سابق آمازون معاون رئیس جمهور خواستار شرکت به تقسیم آن خرده فروشی و ابر کسب و کار

Tim Bray یک آمازون معاون رئیس جمهور و مهندس ارشد که استعفا در اعتراض به در برده است و خواستار این شرکت به چرخش آن سودآور cloud-computing کسب و کار.

چرخش خاموش آمازون خدمات وب از شرکت خرده فروشی کسب و کار اجازه می دهد آن را به رشد AWS حتی بیشتر از آمازون و دیگر نمی خواهد خطر بیگانه مشتریان بالقوه که با احتیاط کار با یک رقیب بری گفت: “Squawk Box” مصاحبه در روز جمعه.

“است که یک باد مخالف از آنجا که شما می تواند تمایلی به امضای قرارداد با یک وب سایت خدمات اپراتور اگر شما نگران هستید که با انجام این کار شما بودجه یکی از رقبای خود” بری گفت. “من فکر می کنم آن را از بند باز کردن AWS رشد است که در حال حاضر بسیار خوب است اگر آن را پیوست در ران با آمازون است.”

AWS همچنان یکی از آمازون بزرگترین سود رانندگان است. در سه ماهه اول سال 2020 درآمد عامل از AWS بالغ بر $3.08 میلیارد حسابداری برای 77 درصد از آمازون به طور کلی عامل درآمد. اما AWS تنها نماینده 13.5% از آمازون مجموع درآمد برای سه ماهه.

براي استعفا داد و به طور چشمگیری از آمازون در ماه مه از طریق آتشین, وبلاگ, پست, است که در آن او رد تصمیم این شرکت را به آتش دو سابق تجربه کاربر طراحان امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا بودند که هر دو از منتقدان صریح از آمازون شیوه های کار. بری گفت: آمازون تصمیم به آتش خبرچین بود “مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ” و باقی مانده در آمازون را به معنای “امضای کردن در اقدامات من نفرت.”

بری گذاشته است استدلال مشابه برای شکستن آمازون در گذشته است.

در ماه ژوئن او پیشنهاد کرد در یک پست وبلاگ که آمازون ممکن است را انتخاب کنید به فعالانه تقسیم AWS از این شرکت به عنوان تلاش برای جلو افتادن از بلندی ضد تراست موشکافی.

آمازون ابر کسب و کار گزارش شده است که در حال بررسی به عنوان بخشی از یک جریان ضد تراست پروب توسط کمیسیون تجارت فدرال به شرکت خرده فروشی عملیات. در علاوه بر این به FTC آمازون نیز در حال بررسی توسط کمیته قضایی مجلس است که نظارت بر یک تحقیقات ضد تراست به شرکت های فن آوری.

اندی Jassy مدیر عامل شرکت AWS گفت: در یک ماه ژوئن مصاحبه که آمازون خواهد “پیروی از قانون ایالات متحده” و مطابق با رگولاتور اگر آنها نیاز به یک spinoff اما افزود که وجود ندارد به نفع جدا AWS در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal