برای اولین بار این بیماری همه گیر به آنها رسید. در حال حاضر خرده فروشان و رستوران ها باید به بازسازی پس از تظاهرات

پلیس جمع آوری در مقابل لاو فروشگاه سخت افزار به دستگیری غارتگران در طول ناآرامی های گسترده پس از مرگ جورج فلوید در 31 ماه مه سال 2020 در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.

علامت Makela | گتی ایماژ

خرده فروشان و رستوران ها توقیف توسط coronavirus همه گیر شده بود و فقط شروع به بازگشایی کسب و کار خود را. کارکنان فروشگاههای جعبه بزرگ کار می کرد به restock قفسه ها و رزومه معمول تر فروشگاه ساعت.

اما در روزهای اخیر در سراسر کشور تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به شکسته عرض و غارت و مجبور بسیاری از درب پشت بسته است.

بیش از آخر هفته تظاهرات و راهپیمایی در سراسر شهرها از جمله نیویورک و دالاس و آتلانتا و شیکاگو با علائم و خواستار عدالت برای فلوید یک مرد غیر مسلح که درگذشت به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او. خشونت و درگیری با پلیس و آسیب دیده گرفت و شهرداران در پاسخ با سراسر شهر بود حکومت بیشتر تشدید تنش.

تظاهرات را پشت سر گذاشت نامطلوب تصاویر در سراسر کشور: سوار کردن ویندوز در آمازون متعلق به بقال غذاهای کل. غارت شانل و مربی فروشگاه در منهتن لوکس سوهو و خیابان پنجم خرید مناطق. یک تخریب Nordstrom فروشگاه گل سرسبد در سیاتل. و یک هدف در مینیاپولیس که خیلی آسیب دیده آن نیاز به بازسازی شود.

در مرکز شهر دالاس پنجره های شیشه ای در سراسر جبهه Neiman Marcus’ فروشگاه گل سرسبد شد, شکست, اضافه کردن به, بار است که لوکس فروشگاه های زنجیره ای در حال حاضر چهره در دادگاه ورشکستگی.

تظاهرات اضافه شده به خرده فروشان و رستوران ها’ نصب لیست از چالش است. این شرکت تا به حال به کار سخت به ماندن در کسب و کار به عنوان stay-at-home سفارشات بسته مراکز خرید متوقف ناهار خوردن-مواد غذایی خدمات و منتقل کل کسب و کار آنلاین. بسیاری از furloughed هزاران نفر از کارکنان, کاهش مدیران ” حقوق و کشیده کردن خطوط اعتباری. و برخی از آنها در خطر پیوستن به J. Crew, J. C. Penney, سه شنبه صبح و فروشگاه در مرحله تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

در فروشگاه باقی مانده است که باز به عنوان ضروری خرده فروشان مانند خارج شده و هدف ساعتی کارگران در زمان خطرات جدید را به عنوان آنها در برخورد با یک موج وار خریداران و برخی کردم مریض و مرده از Covid-19. همه گیر تکثير نهفته تنش در مورد دستمزد پایین و شرایط کاری و رهبری برخی از کارگران به اعتصاب.

“این یک فاجعه ملی در عرض یک فاجعه ملی” گفت: Forrester خرده فروشی تحلیلگر Sucharita Kodali. “شما می خواهم برای رفتن به یک فیلم به دنبال این سطح از فاجعه است.”

یکی از این صنعت ملی گروه تجارت خرده فروشی, انجمن مدیران صنایع اذعان اختلال تظاهرات در خرده فروشان’ بازیابی.

“وجود دارد یک احساس در هفته های اخیر که همه چیز در مسیر درست رهبری و با دقت بازگشایی اقتصاد بود ممکن است که یک حس عادی بود در اطراف گوشه” رئیس جمهور آن برایان جاخالی دادن در بیانیه ای گفت. “اما بی معنی مرگ جورج فلوید و متعاقب آن خشونت از گذشته چند شب است و شکسته بیشتر از عرض آن را شکسته و با اعتماد به نفس شکننده یک ملت در حال حاضر مبارزه با اضطراب و نا امیدی و ترس است.”

‘بازی در سوختن اون سوی خاکستر سوخته’

نگرانی در مورد نابرابر سیستم عدالت کیفری ممکن است سوخت تظاهرات, اما آنها نشده اند تنها محرک گفت: Witold Henisz یک استاد مدیریت در مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است. او گفت: این بیماری همه گیر است تأکید تفاوت های آشکار بین آمریکایی ها که دسترسی به مراقبت های بهداشتی, مراقبت از کودک, یک آموزش و پرورش خوب یک دستمزد زندگی می کنند و حتی شغل است که اجازه می دهد آنها را به کار از راه دور — و کسانی که نمی.

بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر. بیش از 104,000 فوت کرده اند از Covid-19. و او گفت: یک تناسب تعداد کسانی که بدست بیمار درگذشت و مشاغل از دست رفته در حال اقلیت که در حال حاضر احساس از سمت چپ و پشت سر گذاشت.

فلوید مرگ بود “یک بازی در سوختن اون سوی خاکستر سوخته” او گفت:.

در بسیاری از شرکت ها و مدیران مجبور به حرکت اگر — و یا چگونه به اب راه رفتن را به یک بحث عمومی بر روابط. آنها نیز تا به حال به شکل از چگونه به صحبت کردن با کارکنان از جمله برخی که تا به حال تجارب خود را با تبعیض و بسیاری از کسانی که شده اند تاکید سلامت نگرانی و یا در تلاش برای پرداخت صورتحساب در طول بیماری همه گیر.

تعدادی از خرده فروشان را صادر اظهارات هر دو داخلی و علنا اذعان افزایش تنش در مورد روابط و یا پرداختن به عواقب تظاهرات بیش از آخر هفته. و بسیاری از کسانی که پیام را از آنجا گسترش یافته است به طور گسترده ای در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

تظاهرات باید تأکید نابرابری منعکس شده در دنیای کسب و کار بیش از حد. تنها چهار شرکت های فورچون 500 رهبری هستند سیاه و سفید مدیران ارشد: لاو ماروین الیسون, ملیله را Jide Zeitlin, مرک کن Frazier و TIAA را راجر فرگوسن.

در نامه ای به لاو کارمندان شنبه الیسون گفت: او در تفکیک جنوبی و گوش دادن به داستان از پدر و مادر خود را در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی.

“من باید یک درک شخصی از ترس و نا امیدی که بسیاری از شما احساس” او گفت:. “برای غلبه بر چالش هایی که همه ما در صورت ما باید با استفاده از صدای ما و تقاضا است که جهل و نژادپرستی باید به پایان رسیده است.”

در یک صدای جیر جیر او گفت که او و همسرش “احساس فوق العاده ای غم و اندوه” برای خانواده های فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. Arbery و تیلور دو غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار به تازگی به ضرب گلوله به مرگ است.

“به عنوان پدر یک جوان سیاه نر من فقط می توانید تصور کنید که خود را از درد و پوچی او گفت:” در توییتر.

Zeitlin, مدیر عامل شرکت مربی و کیت بیل زدن صاحب ملیله گفت: در یک یادداشت نوشته شده به Instagram که “زمان در حال حاضر به صورت معنی دار عمل است.” Zeitlin که متولد نیجریه به تصویب رسید و توسط یک خانواده آمریکایی گفت که این خرده فروش را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر به زودی در مورد برنامه های کار با “تعدادی از عدالت اجتماعی و حقوقی و شرکت ها و اشخاص.”

ارزیابی خسارت

نایک که هم فروشگاه ها غارت بیش از آخر هفته رفت یک گام بیشتر قرار دادن یک تبلیغ جدید کمپین تشویق آمریکایی ها به نگاه به دور از نژادی و بی عدالتی است. “برای یک بار آن را انجام نمی … نمی تظاهر وجود یک مشکل در امریکا” در این ویدئو می خواند.

این شرکت قبلا ساخته شده و فعال سابق NFL quarterback khezri صورت گسترده مورد تحسین قرار گرفته و در عین حال بحث برانگیز مبارزات انتخاباتی آگهی. Kaepernick اعتراض به خشونت پلیس با زانو زدن در طول سرود ملی زمانی که او در سان فرانسیسکو 49ers.

آدیداس بعد دوباره به اشتراک گذاشته نایک پیام بر روی آن حساب توییتر گفت: “هم این است که ما چگونه به جلو حرکت می کند. با هم این است که چگونه ما را تغییر دهید.”

آلمانی-بر اساس کتانی ساز نیز فروشگاه های آسیب دیده در ایالات متحده بیش از آخر هفته و تصمیم گرفته است تا همه از آن آمریکایی مغازه تا اطلاع ثانوی سخنگوی گفت.

Under Armour اجرایی Patrik Frisk در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به نوشتن: “این یک شب تشدید اعتراضات در سراسر این کشور را ترک کرده اند من در از دست دادن برای کلمات و نشان می دهد که مردم خسته و عصبانی و نا امید و ترس است. من می دانم که بسیاری از شما خسته از هشتگهای. من می دانم که شما در حال صحبت کردن است. من می دانم که شما خسته از بی عدالتی است.”

ضمن فروشگاه اپراتور میسی مدیر اجرایی جف Gennette نوشت: به کارکنان در یک یادداشت ارسال شده در Instagram و حساب توییتر: “در حالی که ما همیشه نمی توانید کنترل آنچه اتفاق می افتد در خارج از فروشگاه ما و امکانات ما می تواند به شکل فرهنگ در درون.”

او گفت: این شرکت کاهش می یابد, فروشگاه ساعت بسته و در برخی مکان ها در شهرستانها از جمله مینیاپولیس و آتلانتا. میسی سخنگوی تایید خرده فروش است “خسارات در تعدادی از فروشگاه ها” و هنوز “ارزیابی تاثیر.”

Minneapolis, MN مه 27: غارتگران وارد هدف فروشگاه در خیابان دریاچه و ساخته شده با کالا در دومین روز از اعتراض به مرگ جورج فلوید.

ریچارد Tsong-TaatariI | استار تریبیون | گتی ایماژ

بسیاری از خرده فروشان از جمله بهترین خرید و Walgreens گفت: آنها تا به حال به فروشگاه ها به دلیل آسیب. بیش از 250 CVS فروشگاه های سراسر 21 متحده آسیب دیده بودند و حدود 60 فروشگاه ها هنوز بسته سخنگوی شرکت مایک DeAngelis گفت.

بیش از 200 هدف را در فروشگاه ها بسته شدند و یا در حال تنظیم ساعت بیش از آخر هفته سخنگوی شرکت جاشوا توماس گفت. شش بسته شده اند و تا اطلاع ثانوی پس از متحمل خسارت عمده.

مردم در حال رفتن به انتظار شرکت ها کار می کنند برای شرکت آنها را از فروشگاه به درگیر در روند آشتی و پرداختن به این مسائل است.

Witold Henisz

استاد مدرسه وارتون

یکی از مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروش به شدت آسیب دیده و در حال حاضر بسته فروشگاه نزدیک است که در آن فلوید درگذشت. در نامه سرگشاده ای به کارکنان هدف اجرایی برایان کرنل متعهد به بازسازی این فروشگاه. وی گفت: شرکت توزیع بازگشایی از آب بطری پوشک, کمک های اولیه تجهیزات و ملزومات دیگر به مناطق آسیب دیده در طول تظاهرات. او گفت: هدف پرداخت خواهد شد صدها نفر از کارکنان که آواره شده اند توسط فروشگاه بسته شدن.

“به عنوان یک هدف تیم ما نشسته اند ما دلداری ما شاهد صحنه های وحشتناک شبیه به آنچه بازی در حال حاضر و گریستم که به اندازه کافی در حال تغییر است” Cornell گفت. “و به عنوان یک تیم ما قول داد به صورت درد با هدف.”

شرکت باید قادر به نیروی تازه یافتن از فروش است که آنها می تواند ثابت کند از دست داده بودند به دلیل آسیب از تظاهرات گفت ربکا کلب یک دانشیار در دادخواهی و بین المللی عمل کسب و کار در شرکت حقوقی Arnall طلایی گرگوری.

“به طور کلی یک ملک تجاری بیمه باید پوشش این نوع از آسیب به کسب و کار خود و … تا زمانی که وجود دارد در واقع آسیب فیزیکی و یا از دست دادن” او گفت:.

اما او گفت: Covid-19 بحران می افزاید پیچیدگی است. اکثر سیاست های بیمه پوشش نمی دهد و آسیب از یک بیماری همه گیر.

“شما در حال حاضر باید این دو بزرگ حوادث اتفاق می افتد در زیر همان سیاست بیمه” کلب گفت. “اما برای چیزی شبیه به [تظاهرات] شما آسیب فیزیکی و شما می توانید راه رفتن و دیدن آن است. این است که خیلی پاک تر از هر چیزی مربوط به Covid تحت یک سیاست است.”

شام بازگشت و سپس ناپدید

برای رستوران ها و ناآرامی های مدنی می آید به عنوان بسیاری از سعی به فریب مشتریان به اتاق ناهار خوری. همه گیر آمار کامل-رستوران خدمات صنعت سخت به عنوان فرمانداران مجبور اتاق ناهار خوری برای بستن و بسته های پول مشتریان خریداری مواد غذایی یا فست فود به جای.

آتلانتا-بر اساس Castellucci گروه هتلداری برای مثال بازگشایی دو از رستوران ها در روز جمعه و دیدم برخی از مشتریان بازگشت. اما آخر این هفته تظاهرات و در نتیجه حکومت نظامی صادر شده در این شهرستان متوقف و تقاضا با توجه به مالک فرد Castellucci.

“کسب و کار در نهایت فقط تبخیر او گفت:” در CNBC “Squawk در خیابان.”

هیچ کدام از رستوران ها آسیب دیده بودند. Castellucci هنوز برنامه ای برای آوردن بقیه رستوران خود را در گروه مکان های این هفته است.

مواد غذایی سریع غول مک دونالد و آن franchisees بسته اند تعداد کمی از مکان های به طور موقت در پاسخ به اعتراضات. در طول همه گیر اکثریت قریب به اتفاق رستوران آن باقی مانده اند باز برای درایو از طریق تحویل و خدمات بایگانی اطلاعات.

هنوز stay-at-home سفارشات صدمه دیده مک دونالد خرید و فروش اگر چه رستوران های فست فود در حال بازگشت سریع تر از صنعت به طور کلی.

در یک لینک, پست, مک دونالد آمریکا سر جو Erlinger اذعان کرد که در گذشته این شرکت باقی ماند سکوت در مورد مسائل است که نمی به طور مستقیم تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. اما به عنوان بخشی از وعده های خود را به صورت شفاف و برقراری ارتباط آشکارا او به افکار خود را در حوادث اخیر گفت که او “وحشت زده.”

“من نمی خواهد صحبت کند – نه من ادعا را به طور کامل درک چگونه حوادث مانند این بر آمریکایی های آفریقایی تبار و مردم از رنگ” Erlinger نوشت. “اما من می بینم و تشخیص تاثیر این حوادث فردی و جمعی در سطح. و هنگامی که هر عضو ما McFamily لطمه می زند و ما همه صدمه دیده است.”

دو ارشد مک دونالد مدیران شکایت کرد و این شرکت در ماه ژانویه ادعا تبعیض نژادی. طرح دعوی در دادگاه نام مک دونالد زمان مدیر عامل کریس Kempczinski به عنوان متهم. این شرکت در آن زمان گفت که این مخالفت با شکایت این خصوصیات را آن را بررسی و پاسخ درآمده است.

روز شنبه, استارباکس برگزار شد یک فروم برای کارکنان خود را به بحث در مورد “قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور و بسیاری دیگر از نژادی و بی عدالتی است که باید متزلزل کل کشور و هر یک از ما” با توجه به نامه ای به baristas از مدیر عامل کوین جانسون.

“ما همواره معتقد بودن یک نوع متفاوت از شرکت” جانسون نوشت.

Henisz از وارتون گفت: خرده فروشان در حال “بسیار قابل مشاهده عناصر یک جامعه” است که مردم رانندگی و پیاده روی در هر روز. او گفت: مردم به خصوص نسل وای نگاه را به رهبران خود در هفته های آینده و ماه برای دیدن اگر آنها را معنی دار عمل مانند کمک به بانک های مواد غذایی و شرکت در سیاست های عمومی نه فقط انتشار اظهارات شرکت.

“شده اند وجود دارد, بار در تاریخ آمریکا که در آن شرکت ها تشدید شده است و بخشی از تغییر دیالوگ های,” او گفت:. “ما وجود دارد در حال حاضر با نابرابری اقتصادی و نژادی عدالت است. مردم در حال رفتن به انتظار شرکت ها کار می کنند برای شرکت آنها را از فروشگاه به درگیر در روند آشتی و پرداختن به این مسائل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıBMW Oil Changegünübirlik turlarEvlilik Büyüsübuy stripe account