تناسب اندام استودیو حرکت کلاسهای خارج از منزل برای جبران درآمد از دست رفته به همه گیر

یک BronCore تناسب اندام bootcamp در بوستون عوام.

برون Volney

یعقوب Gise باز یک بدن متناسب و آموزش حق رای دادن در سانتا مونیکا کالیفرنیا در ماه نوامبر. توسط مه گل سرسبد ایالات متحده استودیو از زنجیره جهانی تا به حال فقط سودآور تبدیل شده است.

Gise حال سفر به استرالیا که در آن بدن مناسب آموزش شروع به یادگیری طناب بنابراین او نشئه به سرمایه گذاری از زمان و منابع شروع به پرداخت کردن. هزینه های عملیاتی برای محل بالغ بر حدود 42,000 یک ماه برای اجاره مربیان و تجهیزات.

سپس coronavirus آمار و ترین امکانات تمرین در ایالات متحده مجبور شدند به شاتر. Gise چرخد و به دوره های آنلاین, اما این کافی نیست — او در آوردن تنها در $8,000 یک ماه کمتر از یک ششم از آنچه او در ماه مارس است.

“من صعود این کوه بزرگ و سفر به کشورهای مختلف و انجام تمام این مسائل به آن را دریافت در اینجا” Gise گفت. “راست به عنوان آن شروع به سودآور باشد و بسیاری از franchisees علاقه مند بودند, همه چیز تعطیل است.”

صنعت تناسب اندام گرفته است یک ضربه بزرگ به عنوان متحده در تلاش برای کاهش گسترش Covid-19 مجبور آجر و ملات امکانات به نزدیک است. حدود وجود دارد 62.4 میلیون عضو از باشگاه های بهداشتی در آمریکا در سال 2019 با توجه به بین المللی سلامت راکت & Sportsclub ارتباط با صنعت به تازگی به ارزش $34 میلیارد دلار با توجه به لک لک گرمسیری جهان است.

بازار به سرعت در حال کوچک شدن است. Classpass, یک بازار آنلاین است که متصل studios کاربران و گفت: 95 درصد از درآمد خود را خشک شده در مارس با توجه به این ویروس و 53 درصد از کارکنان آن گذاشته شد یا furloughed. چرخ لنگر یک دوچرخه سواری استودیو و Solidcore یک پیلاتیز استودیو گذاشته تقریبا همه کارکنان خود را به دلیل بیماری همه گیر. طلا ورزشگاه و 24 ساعت تناسب اندام برای ورشکستگی زمینه.

به ساحل تا خود بیمار کسب و کار, بدنسازی, صاحبان مصرف آنها را به خیابان ها. برگزاری کلاس های خارج از منزل را فراهم می کند این استودیو در میان گذشته برای به دست آوردن مجوز برای بازگشایی در بسیاری از کشورهای جایگزین برای کمتر سودآور آنلاین ارائه شده است.

کار آن را در خارج از درب

در هر شب در 7 بعد از ظهر یک گروه هشت شرکت کنندگان treks به پشت بام از Firehouse تناسب اندام استودیو در فیلادلفیا. هنگامی که وجود دارد این گروه partakes در چه studio صاحب دانا Auriemma به نام “greatest hits” ترکیبی از کلاس های او به طور معمول ارائه می دهد.

“آنچه ما انجام می دهیم این است که ما گرد هم آوردن برخی از بهترین حرکت می کند که مشتریان را در ما مت مبتنی بر مجسمه سازی کلاس” او گفت:.

یک ایستگاه اتش نشانی تناسب اندام استودیو کلاس بر روی پشت بام.

دانا Auriemma

Auriemma گفت: این کلاس است که عمدتا از مخلوط مجسمه سازی با لمس قلب با استفاده از کمتر غرفه از حد نرمال بود اما مهم شامل برخی از اقلام بنابراین مشتریان می توانید کار کردن با بیش از وزن بدن خود را — چه آنها محدود شده است در خانه. آنها برداشت از غرفه های است که بسیار آسان برای حمل به سقف و به راحتی می توان مقادیر است.

او همچنین با صاحبخانه برای اطمینان اجتماعی فاصله محدود کردن ظرفیت به مردم اجازه می دهد بیش از 6 پا از فضا. حتی به لحاظ اجتماعی فاصله فرد در تمرین Auriemma گفت: کمک می کند تا تناسب اندام استودیو مانند او تنوع بخشیدن به منابع درآمد در طول بیماری همه گیر.

Gise همچنین با اشاره به ارزش مالی از یک کلاس به عنوان کالیفرنیا و سانتا مونیکا محدودیت اجازه می دهد او را به آموزش داخل کلاس با تنها 18 نفر در مقایسه با 40 قبل از همه گیر.

تدریس کلاس های خارج از منزل در حال حاضر با تصویب این شهرستان سانتا مونیکا دیده است و افزایش بهره. او به ارمغان می آورد مقادیر غرفه برای تمرین. یک زن آمد به کلاس پس از, پس از انجام یک گروه تمرین و یا لمس یک وزن در چهار ماه. بعد از آن او خریداری یک سال عضویت.

از روند نیز به افزایش برخی از کلاس های تناسب اندام است که مدت طولانی است که به تدریس خارج است.

برون Volney که اجرا می شود “12-پا اردوگاه بوت” از طریق برون هسته تناسب اندام در بوستون عوام می گوید او شده است از دیدن چهره های جدید در, هوای آزاد, تمرینات به تازگی و او امیدوار است او در حال رشد پایه مشتری خود ادامه خواهد داد و پس از همه گیر.

اما حتی او ساخته شده است که تغییرات برای اطمینان از سلامت عمومی دستورالعمل خواهد بود در تمام اوقات حفظ شود.

اعضای جدید در حال ارسال پیام های متنی قبل از کلاس گفتن آنها را که در آن نقطه است که هیچ کس نزدیک تر از 12 پا Volney گفت. او گفت: او اجتناب از استفاده از مواد برای اطمینان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

در پایان هر بوت کمپ Volney دست از آنچه که او “طلای مایع”: یک سرنگ ضد عفونی کننده دست.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که مردم وجود دارد و آنها هرگز احساس در معرض خطر” Volney گفت. “شما در حال رفتن به یک فضای که خود را برای رفتن به منطقه ایمنی اساسا.”

همکاری های جدید در فرم

لورن اوون منجر اجتماعی فاصله زومبا کلاس در پارکینگ سواحل تغذیه.

حسن نیت ارائه میدهد سواحل تغذیه

لورن اوون بود در انتظار به آموزش زومبا در یک استودیوی رقص در سنت کلر شرس, میشیگان, اما امکانات ورزش باز نیست و در عین حال تحت رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer باشد. او هنوز هم می خواستم به سرب کلاس بود اما احساس زوم-خستگی همراه با دانش آموزان خود را.

اوون خوشبختانه تصادفا در یک درخواست از صاحب سواحل تغذیه به دنبال تناسب اندام مدرسان برای تدریس در کلاس های پارکینگ خود را. سواحل متخصص تغذیه در کم کالری چای و پروتئین می لرزد اغلب گرفته شده قبل و بعد از تمرینات پس اوون و فروشگاه ساخته شده است توافق: کلاس هزینه 20 دلار با یک چای و لرزش از کسب و کار گنجانده شده است. سواحل تغذیه می شود 12 دلار و اوون می شود $8.

“وجود دارد نه به اندازه رفاقت بیش از زوم به عنوان وجود دارد در فرد” اوون گفت. “هنگامی که من تو را دیدم … من می توانم تدریس کلاس من شروع به پریدن کرد بر روی آن چون من خیلی هیجان زده برای تدریس در فرد دوباره به خاطر من می دانم که این فقط خیلی بهتر است.”

