جیمز پارک مدیر ارشد اجرایی از Fitbit, Inc.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

Fitbit که باعث می شود دستگاه های پوشیدنی از جمله تناسب اندام-انتقالها تغییر آن عرضه زنجیره ای برای ایجاد اورژانس-استفاده از فن های مدیر عامل جیمز پارک گفت CNBC.

این شرکت ارائه فن آوری آن به سازمان غذا و دارو در روزهای آینده, پارک گفت. یک تیم شروع به کار بر روی هواکش پس از مشاوره با اورژانس و پزشکان از جمله در عمومی ماساچوست و اورگان بهداشت و دانشگاه علوم (OHSU).

“وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد کمبود هواکش و متوجه شدیم که تخصص در حال حاضر در سراسر زنجیره تامین” گفت: پارک.

در ایالات متحده بیمارستان ها در برخی از کشورهای با تجربه شدید یک کمبود در ماه مارس به عنوان بیمارستان با عجله به درمان برای اولین بار امواج Covid-19 بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی. این کشور با آن مواجه است مازاد هواکش در حال حاضر به عنوان صنایع در پاسخ به تماس از رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران برای ساخت بیشتر با توجه به آسوشیتد پرس. علاوه بر این برخی مطالعات جدید پزشکی نشان داده اند که فن های بسیار موثر در جلوگیری از مرگ و میر در coronavirus بیماران باعث برخی از پزشکان به نفع کمتر تهاجمی اقدامات است.

با اینحال اگر موارد افزایش دوباره هنگامی که این کشور دوباره باز می شود, تقاضا برای هواکش می تواند به افزایش دوباره. Fitbit پارک گفت: این شرکت خواهد ساخت دریچه برای دیدار با سطح تقاضا هر دو در ایالات متحده و در کشورهای سراسر جهان است.

“من فکر می کنم یکی از مزایای ما این است که ما باید زیرساخت ها و تولید قابلیت” پارک گفت. “ما در حال حاضر 10 میلیون (پوشیدنی) دستگاه در هر سال, و ما قصد داریم به اهرم است که به ارائه محصول در هر حجم مورد نیاز هستند.”

Fitbit فروش بیش از 100 میلیون انتقالها تناسب اندام و دیگر wearables قبل از این شرکت اعلام کرد این امر فروش خود را به گوگل برای $2.1 میلیارد دلار در ماه نوامبر گذشته. که هنوز تحت بررسی است.

Fitbit به زودی ارسال برنامه ها به FDA تحت آژانس اضطراری با استفاده از مجوز, که اجازه می دهد دستگاه استفاده می شود به طور خاص برای Covid-19 بيمار. یک سخنگو گفت که این شرکت خواهد شد کار با یک فروشنده موجود در تایوان به سطح شیب دار بالا هواکش هنگامی که FDA تایید درخواست خود را.

Fitbit اضطراری یک نمونه

منبع: Fitbit

پارک گفت که این شرکت هنوز honed در هزینه از دستگاه. او در نظر دارد برای دستگاه ها می شود “پیشرفته ترین” اورژانس کاربر ونتيلاتور که هنوز هم در دسترس است در “پایین” نقطه قیمت می باشد. حق بیمه هواکش هزینه در هر نقطه از $20 ، 000 $50,000 اما برخی از جایگزین های توسعه یافته به طور خاص برای Covid-19 تنها توابع اساسی و به طور معمول هزینه به مراتب کمتر است.

دیوید شریدان استادیار طب اورژانس در OHSU گفت که او و چند تن از همکاران خود کمک ارائه بازخورد به Fitbit در مورد اجزای اصلی که هواکش نیاز خواهد بود. برخی از اورژانس هواکش اشاره دارد “واقعا کم منابع” اما Fitbit می خواستم به آمده تا با چیزی پیچیده تر در حالی که حفظ نقطه قیمت پایین تر.

شریدان گفت که او انتظار دارد که محصول نهایی به “جایی در وسط” بین اضطراری ونتیلاتور و حق بیمه درجه یک.

برای Fitbit های هواکش در نظر گرفته شده به طور موقت و کوتاه مدت. این یک سیگنال از یک دراز مدت علاقه به ساخت پیچیده دستگاه های پزشکی.

“ما طرح نیست در این که دائم خط از کسب و کار ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی