فلوریدا گزارش نزدیک به 11,500 جدید کروناویروس موارد شکستن یکی دیگر از رکورد روزانه به عنوان میامی تحمیل حکومت نظامی

یک زن به نظر می رسد از طریق شمشیربازی در کنار علامت نشان می دهد که ساحل است به طور موقت بسته در جنوب پوینت پارک در ژوئیه 04, 2020 در ساحل جنوبی محله Miami Beach, Florida.

صخره هاوکینز

فلوریدا در روز شنبه گزارش داد حداقل 11,445 جدید کروناویروس موارد دولت بیشترین تعداد روزانه موارد تا کنون با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت فلوریدا سلامت.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 190,000 مردم در دولت و حداقل 3,700 نفر کشته شده اند. موارد جدید در فلوریدا که با افزایش 67% بر اساس هفت روز به طور متوسط.

فلوریدا گزارش روز شنبه که 14.1 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بودند و بالاتر از 5% آستانه است که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند به عنوان یک سطح امن برای, دولت برای بازگشایی کسب و کار. کسانی که تست مثبت در فلوریدا تمایل به جوان با متوسط سن 35 از شنبه.

هر چند مرگ و میر ناشی از این ویروس در فلوریدا باقی مانده اند در رو به پایین, مسیر, جراح عمومی دکتر جروم Adams هشدار داده است که مرگ و میر تاخیر موارد جدید و یک تصویر واضح تر ممکن است نه ظهور به مدت دو هفته یا بیشتر.

حتی به عنوان فلوریدا گزارش ثبت مورد شماره Gov. ران DeSantis گفته است او نمی خواهد نزدیک کسب و کار دوباره و بارها حاضر به منظور یک ایالت دستور ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس هر چند فرماندار نشان داده است که فلوریدا نمی خواهد حرکت رو به جلو با بازگشایی برنامه در حال حاضر.

فلوریدا شامل تقریبا 20 درصد از موارد جدید در ایالات متحده است که در حال خونتان در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. ملت گزارش داد بیش از 52,000 موارد جدید از جمعه برای سومین روز متوالی در تعداد بیش از 50 ، 000. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد این هفته که موارد جدید می تواند بیش از 100 ، 000 در روز است.

دولت های محلی در فلوریدا در حال گرفتن بیشتر اقدامات تهاجمی. میامی-Dade و Broward شهرستان اعلام کردند که بسته شدن سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. میامی-Dade, فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان نیز تحمیل یک شبه حکومت نظامی از 10 شب تا 6 صبح تا اطلاع ثانوی و خواهد شد برخی از کسب و کار است که بازگشایی در ماه ژوئن.

“این حکومت نظامی به معنای متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez در بیانیه ای گفت.

میامی-Dade و Broward نیز اعلام کرده اند سفارشات نیاز مردم را به پوشیدن ماسک ،

معاون رئیس جمهور مایک پنس که بازدید تمپا در پنجشنبه ستایش فرماندار فلوریدا برای “نوآورانه” پاسخ به همه گیر و گفت که فلوریدا است که در یک “مکان بسیار بهتر است” به مبارزه با شیوع فعلی. پنس به تعویق افتاد کمپین حوادث در فلوریدا به دلیل افزایش موارد مثبت وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و خواستار دولت فدرال به دستور پوشیدن ماسک در سراسر کشور.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که هنوز برنامه ریزی در جکسون ویل فلوریدا در پایان ماه اوت هر چند جکسون جمع آوری اعانه داده اند که اهدا کننده پول است که در برگزاری با توجه به نگرانی در مورد افزایش coronavirus موارد است.

متخصص بیماری های عفونی Aileen مارتی جمعه هشدار داد که فلوریدا بود “رفتن از یک میلیون مایل در ساعت در جهت اشتباه” در برخورد با این بیماری همه گیر و گفت: ساکنان نیست در پی دستورالعمل های بهداشتی به سرعت گسترش یافته است.

“این کاملا چیز غمگین ترین وضعیت غیر ضروری که ما در حال پیدا کردن خود را در” مارتی گفت: در مصاحبه با “فردا صبح.” “و آن را behaviorally هدایت می شود.”

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 2.7 میلیون عفونت پس از همه گیر ضربه زدن به ملت و حداقل 129,509 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر