فورد آدیداس و دنی پیوستن به لیست در حال رشد از شرکت های توقف Facebook هزینه تبلیغات

موسس و مدیر عامل Facebook مارک زوکربرگ صحبت می کند در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15 سال 2020 است.

Kuhlmann | کنفرانس امنیتی مونیخ

عمده تبلیغ در ادامه به پیوستن به “#StopHateForProfit” کمپین امیدوار کننده برای جلوگیری از صرف پول در Facebook تبلیغات در ماه جولای به فشار این شرکت به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش نفرت گفتار و اطلاعات غلط.

اگر چه این تبلیغ شامل برخی از بزرگ نام مارک های آنها لزوما بزرگترین spenders در Facebook در ایالات متحده به عنوان مثال هیچ یک از این برندها در بالا 100 spenders در Facebook در ایالات متحده آمریکا تا کنون در این سال با توجه به تجزیه و تحلیل بازاریابی شرکت Pathmatics.

رشد مبارزات انتخاباتی به نظر نمی رسد به مشکل سرمایه گذاران در روز دوشنبه به عنوان آنها فرستاده Facebook, سهام تا بیش از 2٪.

در اینجا مختصر و مفید از شرکت هایی که اعلام کردند که تعلیق تبلیغات در روز دوشنبه.

  • آدیداس و نایک تابعه را به حالت تعلیق در Facebook و Instagram تبلیغات در سطح جهانی از طریق پایان ماه ژوئیه. این شرکت گفت که آنها را “توسعه معیارهای خودمان را نگه دارید و هر یک از همکاران ما پاسخگو برای ایجاد و حفظ محیط امن.”
  • لوازم الکترونیکی مصرفی خرده فروش بهترین خرید را ” توقف تبلیغات در Facebook و Instagram شروع ژوئیه 1. این شرکت گفت که در حال حاضر مکث را از طریق جولای.
  • تمیز کردن عرضه غول Clorox توقف تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق دسامبر و تغییر خواهد کرد آگهی خود را صرف به رسانه های دیگر. آن را نیز جلوگیری از هزینه های Facebook مخاطبان شبکه.
  • Conagra, ساز, باریک, جیم, Duncan Hines و پم را متوقف آمریکا تبلیغات با Facebook و Instagram را از طریق 2020.
  • فست فود های زنجیره ای دنی را در پیوستن به این کمپین و تبلیغات در Facebook یا Instagram برای ماه جولای.
  • شیک, Playtex و آنهایی که صاحب Edgewell مراقبت شخصی گفت: این امر وقفه پرداخت می شود, شمال امریکا و اروپا تبلیغات برای آن بیش از 25 برندها در Facebook و Instagram آغاز روز شنبه تا اطلاع ثانوی. آن را نیز مکث هزینه Facebook مخاطبان شبکه.
  • فورد است که توقف در ایالات متحده آمریکا رسانه های اجتماعی تبلیغات برای 30 روز آینده به منظور حضور خود را در سیستم عامل این شرکت اعلام کرد.
  • HP متوقف خواهد شد ایالات متحده تبلیغات در Facebook تا زمانی که این شرکت را می بیند “قوی تر و امن سپاه پاسداران در محل این شرکت در روز دوشنبه گفت.
  • ورزشی ساز Puma گفت در توییتر آن را به پیوستن به “#StopHateForProfit” و کمپین “توقف تمام تبلیغات در Facebook و Instagram در طول ماه ژوئیه است.”

این شرکت ها بپیوندید, Coca-Cola, Diageo هوندا, Starbucks, ورایزون و Unilever, در میان دیگران. در برخی موارد شرکت ها نیز به حالت تعلیق آگهی و هزینه های دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی.

تحریم می آید بعد از یک گروه از سازمان های به نام در Facebook تبلیغ به توقف هزینه های خود را بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی در ماه جولای.

گروه های — ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک — متهم Facebook اجازه می دهد اجازه می دهد “نژادپرستانه و خشونت آمیز و verifiably غلط محتوا برای اجرای شایع در آن پلت فرم” اجازه دادن به پلت فرم خود را در “گسترده رای دهندگان سرکوب تلاش های هدفمند با استفاده از دروغ با هدف سیاه رای دهندگان” و “تحریک به خشونت علیه معترضان مبارزه برای عدالت نژادی در امریکا” در میان دیگر ادعا می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de