اون تا به حال به rejigger کلاس های خود را به کار در خارج در گرما با تغییر آهنگ ها و اضافه کردن بیشتر و مکرر می شکند. اما اون گفت اجتماعی و مالی فرصت ایجاد شده از طریق قادر به تدریس در شخص دوباره ساخته شده تغییرات و زمان اضافی به ارزش آن است.

علاوه بر همکاری های جدید و موافقت نامه های تناسب اندام استودیو در حال پیدا کردن کمک در جاهای دیگر. جمع آوری کمک های مردمی صفحات باز شده برای تمرین و امکانات در سراسر کشور برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور.

اندی Weighill مدیر عامل شرکت ساحل مرکزی YMCA در سالیناس کالیفرنیا گفت: Y دریافت کمک های مالی از جامعه پایه است که اجازه آن را به نگه دارید تا هوای آزاد, ورزش, کلاس ها و همچنین خدمات دیگر مانند کمپ ها و برنامه های تحویل غذا.

Auriemma است که به دنبال گسترش ایستگاه اتش نشانی است, هوای آزاد, دوره های پس از او در آینده علاوه بر این — یک کلاس در طول روز — خواهد بود در یک فضای متعلق به یک نوار شراب که تنها بعد در روز. این همکاری یک پوشش نقره ای از همه گیر او گفت: به عنوان کسب و کار در حال حاضر یک رابطه کاری است که می تواند تکامل را به ارائه بسته در آینده است.

“این آسان به کمی ضعف تمام محدودیت ها و تمام گمنام,” Auriemma گفت. “به منظور حفظ و رفتن شما فقط فکر می کنم در مورد همه فرصت هایی که وجود دارد خارج وجود دارد و همه از درب جدید که ممکن است باز کردن برای ما در آینده است.”

مشتریان پاسخ مثبت

گرفتن یک گروه با هم دارای مزایای جنبی. Auriemma اشاره کرد تعداد زیادی از لبخند است که می توان از طریق ماسک.

“برای مشتریان در یک استودیو گم شده است که استودیو هم است از دست دادن بزرگ از جنبه اجتماعی زندگی خود و تمام عاطفی و روانی مزایای ورزش” Auriemma گفت. “واقعیت این است که در بیرون به ما می دهد یک خروجی را که به مردم فوق العاده است برای سلامت خود.”

برون seconded اهمیت عادی و گفت: ارائه آورده اند در جدید درآمد حاصل از افرادی که به طور معمول رفت به ورزشگاه اما گاهی برخی از نوع خارج-از-خانه ورزش. اوون گفت: حضور در فضای کلاس به مراتب بیشتر از آنچه او را دیدم در او زوم کلاس.

شرکت کنندگان مطرح در مقابل بدن مناسب آموزش است.

یعقوب Gise

این صاحبان و مدرسان می دانم که این صنعت در بحران و نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی. حتی زمانی که ورزشگاه در حال بازگشایی در سراسر کشور بیش از نیمی از آمریکایی ها بررسی توسط RunRepeat نیست قصد بازگشت. در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای ورزشگاه هنوز به بازگشایی پس از خاموش مارس آغاز شد.

اما Gise مشترک احساسات با صاحبان دیگر: توانایی برای خدمت به مشتریان خود و کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود با ارزش است. بدون شک وجود دارد که آن را از نظر مالی مشکل خود را به عنوان هزینه های عملیاتی آویزان بر سر او, او گفت:, اما توانایی برای کمک به مردم رسیدن به اهداف خود نگه می دارد و او را به رفتن.

“من به سختی به خواب بیش از چهار ماه گذشته به صداقت فقط به خاطر من نگران پرداخت کارکنان من, من نگران هستم در مورد تلاش برای به دست آوردن این پول اجاره و همچنین فقط در تلاش برای مراقبت از همه” Gise گفت. “در بسیاری از چالش ها اما در پایان روز آن را کاملا به ارزش آن از آنجا که ما در حال کمک به مردم و انرژی خود را تنها چیزی که من از طریق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme