سفر به کوه راشمور.

“ماسک نخواهد بود و اجباری برای این رویداد خواهد بود که با حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” قابیل هنوز توییتی. “مردم می خواهند!”

قابیل است در ونتیلاتور و به خوبی انجام می دهند کارکنان خود گفته نیوز مکس محافظه کارانه اخبار خروجی که قابیل به عنوان یک مشارکت کننده از آوریل.

سخنگوی قابیل نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

ماه گذشته قابیل با حضور تهمت را بسیار به کرات تجمع در Tulsa, اوکلاهما, ایالات کیکآف رویداد برای رئیس جمهور انتخاب مجدد پیشنهاد پس از coronavirus همه گیر او را مجبور کردن مبارزات انتخاباتی برای ماه می باشد.

منتقدان از جمله محلی مقامات بهداشت عمومی بود خواست تهمت به تعویق انداختن تظاهرات هشدار داد که میزبانی یک جمع زیادی از مردم می تواند به گسترش این بیماری است.

قابیل ارسال شده یک عکس از خودش را در ژوئن 20 تجمع نشستن در مجاورت نزدیک به سایر شرکت کنندگان هیچ یک از آنها به نظر می رسد به پوشیدن ماسک به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت در حال حاضر توصیه می کنند.

روز بعد قابیل نوشت: در غرب مجله که “رسانه ها بسیار سخت کار می کرد برای ترساندن مردم از حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع شب شنبه گذشته در تولسا.” قابیل نوشته است که این تجمع یک موفقیت بود و مورد مناقشه انتقادات در مورد underwhelming از حضور در این رویداد.

حداقل نیم دوجین اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان کمک کرد که آماده رالی در تولسا تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از این رویداد. کمپین مطمئن باشید در این زمان است که “هیچ COVID مثبت کارکنان و یا هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود در تجمع امروز و یا در نزدیکی شرکت کنندگان و مقامات منتخب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: ان بی سی نیوز در بیانیه ای که قابیل “آیا ملاقات با رئیس جمهور” در تولسا رالی.

در توییتر بیانیه پنج شنبه, قابیل کارکنان نوشت: “هیچ راهی برای دانستن اینکه برای مطمئن شوید که چگونه و یا جایی که آقای قابیل قرارداد coronavirus اما ما نمی دانیم او یک جنگنده است که مورد ضرب و شتم مرحله 4 سرطان است.”

“با کمک خدا ما اعتماد به نفس او را سریع و بهبودی کامل” بیانیه ای گفت:.

قابیل خدمت کرده بود در نقش رهبری در بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی بین سال های 1989 و 1996. او بعدها یک بازیکن در حزب جمهوری خواه سیاست به عنوان یک مشاور اقتصادی به باب دل 1996 ریاست جمهوری قبل از راه اندازی به طور خلاصه خود را پیشنهاد و در سال 2000.

در سال 2012 ایران با ریاست جمهوری ابتدایی فصل قابیل به دست آورد outsized پوشش رسانه ای با جاذب “9-9-9” طرح اقتصادی به جای بسیار فدرال مالیاتی با 9 درصد معاملات کسب و کار مالیات 9 درصد مالیات بر درآمد شخصی و 9% مالیات بر فروش. منتقدان به نام طرح “مشکوک” و غیر عملی است.

قابیل معلق است که مبارزات انتخاباتی در ماه دسامبر 2011 پس اتهام آزار و اذیت جنسی است که او را تکذیب کرد.

قابیل به دست آورد رسانه ها توجه در مارس 2019 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که با توجه به نامزدی قابیل به فدرال رزرو هیئت مدیره.

ظرف یک ماه این تهمت توییتی که “واقعا فوق العاده” دوست داشتم “از من خواست به او معرفی کنند برای یک صندلی در هیئت مدیره فدرال رزرو.”

قابیل در آن زمان گفت که “کسانی که از من متنفر” هستند “در حال حاضر حفر چیزهای منفی که در داستان از هشت سال پیش … من قصد ندارم به اجازه شاکیان اجرا زندگی من یا تعیین زندگی حرفه ای من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de