فورد راه اندازی درایور جدید سیستم برای رقابت با تسلا خلبان اتوماتیک و GM سوپر کروز

فورد می گوید آن فعال درایو کمک به سیستم اجازه خواهد داد که برای عملی رانندگی رایگان در بیش از 100 ، 000 مایل از تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

فورد

فورد موتور پاسخ به advanced driver-کمک به سیستم مانند تسلا خلبان اتوماتیک و جنرال موتورز سوپر کروز در حال راه اندازی به عنوان خودروساز معرفی مهم های جدید و یا دوباره طراحی وسایل نقلیه مانند تمام برقی Mustang Mach-E متقاطع.

این شرکت جدید “فعال درایو کمک” خواهد بود بخشی از خودروساز “Co-Pilot360” ایمنی و راحتی از فن آوری های. سخت افزار برای عملی رانندگی رایگان سیستم در دسترس خواهد بود به منظور برای اولین بار در ماخ-E بعد از این سال و به دنبال آن دیگر “انتخاب” وسایل نقلیه برای 2021 سال مدل فورد پنج شنبه اعلام کرد.

مشتریان باید صبر کنید تا سال آینده هر چند برای این فن آوری در دسترس خواهد بود در ماخ-E. متقاطع با توجه به شرکت خواهد بود “میان” وسایل نقلیه برای دریافت این سیستم در طول سه ماهه سوم سال 2021 از طریق یک کنترل از راه دور و یا بیش از حد هوا به روز رسانی و یا در نمایندگی.

سخنگوی فورد کاهش یافته است به نظر چه وسایل نقلیه دیگر این فناوری ارائه خواهد شد و همچنین زمان خود را. خودروساز F-150 است که به احتمال زیاد نامزد خوب است. فورد رونمایی دوباره طراحی نسخه وانت در هفته آینده با برق و معماری, و یا مغز خودرو که توسط یک کلید enabler برای چنین فن آوری.

فورد فعال درایو کمک شروع می شود نورد در انتخاب 2021 سال مدل فورد وسایل نقلیه و در دسترس خواهد بود در سراسر Mustang Mach-E صف.

فورد

فورد فعال درایو کمک را کنترل وسیله نقلیه و سرعت و ترمز و فرمان از طریق یک سیستم از دوربین و رادار و سنسورهای دیگر در بیش از 100 ، 000 مایل از تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است. سیستم طراحی و عملکرد بیشتر شبیه GM سوپر کروز از تسلا خلبان اتوماتیک.

هر دو جنرال موتورز و فورد سیستم تنها عمل قبل از نقشه برداری جاده ها. آنها همچنین با استفاده از مادون قرمز درایور دوربین رو روی ستون فرمان برای نظارت بر راننده توجه به امکان عملی رانندگی رایگان. تسلا سیستم ارائه می دهد قابلیت های بیشتر و در دسترس بودن اما استفاده از یک دوربین و رانندگان باید بررسی کنید با دست زدن به خودرو فرمان.

آنچه را جداگانه فعال راننده کمک از جنرال موتورز است سوپر کروز به گفته فورد مقامات خواهد بود که سیستم های دستگیره و تعامل با رانندگان. اصلی تفاوت فیزیکی فورد سیستم ارتباط با رانندگان از طریق دیجیتال درایور صفحه نمایش اطلاعات نه از طریق یک نوار نور در این خودرو به فرمان.

“مقدار زیادی از کار انجام شد و در این رابطه” دارن پالمر جهانی مدیر وسایل نقلیه الکتریکی باتری در فورد گفت: در طول یک جلسه رسانه. “ما متوجه شدیم از بررسی سیستم های فروش است که می توان آن را کمی گیج کننده به مشتریان است.”

پالمر گفت: سیستم “بسیار صاف” و به وضوح ارتباط برقرار, چگونه خودرو عامل است که “مهم برای ایجاد اعتماد به نفس.”

فعال درایو کمک در دسترس خواهد بود در سراسر Mustang Mach-E صف. فورد گفت: در دسترس بودن سیستم در دیگر nameplates متفاوت خواهد بود ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme