CNBC اعلام کرد که سابق فاکس نیوز لنگر Shepard Smith در حال پیوستن به شبکه میزبان یک ساعت شب برنامه خبری در روزهای هفته در 7 p. m. ET.

این خبر که خواهد شد به نام “اخبار با Shepard Smith,” قرار است به راه اندازی در پاییز. اسمیت عنوان خواهد بود رئیس کل اخبار لنگر و رئیس شکستن اخبار عمومی لنگر.

اسمیت می پیوندد CNBC پس از گذراندن 23 سال در Fox News Channel, که در آن او لنگر “Shepard Smith, گزارش,” “روباه گزارش” و “استودیو ب” او همچنین به عنوان رئیس گوینده خبر شبکه و سردبیر این اخبار را بدست آورد.

“من مفتخرم که همچنان به دنبال حقیقت هر دو برای CNBC وفادار بینندگان و برای کسانی که شده اند پس من گزارش برای چند دهه در زمان های خوب و بد” اسمیت گفت: در آزادی مطبوعات.

اسمیت چپ فاکس نیوز ناگهان در ماه اکتبر پس از ایجاد خود را به عنوان یکی از منتقدان صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال بارها و بارها مورد حمله قرار اسمیت. قبل از اعلام خروج خود اسمیت گزارش هشدار داد, فاکس نیوز, مدیر عامل سوزان اسکات و جی والاس رئیس و سردبیر اجرایی برای جلوگیری از انتقاد از شب لنگر Tucker Carlson. فاکس رد آن گزارش.

CNBC رئیس Mark Hoffman, اسمیت گفت: پیشینه واقع محور داستان سرایی.

“هدف ما برای ارائه یک شبانه برنامه ای است که در برخی از راه های کوچک به نظر می رسد برای سیگنال در همه سر و صدا” هافمن گفت: در آزادی مطبوعات. “ما هیجان زده است که Shep که ساخته شده است یک حرفه ای در مبارزه صادقانه برای پیدا کردن و گزارش حقایق را ادامه خواهد داد خود را پیگیری حقیقت در CNBC.”

دن Colarusso, CNBC, معاون ارشد رئيس جمهور از کسب و کار اخبار اسمیت گفت: این برنامه با هدف فراتر از بازارهای مالی “به غنی حاوی گزارش داستان در سراسر چشم انداز از اخبار جهانی است.” CNBC در حال اجرا 7 p. m. نشان می دهد تمرکز بر Covid-19 و بحران اقتصادی. آن به پایان رسید این برنامه پنجشنبه گذشته.

اسمیت ظاهر خواهد شد در CNBC در 10 p. m. و در روز پنج شنبه برای بحث در مورد آینده خود را نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی