فورد فیات کرایسلر بازگشت به قبل از coronavirus سطح تولید

فورد آغاز از سرگیری تولید خودرو در ایالات متحده در 18 مه سال 2020 با کروناویروس جدید پروتکل های ایمنی مانند بهداشت ارزیابی تجهیزات حفاظت شخصی و تسهیلات تغییرات اجتماعی افزایش فاصله.

فورد

فورد موتور و فیات کرایسلر انتظار می رود به بازگشت به قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس تولید برنامه در ایالات متحده گیاهان در روز دوشنبه.

بازگشت شیفت که تایید شد جمعه یک نقطه عطف بزرگ برای خودروسازان آنها به عنوان تلاش برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای سود وانت و Suv ها.

“ما خوشحالیم که قادر به بازگشت به عادی ما عامل الگوی روز دوشنبه در ایالات متحده — که زودتر از انتظار — چون ما نیروی کار و تامین کنندگان قادر به پشتیبانی از” فورد سخنگوی Kelli Felker گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ایمنی نیروی کار ما همچنان اولویت ما است.”

فورد سهام شد تا حدود 2% صبح روز جمعه به $6.47. فیات کرایسلر سهام شد تا 0.6 ٪ به $9.41.

فورد افسر ارشد عامل جیم فارلی قبلا گفت که این شرکت قصد دارد تا خود را در آمریکای شمالی تولید بازگشت به قبل از همه گیر سطح ماه جولای 6. او گفت: این شرکت همچنان به سطح شیب دار تا عملیات در مکزیک که در آن این دو مجمع گیاهان.

فیات کرایسلر به گفته سخنگوی Jodi Tinson است بازگشت به قبل از همه گیر شیفت در مکزیک است. او کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آمریکای شمالی گیاهان بازگشت به تولید کامل خروجی.

فیات کرایسلر آخرین گیاهی برای بازگشت به قبل از همه گیر شیفت است بلویدر مجمع در ایلینوی که به تولید جیپ چروکی. گیاه دوم تغییر برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دوشنبه.

خودروسازان توقیف ایالات متحده گیاهان در ماه مارس به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. دیترویت خودروسازان شروع به از سرگیری تولید خودرو در 18 مه.

آخرین گیاهان در ایالات متحده به بازگشت برای فورد بود سوم تغییرات در گیاهان در شیکاگو در دیربورن میشیگان و Louisville, Kentucky. گیاهان در درجه اول ایجاد وانت و Suv ها.

جنرال موتورز قصد دارد برای بازگشت به آمریکای شمالی سطح تولید تا پایان ماه ژوئن اگر نه زودتر GM مدیر عامل و رئیس مری بارا ، یک سخنگوی جنرال موتورز تایید کرد که برنامه های جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme