پنج چیز که سرمایه گذاران در حال تماشای به عنوان جنرال موتورز و فورد گزارش coronavirus زده درآمد

فورد آغاز از سرگیری تولید خودرو در ایالات متحده در 18 مه سال 2020 با کروناویروس جدید پروتکل های ایمنی مانند بهداشت ارزیابی تجهیزات حفاظت شخصی و تسهیلات تغییرات اجتماعی افزایش فاصله.

فورد

Coronavirus همه گیر آورده ایالات متحده در صنعت خودرو متوقف بر خلاف هر رویداد پس از جنگ جهانی دوم است. کارخانه بودند توقیف صدها هزار نفر از کارکنان گذاشته شد و هیچ وسایل نقلیه جدید نورد ایالات متحده در خطوط مونتاژ به صورت تقریبا دو ماه شروع و در اواخر ماه مارس است.

BofA اوراق بهادار تحلیلگر جان مورفی توصیف شده در سه ماهه دوم با عنوان “به احتمال زیاد سخت ترین در تاریخ مدرن” برای صنعت خودرو به عنوان شرکت “دست و پنجه نرم, نزدیک به صفر درآمد محیط زیست برای چند ماه.”

دیگر سرمایه گذاران و مدیران با خودروسازان به نام سه ماهه دوم “بی سابقه” و به احتمال زیاد بدترین سه ماه از سال است.

دیترویت خودروسازان این هفته همه می رود به گزارش زیان. جنرال موتورز است که برای اولین بار عمده ایالات متحده خودروساز گزارش درآمد سه ماهه پیش بینی شده است به از دست دادن $2.9 میلیارد هنگامی که آن را انتشار نتایج آن صبح روز چهارشنبه با توجه به اجماع تحلیلگران بررسی FactSet.

فورد موتور که گزارش درآمد سه ماهه دوم پس از بازارهای نزدیک پنج شنبه انتظار می رود به آن می گویند از دست داد $4.9 میلیارد دلار است. تحلیلگران تخمین می زنند که فیات کرایسلر که گزارش صبح روز جمعه از دست داد 2.3 میلیارد دلار.

به عنوان دیترویت خودروسازان گزارش سه ماهه دوم نتایج شروع چهارشنبه با جنرال موتورز با درآمد نیست تنها چیزی که سرمایه گذاران خواهد بود. در اینجا دیگران:

سوختگی نقدی و نقدینگی

پول نقد باقی مانده است شاه برای صنعت خودرو به عنوان شرکت تلاش برای مدیریت از طریق بحران و جبران سود از دست رفته و تا سطح شیب دار تولید خودرو.

“انتظارات بدیهی است که بسیار کم با توجه به حجم خیلی بد بود” مورنینگ تحلیلگر دیوید Whiston گفت CNBC. “بزرگترین چیزی که من در مورد مراقبت است چقدر بد شد نقدی سوزاند.”

جنرال موتورز گفت: این انتظار می رود به صرف بین 7 میلیارد دلار و 9 میلیارد دلار در سه ماهه دوم. که تا حدی مشروط به نرخ ماهانه ایالات متحده فروش انداختن به 8 میلیون به 10 میلیون که فقط رخ داده است در ماه آوریل است. که می تواند به معنای کمی کمتر سوختگی نقدی برای جنرال موتورز با توجه به Whiston.

Coronavirus همه گیر هزینه GM $1.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول سود قبل از بهره و مالیات. خودروساز بود $33.4 میلیارد دلار در خودرو پول نقد برای شروع سه ماهه دوم.

فورد سوخته از طریق $2.2 میلیارد دلار پول نقد در طول سه ماهه اول. آن را ارائه نمی دهد یک پیش بینی برای سه ماهه دوم دیگر از آن انتظار تعدیل سود قبل از مالیات به از دست دادن بیش از 5 میلیارد دلار. آن را به حال خودرو نقدینگی از $35.1 میلیارد دلار برای پایان دادن به سه ماهه اول.

فیات کرایسلر حدود 5.5 میلیارد (5.1 میلیارد یورو در طول سه ماهه اول مربوط به این بیماری همه گیر.

GM گزارش $294 میلیون دلار سود در سه ماهه اول در مقایسه با ضرر و زیان 2 میلیارد دلار برای فورد و 1.8 میلیارد برای فیات کرایسلر.

بدهی

هر دو جنرال موتورز و فورد تقریبا دو برابر شده خودرو خود را بدهی به 30 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول برای کمک به تقویت ترازنامه خود را دریافت و از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

وال استریت خواهد بود که به تماشای چگونه به سرعت می تواند شرکت را در بازپرداخت آن بدهی و بازگشت به حالت عادی سطح بدهی.

“در نهایت چیزی که من می خواهم به می دانم که چقدر از بدهی می توانید آنها پرداخت تا پایان سال,” Whiston گفت. “چه ساختار سرمایه رفتن به نگاه در پایان سال؟”

2021 فورد F-150 محدود

فورد

رویترز هفته گذشته گزارش فورد به دست آمده است تعهدات به اندازه کافی از رابطه بانک ها به گسترش بلوغ حداقل 90 ٪ از $5.35 میلیارد گردان وام برای یک سال.

فیات کرایسلر به حال حدود 16.7 میلیارد دلار (14.2 میلیارد یورو) بدهی به پایان سه ماهه اول از 15 میلیارد دلار (12.8 میلیارد یورو) برای شروع این سال است.

سطح موجودی

خودروسازان تولید شده اند وسایل نقلیه در سراسر ساعت در برخی از گیاهان به restock فروشنده موجودی با سود وانت و Suv ها که باقی مانده اند در تقاضای بالا از طریق این بیماری همه گیر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از نورد خاموش شدن خودکار گیاهان در سراسر جهان شروع در سه ماهه اول و در ادامه از طریق خیلی از دوم. کارخانه در ایالات متحده آمریکا آغاز شد بازگشایی در اواسط ماه مه. خودروسازان در ادامه به سطح شیب دار تا تولید.

“ما معتقدیم که کلید تم برای فورد/GM 2Q EPS تماس خواهد بود که چگونه آنها pivoting از دفاع به جرم در میان بهبود پایان بازار ثبات” کردیت سوئیس تحلیلگر دن لوی نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

ایران خودرو کارگران اعضای ترک فیات کرایسلر اتومبیل وارن کامیون گیاه پس از کار شیفت چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در Warren, Mich.

پل Sancya | AP

یکی دیگر از نسبی یا کامل خاموش کردن گیاهان می تواند ویرانگر به این صنعت است.

یک نگرانی عمده برای خودروسازان بالا است غیبت صدمه زدن به تولید. بسیاری از کارکنان در حال کار از دست رفته است که این باعث ایجاد مشکل در خطوط تولید در کشورهای که در آن Covid-19 موارد در حال افزایش.

بازیابی

بسیاری از سرمایه گذاران در حال نوشتن سه ماهه دوم و به دنبال هر گونه بینش در چه مدت آن را صنعت به بهبود و بازگشت به “طبیعی است.”

“با توجه headwinds در سال 2020 اکثر سرمایه گذاران (و یا به نمایشگاه چند که در مورد مراقبت از میراث oem ها) به دنبال 2021,” تحلیلگر بارکلیز Brian A. Johnson نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید تماس سه ماهه دوم یک “پرتاب-دور.”

مورنینگ نمی کند انتظار می رود تقاضای جهانی برای رسیدن به “بیشتر از سطح نرمال” تا 2023.

تحلیلگران انتظار ندارند خودروسازان برای بازگرداندن درآمد ارشاد برای سال به عنوان آن باقی مانده است بسیار فرار.

مشکلات بالقوه باقی مانده از سال شامل افزایش Covid-19 مورد منجر به نسبی یا کامل خاموش شدن ناگهانی از گیاهان; درست یا کاهش تقاضای مصرف کننده; قطعات و کمبود در میان دیگر مسائل بالقوه.

هزینه برش

وال استریت نگران است به شنیدن این که آیا خودروسازان باید شناسایی هر گونه هزینه اضافی-برش فرصت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی گفت: سرمایه گذاران هنگام بحث در سه ماهه اول درآمد که این شرکت تا به حال شناسایی شده حدود 2.2 میلیارد دلار (2 میلیارد یورو) در عملیاتی برای کاهش این سال آن را به عنوان reevaluates جهانی خود را کسب و کار با توجه به Covid-19. که علاوه بر کاهش هزینه های سرمایه ای در حدود 1.1 میلیارد دلار (1 میلیارد یورو) است.

فورد است که در میان 11 میلیارد دلار طرح تغییر ساختار از طریق اوایل 2020s که این شرکت گفت: همچنان در مسیر. فورد نیست انتشار یک هدف برای هر گونه پس انداز اضافی اما گفت: کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش هزینه های سرمایه ای در میان دیگر تلاش برای کاهش هزینه ها.

PSA مدیر عامل کارلوس تاوارس و FCA مدیر عامل مایک مانلی لرزش دست ها پس از امضای یک ترکیب توافق که منجر به ایجاد جهانی چهارم-بزرگترین خودروساز جهانی از نظر فروش سالانه (8.7 میلیون وسایل نقلیه).

FCA

“وجود دارد که یک حقیقت درست است ؟ هدر ندهید یک بحران” فورد مدیر عامل جیم هاکت گفت: سرمایه گذاران هنگام بحث در مورد این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد

جنرال موتورز است “به شدت کاهش می یابد” آن هزینه های جاری و استفاده از “صفر-بودجه بندی بر مبنای رویکرد” CFO Dhivya Suryadevara گفت: سرمایه گذاران در ماه آوریل است. او گفت: قابل توجه اقدامات شامل “کاهش قابل توجهی به تبلیغات ما و دیگر اختیاری صرف جبران deferments و برخی از کارکنان furloughs.”

جنرال موتورز با توجه به Suryadevara گفت: انتظار می رود در حال انجام هزینه های نقدی از جمله مالیات بر منافع و حقوق بازنشستگی به حدود 2 میلیارد دلار در هر ماه.

او گفت: جنرال موتورز است که قبلا اعلام چندین ساله هزینه-برش برنامه ای برای از بین بردن حدود 6 میلیارد دلار هزینه از طریق 2020 باقی مانده “در مسیر” از جمله 300 میلیون دلار در سه ماهه اول این سال است.

“اقدامات ما در حال گرفتن موقعیت ما برای بیرون آمدن از این رکود قوی و اجازه می دهد تا ما را به سرمایه گذاری در بهبود و آینده و فرصت ها” Suryadevara گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme