فورد “ساخته شده برای امریکا” آگهی.

YouTube

فورد موتور است و با یک تبلیغ جدید کمپین برجسته این شرکت کار ساخت تجهیزات برای مراقبت از سلامت کارگران و نشان می دهد که آماده است تا برای از سرگیری خودکار تولید.

سه تبلیغ جدید لکه های که به اشتراک گذاری “ساخته شده برای امریکا” پیام نشان می دهد این خودروساز در حال توسعه تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و هواکش. این شرکت آماده به صورت مرحله به مرحله راه اندازی مجدد برای آمریکای شمالی تولید خودرو در روز دوشنبه پس از آن گیاهان بودند توقیف در اواخر ماه مارس به دلیل coronavirus.

این شرکت گفته است که قطعات آن به مراکز توزیع از سر گرفت کامل عملیات در آمریکای شمالی این هفته می گوید آن را بازگرداندن حدود 12000 کارمند که قادر به انجام شغل خود سایت. مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که چگونه فورد کارگران چرخد و شروع به ایجاد تجهیزات پزشکی و به معنای “[افتخار] انعطاف پذیری یک ملت آماده برای رویارویی با چالش های بازگشت به کار.”

فورد مشغول به کار با آژانس Wieden + Kennedy در این کمپین که شامل تبلیغات و رسانه های اجتماعی دارایی. این کمپین شامل صدای بازیگر برایان کرانستون را به صورت زنده از فورد سیستم عامل های اجتماعی بعد از ظهر چهارشنبه و در تلویزیون بیش از دو روز بعدی این شرکت اعلام کرد.

“در مجموع به عنوان یک کشور به عنوان ما را از طریق یک بحران شده است واقعا چشمگیر, چگونه انعطاف پذیر و قوی و انعطاف پذیر کارگران ایالات متحده شده اند” کومار Galhotra فورد رئیس جمهور آمریکا و بازارهای بین المللی گروه گفت: CNBC. “ما به سادگی می خواهید به آنها افتخار با این مبارزات و اعتصاب یک توجه داشته باشید از خوش بینی به این کشور بازگشت به کار پس از این دوره دشوار است.”

پس از آن گیاهان بودند توقیف فورد اعلام کرد که این امر تولید تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم برای مراقبت های بهداشتی کارگران به مبارزه با Covid-19. این شرکت اعلام کرد تولید بیش از 400 ، 000 قابل استفاده مجدد فولاد لباسهای ساخته شده از مواد مورد استفاده در ساخت کیسه های هوا و سایر دوام پارچه. هفته گذشته آن را آغاز ارائه شده تصفیه هوا ماسک طراحی شده توسط فورد به خط مقدم سلامت کارگران است.

علاوه بر این جنرال الکتریک و فورد انتظار می رود برای تولید 50,000 هواکش برای دولت ایالات متحده تحت دفاع تولید عمل برای $336 میلیون.

Galhotra گفت: PPE تولید خود ادامه خواهد داد در آینده نزدیک “تا زمانی که کشور به آن نیاز دارد.” او گفت: آن دسته از امکانات ایجاد شده در آن کارخانجات اما در عمل به طور کامل در خارج از طبیعی آن تولید ساختار.

در حالی که بسیاری از بازاریابان شیفت بودجه دور از تلویزیون فورد مدیر متحده بازاریابی مت VanDyke گفت: رسیدن و بینندگان تلویزیون است که در بالا در حال حاضر.

“شما ببینید این رتبه بندی که ما شده ایم گرفتن در رسانه ها است که ما تا به حال در جای خود نگه داشته در طول یک بحران در ابتدا رأی بودند تا 50% و 200% در اخبار, برنامه نویسی و سایر مناطق,” او گفت:. “در حالی که خیلی از برنامه نویسی ما از دست داده بود با توجه به مارس جنون رفتن و زندگی ورزشی اتفاق می افتد نه در رسانه ها است که در سمت چپ که آیا آن خطی تلویزیون و یا حتی دیجیتال و دیگر جریان انجام شده است تا به خوبی. این واقعا در مورد رسیدن به مخاطبان ما که در آن آنها در حال مصرف رسانه ای.”

این کمپین همچنین شامل فیلم جدید, که این شرکت در مخلوط با فیلم آرشیوی در راه است که به دنبال دستورالعمل های ایمنی.

“به جای tech مردم و روشنایی خدمه و دوربین اپراتورها و gaffers” VanDyke گفت: “شما در حال صحبت کردن در حدود یک فرد دوربین و یک میکروفون اپراتور و شاید یک مدیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی