فورد رونمایی جدید F-150 را به عنوان تکنولوژی زرنگ و دانا وانت با دست آزاد رانندگی و یکپارچه ژنراتور برق

2021 F-150 محدود

فورد

فورد موتور در آوردن یک سطح جدید از تکنولوژی به آن 2021 F-150 پیکاپ برای جذب خریداران جدید در حالی که همچنین تلاش برای لطفا مشتریان وفادار خود را با ویژگی های جدید و متناسب با آنها.

این یک خط خوب برای فورد به راه رفتن خود را به عنوان F-سری کامیون ها از جمله F-150 و آن خواهر و برادر بزرگتر حساب برای یک مقدار قابل توجهی از سود شرکت است. این خودروساز است که در میان 11 میلیارد دلار طرح تغییر ساختار آن را به عنوان محور در حال ظهور فن آوری های مانند تمام برقی و خودروهای.

روز پنج شنبه فورد دیجیتالی پرده برداری سنتی و ترکیبی از نسخه های وانت هر دو برنامه ریزی شده برای شروع ورود نمایندگی این سقوط.

جدید ویژگی های منحصر به فرد عبارتند از: بخش اول-دست-رایگان رانندگی در بزرگراه سیستم 12 اینچ و صفحه نمایش بیش از حد هوا به روز رسانی. فورد امیدوار است آن مدل ترکیبی را ارائه عملکرد عالی و بهره وری سوخت.

“نیازهای کامیون مشتریان و همچنان به تکامل” تاد اکرت فورد کامیون گروه بازاریابی مدیر گفت: در طول یک جلسه رسانه. “آنها انتظار دارند همه چیز را در کامیون خود را به اضافه ارزش است.”

2021 فورد F-150 محدود

فورد

به صورت سنتی کامیون مشتریان 14-نسل F-150 را ارائه می دهد بکسل و قابلیت آنها آمده ام تا به انتظار و همچنین به عنوان ویژگی های جدید طراحی شده برای کار حتی در خواب در کامیون بهتر است. آنها عبارتند از طراحی تازه کار مناطق در مرکز کنسول و درب عقب اتومبیل دراز-صندلی های تخت و یکپارچه ژنراتور است که می تواند قدرت ابزار در سایت یا تلویزیون و بلندگو در عقب اتومبیل ،

“این چیزی است که آنها نیاز به انجام. آنها ساخته شده بر روی آنچه که آنها در حال حاضر می دانیم که این خریداران باید گفت:” استفانی Brinley, اصلی, خودرو تحلیلگر IHS Markit. “این بازار بسیار مهمی برای آنها است.”

فورد را فاش نمی کند, قیمت گذاری و عملکرد مشخصات وانت. شروع قیمت گذاری در سال 2020 مدل های محدوده از حدود 30 ، 000 $به $70,000.

همه الکتریک F-150 است که انتظار می رود زمانی در دو سال آینده — در خط و یا کمی بعد از الکتریکی جدید وانت از جنرال موتورز تسلا و راه اندازی تولید کننده Rivian.

2021 فورد F-150

فورد

جدید موتور ژنراتور برق

این 2021 F-150 ویژگی های جدید داخلی و خارجی طرح های ذخیره سازی اضافی و شش در دسترس گزینه های موتور از جمله 3.0 لیتری دیزلی و 3.5 لیتری “PowerBoost” هیبرید موتور V6. همه موتورهای زوج با یک 10-سرعت انتقال خودکار.

فورد گفت: هیبریدی جدید مدل های هدفمند برای رسیدن به حدود 700 مایل در یک مخزن گاز و ارائه حداقل 12,000 پوند در دسترس حداکثر بکسل. که در خط و یا بهتر از مدل های فعلی با موتورهای V6.

فورد انتظار دارد که مدل ترکیبی آن “بیشترین حق بیمه انتقال قدرت” به حساب برای حدود 10 درصد از فروش. که در مقایسه با آن “EcoBoost” موتورهای V6 که در حال حاضر حدود 60 درصد از فروش.

استاندارد در مدل هیبرید جدید یکپارچه ژنراتور برق با 2.4 کیلووات خروجی یا اختیاری 7.2 کیلو وات خروجی. مدل استاندارد شارژ می تواند همه چیز را برای یک حزب درب عقب اتومبیل یا یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن و جمع و جور میکسر بتن.

یک موجود 7.2-کیلووات پردازنده ژنراتور است که آمریکا خواستار “نرم افزار قدرت پردازنده” ویژگی های چهار 120V 20A رسانه ها و یک نما L14-30R 240V 30A در 2021 فورد F-150. کامیون در دسترس است با سه سطح از برق خروجی بسته به نوع موتور انتخاب است.

فورد

قدرت ژنراتور در دسترس هستند در 2.4-kW و 7.2-kW برای نسخه های غیر هیبریدی مدل با موتورهای گاز. ژنراتور کار می کند با در نظر گرفتن انرژی از یک پردازنده باتری لیتیوم یون است. موتور این خودرو ممکن است نیاز به کمک در شارژ باتری.

“من فکر می کنم بسیاری از فن آوری است که مستقر هوشمندانه به چیزهایی که مفید خواهد بود نه فقط زرق و برق دار” Brinley گفت اضافه شده است وجود دارد روند در سال های اخیر برای وانت به تکنولوژی متمرکز و اصلی.

ژنراتور که فورد خواستار “نرم افزار قدرت پردازنده” واقع شده است و در جعبه وانت.

داخلی پیشرفت

فورد به گفته مقامات زمان زیادی را صرف طراحی مجدد این خودرو داخلی به عملکرد جسمی و فن آوری.

“ما می دانیم که مشتریان ما صرف مقدار زیادی از روز خود را و گاهی اوقات خود را در شب در خودرو” گفت: Craig Schmatz ارشد مهندس F-150. “ما واقعا می خواستم به افزایش قابلیت های آنها را به سازنده تر در کابین و همچنین راحت تر است.”

داخل 2021 فورد F-150 دوباره طراحی شده است که شامل ذخیره سازی بیشتر و فن آوری و همچنین برابر صندلی های تخت.

فورد

علاوه بر طراحی مجدد فضای داخلی خودرو فورد نیز ارائه شده است stowable دنده عیار است که اجازه می دهد تا برای یک سطح صاف بین مسافر و راننده برای لپ تاپ و یا نیازهای دیگر مانند امضای اسناد و مدارک.

هر دو صندلی جلو نیز می تواند برابر نزدیک به 180 درجه اجازه می دهد تا برای خواب راحت تر ترتیبات با توجه به فورد است.

قابل توجه ترین تغییرات در داخل کشور هستند و بزرگ در دسترس صفحه نمایش. آنها عبارتند از: جدید 12 اینچ سرگرمی صفحه نمایش در مرکز پانل ابزار به عنوان به خوبی به عنوان یک 12 اینچ تمام دیجیتال اطلاعات درایور های خوشه ای در پشت فرمان.

عملی رانندگی رایگان

صفحه نمایش بزرگتر در پشت فرمان به شما کمک در برقراری ارتباط با اختیاری hands-free driver-کمک به سیستم که شبیه به تسلا خلبان اتوماتیک و یا GM سوپر کروز.

“فعال درایو کمک” سیستم قادر به کنترل وسیله نقلیه و سرعت و ترمز و فرمان از طریق یک سیستم از دوربین و رادار و سنسورهای دیگر در 100000 مایل از قبل از نقشه برداری تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

مشتریان می توانند با خرید یک وانت با سخت افزار برای سیستم بعد از این سال, اما آنها را مجبور به صبر کنید تا زمانی سه ماهه سوم سال 2021 به استفاده از فن آوری است. فورد قصد دارد به انتشار نرم افزار در آن زمان برای فعال کردن فن آوری از طریق یک کنترل از راه دور و یا بیش از حد هوا به روز رسانی. آن را نیز می تواند نصب شده در نمایندگی.

این 2021 F-150 ویژگی های در دسترس stowable عیار است که چین به مرکز کنسول اجازه می دهد تا دسترسی به یک تخت داخلی سطح کار زمانی که در پارک.

فورد

این خودرو که قادر به بیش از حد هوا به روز رسانی فورد گفت: همچنین کلیدی خواهد بود برای کمک در تسریع ایمنی به یاد می آورد و ارتقاء دیگر.

“این می تواند کمک به انجام تعمیر و نگهداری پیشگیرانه آن را کاهش می دهد تعمیر سفر و این می تواند به ارائه عملکرد بهبود یافته گفت:” استوارت تیلور مدیر اجرایی شرکت اتصال در فورد.

جدید وانت نیز همراه با استاندارد اضافی و اختیاری ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از حوادث.

فورد تولید F-150 در گیاهان در دیربورن میشیگان و Claycomo میسوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de