فورد به دنبال تقویت Mustang Mach 1, یک رجعت به عصر طلایی اتومبیل های عضلانی

ناصرو | No comments

فورد است که احیای یک مدل شناخته شده از موستانگ به نام ماخ 1 نسخه عملکرد تسویه حساب خودرو که برای اولین بار عرضه در اواخر 1960s. شرکت منتشر شد در این تصویر تیزر از این خودرو 29 مه سال 2020 است.

فورد

فورد موتور احیای یک مدل شناخته شده از موستانگ به نام ماخ 1 نسخه عملکرد تسویه حساب خودرو که برای اولین بار عرضه در طول عصر طلایی اتومبیل های عضلانی در اواخر 1960s.

این شرکت تایید کرد بازگشت از وسیله نقلیه برای 2021 مدل سال با یک به طور طبیعی آسپيره 5.0 لیتری V8 موتور جمعه گفت: “درست می شود” به این خودرو عملکرد میراث. فورد کاهش یافته است به انتشار جزئیات خاص در مورد عملکرد و در دسترس بودن و انتظار می رود قیمت گذاری شده است.

عملکرد و مدل مانند ماخ 1 نیست بهترین فروشندگان اما مهم در نظر گرفته به عنوان “هاله” و یا “اعتیاد به مواد مخدره” وسایل نقلیه برای خودروسازان برای جلب توجه به تمام مارک ها و خودرو ترکیب اولیه.

این 2021 موستانگ Mach 1 انتظار می رود برای ارائه عملکرد بهتر نسبت به زمان موستانگ GT در 460 اسب بخار بود اما بیشتر قابل دسترسی است که موستانگ شلبی GT مدل که در حال بالا-عملکرد و پیگیری متمرکز خودرو که در بیش از $60,000.

فورد است که احیای یک مدل شناخته شده از موستانگ به نام ماخ 1. شرکت منتشر شد در این تصویر تیزر از این خودرو 29 مه سال 2020 است.

فورد

“ماخ 1 دارای جایگاه ویژه ای در موستانگ تاریخ و زمان را برای این نسخه ویژه به ادعای نقطه بالا در ما 5.0 لیتری V8 عملکرد صف و پاداش ما سخت ترین موستانگ علاقه مندان که تقاضا که سطح بعدی از قدرت و دقت و collectability” دیو Pericak مدیر فورد, آیکون, گفت: در یک نسخه.

بیش از 300,000 Mustang Mach 1 اتومبیل تولید شده اند از آنجا که اولین آن در سال 1969 با توجه به فورد است. این خودرو برای اولین بار قطع پس از نه سال. مدل بازگشت برای سال های 2003 و 2004 موستانگ مدل.

فورد همچنین با استفاده از “ماخ” نام موستانگ Mach-E all-برق متقاطع است که انتظار می رود به فروش بعد از این سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>