مولی کوک و پل Volberding

منبع: مولی کوک و پل Volberding

دکتر پل Volberding و دکتر مولی کوک در میان صدها نفر از متخصصان پزشکی که خود را به طور غیر منتظره ای در خط مقدم از اپیدمی ایدز در 1980s. به عنوان پزشکان جوان در سن فرانسیسکو زن و شوهر درمان برخی از بیماران اولین با یک زن مرموز و به شدت کشنده — virus.

در حال حاضر آنها پناه در محل در سان فرانسیسکو در این میان یکی دیگر از عمده شیوع بیماری.

آن را بازگرداندن سیل خاطرات.

Covid-19 یک نوع بسیار متفاوتی از ویروس نسبت به ویروس HIV که پیشرفت به ایدز است. آن است که به مراتب کمتر انتقال از Covid-19 مراتب کندتر به توسعه و نیز به مراتب کشنده تر در ارتفاع آن. اما درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر مانده اند با بسیاری از سان فرانسیسکو دیرین ساکنان آن از جمله پزشکان.

در سال 1980 این شهر به طور مداوم تا به حال بالاترین نرخ سرانه HIV موارد است. از آنجا که ساکنان می گویند آن را ایجاد یک خط ارتباطی بین بهداشت عمومی و پزشکان و جامعه گسترده تر است که هرگز شکسته شده است.

“رفتن را از طریق این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد تا احشایی, خاطرات احساسی HIV گفت:” باربارا ولز Seegal یک دیرین سان فرانسیسکو ساکن در دهه شصت. “بسیاری از ما از دست عزیزان من از تعدادی از دوستان خوب. آن واقعا هرگز می رود.”

برای ولز Seegal این اپیدمی اچ آی وی تبدیل شد شخصی که یک دوست نزدیک قرارداد این ویروس در اوایل دهه هشتاد. مرگ او در سن 30 سالگی در سال 1986 و شریک زندگی خود را فوت کرد یک سال بعد. در این مراسم یادبود او در مورد آوردن جامعه خود را از دوستان هم سال بعد. “تعداد کمی از آنها به من نگاه کرد” او به یاد می آورد. “و از آنها خواسته می شود که در سال آینده برای ما؟”

ولز Seegal و بسیاری از ساکنان تماشا به عنوان شهر پزشکان مشغول به کار خستگی ناپذیر سعی کنید برای کمک به این بیماران دانستن است که آنها نمی تواند انجام دهد بسیار است.

این شهر در نهایت در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده برای تلاش های خود را. هنگامی که این بیماری همه گیر را زمین صفر امروز از آن فقط چند صد موارد جدید سال تا کنون به لطف خلاقیت از بخش بهداشت محلی.

در میان دیگر پیشرفت های سان فرانسیسکو پیشگام این ایده است که بیماران مبتلا به HIV باید شروع داروهای ضد ویروسی به عنوان به زودی به عنوان آنها تست مثبت به جای انتظار برای سیستم ایمنی بدن به طور نهفته است.

“من در عشق با سان فرانسیسکو مدل” دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نیویورک تایمز در سال 2015. “اگر آن را نگه می دارد به انجام آنچه در آن در حال انجام است, من یک احساس قوی است که آنها موفق خواهد بود در پایان دادن به این بیماری همه گیر به عنوان ما آن را می دانم.

ولز Seegal است که به خوبی آگاه است که تاریخچه آن باقی مانده است یک منبع غرور و افتخار است. “ما باید این میراث را به عنوان یک شهر” او به من گفت. “و آن را به سمت چپ ما با این احترام فوق العاده ای برای ما در بخش بهداشت و درمان.”

نه ضعف — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است

در سال 2020 به عنوان کشور جنگ coronavirus سان فرانسیسکو است مراتب بهتر از بسیاری دیگر از شهرهای آمریکا است. نیویورک در حال حاضر در حدود 10 برابر بیشتر Covid-19 مورد از کل ایالت کالیفرنیا حتی اگر این دو شهر بودند گردن و گردن در اوایل ماه مارس.

منهتن است بزرگتر و متراکمتر اما عامل دیگر برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این است که در سان فرانسیسکو سیاستگذاران صادر خیلی زود پناهگاه در محل سفارشات نسبت به بقیه کشور است. و ساکنان آن بیشتر به نظر می رسد چسبیده با آنها.

مرد پیاده روی سگ خود را در گذشته یک مرد بی خانمان در خواب زیر یک پیام نقاشی بر روی یک سوار کردن فروشگاه در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در طول رمان شیوع کروناویروس.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در حال حاضر به عنوان دیگر نقاط کشور عجله ای برای بازگشایی, سان فرانسیسکو است که به آرامی و با دقت کاستن از محدودیت های راهنمایی مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی. نظرسنجی ها نشان می دهد که شهروندان تا حد زیادی حمایت از سیاست: تنها 11 درصد از ساکنان این شهرستان دیدن یک نیاز فوری برای پایان دادن به پناهگاه در محل.

هنوز هم وجود دارد جدید Covid-19 موارد روزمره در سان فرانسیسکو اما این تعداد هنوز قریب به اتفاق بیمارستان.

این یک واقعیت است که شده است از دست رفته در این نسل از پزشکان که درمان بیماران مبتلا به HIV از جمله دکتر Volberding که در حال حاضر مدیر ایدز موسسه تحقیقات.

“بسیاری از سان فرانسیسکو پزشکان پریدن به کمک HIV,” او گفت:. “و در حال حاضر ما در حال گرفتن یک شهرت خوب برای اینکه به سرعت پاسخگو وقتی که می آید به این زمان بحران است.”

در نظر گرفتن حریم خصوصی به طور جدی

یکی دیگر از درس بزرگ از اپیدمی ایدز درگیر چگونه بهداشت عمومی گنجانیده دیدگاه از آزادی های مدنی و حقوق خصوصی گروه.

در ایالات متحده ایدز در درجه اول تحت تاثیر گروه های به حاشیه رانده شده به ویژه گی مردان و تزريقی. پس از آن مهم و حیاتی است که متخصصان پزشکی حفظ گمنامی در هر کجا که ممکن است.

که تفکر منجر به “HIV استثنایی” یک اصطلاح است که دانشگاهیان مانند پستچی دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا را رونالد بایر باید مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف این مفهوم است که خوب سیاست حفظ حریم خصوصی و عمومی بهداشت و درمان سیاست شد و در همان طول اپیدمی اچ آی وی.

“در آن سال های اولیه بیماری ایدز قبل از وجود دارد بسیار موثر درمان وجود دارد یک ترس بزرگ نظارت خواهد بود معکوس” گفت: استاد بایر. “وجود دارد یک نگرانی است که اگر مردم احساس آنها ممکن است گزارش با نام به سلامت عمومی آنها ممکن است تمایلی به رفتن به دکتر و گرفتن تست شده است.”

یک تصویر از ویروس اچ آی وی گرفته شده با ميکروسکوپ الکترونی عبوری.

BSIP/UIG | گتی ایماژ

بسیاری از پزشکان در درمان بیماران مبتلا به HIV به یاد بیاورید که آنها گام خود را برای حفظ حریم خصوصی بیمار. دکتر کوک و دکتر Volberding به یاد بیاورید که در سان فرانسیسکو توسعه کل سیستم در اطراف ناشناس تست بود که دستیابی به موفقیت با توجه به اینکه برخی از بیماران تمایلی به دنبال مراقبت های پزشکی – ترس که آنها خواهد بود در خواست روند. “کسانی از ما در این بیماری همه گیر شد واقعا حساس که در مورد” دکتر گفت: Cooke. “آن را تقریبا به یک گسل. به دنبال بازگشت ما کار می کرد می تواند با بهداشت عمومی بیشتر است.”

“ما واقعا آگاهانه از محرمانه بودن واقعا برای اولین بار من می توانید به یاد بیاورید در پزشکی حرفه ای” یاد می آورد دکتر دیوید براون استاد پزشکی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که در درمان بیماران مبتلا به HIV در سان فرانسیسکو در دهه هشتاد. “در گزارش نتایج آزمایش های قبل که ما را ترک یک پیام در یک پست صوتی. اما ما آموخته است که به حفظ حریم خصوصی بسیار جدی تر در طول اچ آی وی است.”

همه این مسائل — که ظهور کرده یک بار دیگر در طول Covid-19 بحران — مجبور بهداشت عمومی و گروه های آزادی های مدنی به کار با هم و پیدا کردن دو طرف رضایت بخش راه حل های. برای شهر سان فرانسیسکو که معروف قهرمانان آزادی های مدنی پزشکان و بهداشت عمومی ادارات آموخته است که چگونه به تعادل دو طرف است.

“من آگاه نیست تنها یک مورد که در آن یک بیمار نام گزارش CDC استفاده شد و در هر راه های مخرب,” دکتر گفت: Volberding. “آنها انجام یک کار خوب است.”

‘زخم که ما هنوز’

دکتر باب Wachter که در حال حاضر رئیس گروه پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو آغاز درمان بیماران مبتلا به HIV در سال 1983 زمانی که او وارد شهر به شروع اقامت طب داخلی خود را. او بسیار نوشته چگونه نهفته است که او شخصا و چگونه آن را تبدیل آموزش پزشکی به طور گسترده تر.

تقریبا سی سال بعد او در حال حاضر کار را از طریق استراتژی برای UCSF پاسخ به Covid-19. او به رسمیت می شناسد که شهر سلامت سیستم نشده است هولناک با موارد فقط رتبهدهی نشده است. در نظر او, که در بخش های بزرگ به این دلیل که شهر گذاران مایل به گوش دادن به کارشناسان علمی که به آنها هشدار داد در مورد Covid-19 اوایل.

“من فکر می کنم آن را تا حدی بود زخم که مردم اینجا هنوز باید در مورد آنچه که یک بیماری ویروسی هنوز هم می توانید انجام دهید برای یک جامعه,” او گفت:. “نیروی حیاتی از منطقه خلیج که ما اعمال می شود راه بازگشت در دهه هشتاد و نود به اطلاعات و استفاده از آن را ملاحظه گیری.”

آن را به یک تجربه است که فراموش شده در جامعه پزشکی حتی به این روز است.

“تمام شهر می داند آنچه در آن مانند به نظر می رسد اگر یک ویروس طول می کشد خاموش — و من گمان می کنم که به برخی از شجاعت به ما رهبر سیاسی” دکتر گفت: Wachter. این بود که هیچ نظری در خطر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی